Skoči na vsebino

Oprema od A do Ž in kje kupiti


Guinness5

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav,

mene pa zanima, če kdo ve,če je kje kakšna trgovina, ki menja moto oblačila? Da to katero imam vzamej v račun in vzamem drugo tudi z mojem doplačilu. Nošena 1x.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že dobiš kje tako trgovino bo odkupna cena zelo (pre)nizka da bi bilo vredno. Noben ne bo jemal nekaj na lager če ni 100% ziher da bo pradal in to z nekaj zaslužka relativno hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Iz spletne trgovine hein gericke bi narocil nekaj v vrednosti 50€,pa me zanima kako je z ostalimi stroški povezanimi z dostavo (poštnina, carina,.. .).

Piše da je dostava 10€. Je to to, ali lahko pričakujem še dodatne stroške?

Hvala

sem naročeval in to je to cena plus poštnina in to je to, nobenih ekstra stoškov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zaradi prodaje motorja letos maja, sedaj prodam še vso opremo, ki jo imam (moško in žensko in nekaj dodatne opreme).

Več si lahko ogledate na: http://e-svet.si/motoOprema/index.html

  • Čelada Schuberth SR1 Mat črna
  • Usnjena motoristična jakna REV'IT IGNITION 2 črna
  • Usnjena motoristična jakna Bernik bela
  • Draggin Jeans moške hlače
  • Moški motoristični nizki škornji Probiker
  • Zandona ledvični pas EVO SHIELD črn X4
  • Čelada Shark črna
  • Usnjena motoristična jakna Probiker črno-bela
  • Usnjene črne hlače
  • Draggin Jeans ženske kavbojke
  • Motoristični škornji
  • Motoristični nizki čevlji
  • Set stranskih torb SW Motech BLAZE ® Ballistic Nylon črne barve za KAWASAKI z750 07-
  • Interphone F4 - brezžična komunikacija za dve osebi
  • 42l kovček s ploščo

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mogoče kdo tu na MS ve, ali v naših bližnjih sosedah (ITA, AUT, H ali CRO) obstaja trgovina z moto opremo, kjer prodajajo moto torbe KRIEGA, tako da jo lahko tam kupiš in ne preko spleta. Boglonaj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Lep pozdrav. Torej potreboval bi vaše mnenje :). Imam namen kupiti celotno moto opremo, torej od cevljev pa do celade. Odlocam se med moto-oprema.si in moto charlie v trstu. Nisem bil še niti v eni niti drugi trgovini. Kam mi pripročate, da se odpravim?:). Cena je normalno da prioriteta vendar sem pripravljen odšteti kaksen euro vec :). Kakšna je zaloga v eni in drugi trgovini ter cene?:) Imam 196cm in 100kg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so zdej oz. bodo vsak čas, najbolj ugodne. Ma to ni problem. Problem je, da če ne veš, kaj nucaš (in po zapisu sodim, da NE veš), ne moreš nč kupit v prvi štacuni.
Torej morš tega veliko probat. In če nucaš vse živo, te čaka polno dela in polno kilometrov ...
Jst sm zelo podobnih gabaritov kot ti in v Charliju nism dubu niti štumfov. Tja ne grem več, k je brez veze. Za pigmejce majo vse živo, za nas normalne pa en drek ...

Po čelado greš lahko v Velenje:
http://compaco.si/5-celade

Motoristični jeans nabaviš po meri v Brezju:

Trgovine v LJ:
************** ZBRISANO **************
***** UPORABI GOOGLE *****

Pa ne pozabit na Louisa:
https://www.louis.eu/rubrik/motorcycle-clothing-motorcycle-helmets/1

Tega je kolkor hočeš, veliko je tudi tu napisano. Malo pobrskaj, nedvomno boš našel kakšno koristno informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto-oprema - na zalogi cca 100 kombinezonov Alpinestars, Dainese, Spidi - tudi za največje postave.

Na zalogi pa seveda tudi vsa ostala oprema, najboljše cene pa na koncu ob nakupu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, daytona675 pravi:

Moto-oprema - na zalogi cca 100 kombinezonov Alpinestars, Dainese, Spidi - tudi za največje postave.

Na zalogi pa seveda tudi vsa ostala oprema, najboljše cene pa na koncu ob nakupu.

imam 4XL(62), hlače 2XL, bom pa nabavljal v kratkem, imaš kaj zame:blush:

nikjer pr nas ne dobim nič, same otroške številke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če pozna kdo kakšno trgovino na hrvaškem ali na madžarskem kjer bi lahko kupil Dainese ali Alpinestarts kombinezon? In če je sploh kaj cenejše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2018 ob 23:26, isarajli1 pravi:

A ima kdo s tem kaj izkušenj ? Se mi zdi fake. Cene so tok ugodne, da je sumljivo

http://www.gear-moto.top/equipement-moto-c-213_215/

Zdravo.

Prav zanima me kaj in kako boš rešil z opremo na ti strani, ugoodno.

Spletne strani pa moj "tamlad" dela- rihta- postavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/31/2018 at 11:26 PM, isarajli1 said:

A ima kdo s tem kaj izkušenj ? Se mi zdi fake. Cene so tok ugodne, da je sumljivo

http://www.gear-moto.top/equipement-moto-c-213_215/

Ce stran nima podatka o trgovcu (ime firme in naslov, stevilka racuna, etc) je 99.999999999999999% nateg.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/2/2018 at 8:31 PM, edi123 said:

Mene pa zanima če pozna kdo kakšno trgovino na hrvaškem ali na madžarskem kjer bi lahko kupil Dainese ali Alpinestarts kombinezon? In če je sploh kaj cenejše?

Hrvati in Madžari hodijo kupovat DAINESE in ALPINESTARS opremo v Mursko Soboto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

E-ton yukon EXL 150 ni ravno golf 4, da bi bil upraviceno uzaljen ker ne najdes delov v vsaki trgovini... :lol1:

KLIK

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni v tem problem :lol1:ampak da morda le je kje, a je ne najdem. Imajo pa oba zobnika (precej skrita) za "friziranje"; namesto 15/34 12/38. To je edina trgovina kjer sem našel oba, pa še OK cena je, razumna poštnina in v EU.

Popravljeno . Popravil Tehnicni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!