Skoči na vsebino

Oprema od A do Ž in kje kupiti


Guinness5

Priporočene objave

A tale ima odpiranje tudi v ležečem položaju ali samo če jo daš pokonci tako kot vreča?

 

 

Samo v ležečem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kdo mogoče lasti takšno torbo ali kaj podobnega za na zadnji zic? Cena je zelo ugodna, ker kar gledam torbe za jadranje npr. ki so podobone so vsaj 2x drazje....

lp

Zdravo,

takšno torbo boš lahko zelo ugodno dobil v Sepadiver Italija (Muggia ) takoj čez Škofije je industrijska cona s to trgovino, ki prodaja potapljaško opremo.

Lahko si pogledaš tudi na njihovo www stran samo trenutno nekaj prenavljajo strani

Lp,notranc

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima če se splaca zapeljat v avstrijo po komplet motoristicno opremo?

pa če lahko kdo pove imena trgovin ali pa njihovo spletbo stran?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se splaca zapeljat v avstrijo po komplet motoristicno opremo?

pa če lahko kdo pove imena trgovin ali pa njihovo spletbo stran?

Hvala.

Če iščeš rang Dainese / Alpinestars imaš v Murski boljšo izbiro kot v Avstriji, pa tudi cene znajo biti boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če iščeš rang Dainese / Alpinestars imaš v Murski boljšo izbiro kot v Avstriji, pa tudi cene znajo biti boljše.

Res je. Dobil leder jakno in hlače kar veliko ceneje kot v Alpinestars LJ. Pred tem gledal par kombinezonov Alpinestars v Avstriji, pa tudi v Louisu, cenovno najbolje v MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Razmišljam o nakupu želve, trenutno imam nagledano tole .... https://www.louis.de/en/artikel/alpinestars-back-protector/208929?list=76961982 ..... spremljam pa tudi, če bo pri nas kje kaka akcija :grim.

Me še par stvari okoli tega zanima, kolikor sem zasledil, se dajo naramnice tudi odstraniti, kaj pa tisti široki pas in zaščitna plastika tudi? Verjetno različno od želve do želve oz. od proizvajalca do proizvajalca? Ker se dosti potim, nebi blo slabo občasno kar je tekstila malo osvežiti :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se ukvarjat s tisto plastiko. Precej so napredovali v zadnjih letih. Te bo minilo nosit v par poskusih. Pokukaj če stakneš kje nekaj od sledečega:

Forcefield:

http://www.forcefieldbodyarmour.com/products

Clover:

http://www.clover.it/eng/prodotti/protectors_9/

 

Slednjega back pro 5 imam tudi sam. 400g? Prekaša level 2 zahteve za standard zaščite? Priznano ime? Prijeten za nošenje?  Ne posuši denarnice ob nakupu?

Da, da, da, da in še kar da. Če ga fentam, zgubim ali kako drugače ostanem brez ga kupim ponovno takoj. Kupil v akciji za 83€ na www.motoabbigliamento.it, menda pošiljajo tudi po eu. Pri nas se ga tudi menda dobi okrog 100 euričev v eni od najbolj znanih slo moto štacun.

 

Vsaj poskusi jih da veš kaj boš "zamudil". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o nakupu želve, trenutno imam nagledano tole .... https://www.louis.de/en/artikel/alpinestars-back-protector/208929?list=76961982 ..... spremljam pa tudi, če bo pri nas kje kaka akcija :grim.

Me še par stvari okoli tega zanima, kolikor sem zasledil, se dajo naramnice tudi odstraniti, kaj pa tisti široki pas in zaščitna plastika tudi? Verjetno različno od želve do želve oz. od proizvajalca do proizvajalca? Ker se dosti potim, nebi blo slabo občasno kar je tekstila malo osvežiti :D.

Sam osebno imam to zelvo in je ok. Ce se da odstraniti neramnice etc nevem ker nisem probval. Edina slaba stvar so alpinestarjevi jezki ki zelo slabo drzijo.

Pojdi jo probati v Labo, tam vem da jo imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se splaca zapeljat v avstrijo po komplet motoristicno opremo?

pa če lahko kdo pove imena trgovin ali pa njihovo spletbo stran?

Hvala.

 

Že na ebay.it s pošiljanjem v ITA (skoraj vedno izključno ita) dobiš določene stvari na pol cene (sploh ita blagovne znamke, spidi, dainese, clover, tcx, sidi, forma, gaerne, gianni falco, spyke...) Če veš da ti dotičen model paše v tisti številki si zmagal. Čene je loto, sicer se da vračat ampak kakor tipično z italjani... nakup je ful enostaven in prijeten vse ostalo pa se vleče in jajca da te mine. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz bi pa poprosil za kakšno informacijo, kje bi dobil take vijake, ki so podaljšek tačke (glej sliko), je morda kdo dobil v kakšni ne-moto trgovini navadne nerjaveče vijake, ki so primerni za vgradnjo? Še rajši bi videl, če je kdo kupoval oz. naredil tako, da so ti podaljšani (na kovinskem "nosilcu"), tako kot imajo narejeni nekateri cestni motorji (cca 3-5cm). Ta vijak je bil samo s polkrožno glavo.

post-46633-0-02415900-1432744864_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tačka zgleda hondina, zakaj ne originalne? Če bi bilo za horneto bi stale cca. 6€/kos ali manj. Čene drugo vsaj veš da bo pasalo. Včasih toplovodarjenje več stane na koncu al pa je za en Q. Sem kupil že nekaj drobnarij kar originalnih, ni vedno vse drago pri "mami".

 

http://www.januaservice.com/Ricambi/Scheda.asp?ID=884&modelloID=146

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži to je Hondina tačka (Varadero). In strinjam se da je določene stvari smiselno kupiti pri "mami". Ampak vijak 6'77€ (povezava), to se mi zdi enormno drago za en šrauf!, sploh če bi jih pogosto menjaval, zatorej iščem alternativo. Jutri bom poklical še v par moto trgovin ker na splet. straneh nima tega nobeden, kar sem do zdaj pregledal. In pa hvala za povezavo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tu potipaj: http://moto-deli.si/original-honda-rezervni-deli.html

Meni je za vodno črpalko naredil neverjetno ceno. Vprašaj, pa povej da če kej pomaga jih vzameš več. :)

Je za čakat ampak ima dobre cene.

Aja pa uni januaservice ima vse po PPC. Noben se več ne upa prodajat po taki ceni. Pričakuj vsaj 20% manj.

 

Jaz teh šraufov nimam. :ninja: Tako že dobil horneto, pogrešam jih ne. Divjam pa tudi ne da bi rabil vedet kdaj sem (pre)daleč. :whistle:

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letecega sem ze kontaktiral in bova videla kako in kaj :), vseeno pa hvala za se en namig. Sicer sem jih sedaj ze nasel tudi na neki drugi (tuji) strani za 2,2eur/kos ampak se nisem poglabljal v postnino saj bom prvo se malo preveril po Slo, morda raje podprem lokalno gospodarstvo :D.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Razmišljam o nakupu želve, trenutno imam nagledano tole .... https://www.louis.de/en/artikel/alpinestars-back-protector/208929?list=76961982 ..... spremljam pa tudi, če bo pri nas kje kaka akcija :grim.

Me še par stvari okoli tega zanima, kolikor sem zasledil, se dajo naramnice tudi odstraniti, kaj pa tisti široki pas in zaščitna plastika tudi? Verjetno različno od želve do želve oz. od proizvajalca do proizvajalca? Ker se dosti potim, nebi blo slabo občasno kar je tekstila malo osvežiti :D.

Pozdravljen. Slučajno, če še nisi nabavu preveri za DAINESE želvo. Danes kupil v Mariboru - model Wave z alu satovjem za 100 EUR. Ima tudi snemljive naramnice. Ti priporočam. Kolega jo že dolgo nos in je zadovoljen. Zračna in lahka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi še netrde... clover backpro 5 ma 300 ali 400g... 2 min in ne veš da jo maš...  morda je še vedni v bscenteru v akciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremljam zadeve, tko da ko bo kje kaj pametnega v akciji, grem pa probam, in če mi bo o.k. tud nabavim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj, ko se v kavbojkah peljem na motorju v službo je malo bolj mrzlo, predvsem v kolena, zato iščem neko pametno estetsko zaščito za kolena. Uporablja kdo in kje nabaviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj, ko se v kavbojkah peljem na motorju v službo je malo bolj mrzlo, predvsem v kolena, zato iščem neko pametno estetsko zaščito za kolena. Uporablja kdo in kje nabaviti?

za eno 100 zmanjšaj bo manj pihalo :D pa bojo kolena ok :lol:  

poskusi s kakimi kolenskimi ščitniki ki jih daš pod kavbojke na kolena in pritrdiš z ježki... včasih sem imel to..če še obstaja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za eno 100 zmanjšaj bo manj pihalo :D pa bojo kolena ok :lol:  

poskusi s kakimi kolenskimi ščitniki ki jih daš pod kavbojke na kolena in pritrdiš z ježki... včasih sem imel to..če še obstaja..

 

Motor ne gre več kot 90km/h. Samo po omejitvah :P .

Kolenske ščitnike rabim za na kavbojke..

ali pa bo potrebno tole kupiti: http://www.yogi.si/p-136227-motoristicne-hlace-rising-moske-camo.aspx

ali pa http://www.yogi.si/p-136511-scitnik-za-kolena-b.aspx

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!