Jump to content
  • Sign Up
  1. KARMEN1

KARMEN1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Podoben nasvet kot @raza, oba ključa nesi ključavničarju zvitega naj ti skopira (par minut pa magari 2x), in potem prenesi plastiko s čipom iz zlomljenega na kopijo. Tega ki je sedaj zvit in bo poravnan bi imel jaz za rezervo, ker radi počijo na mestu zvijanja.  
    • ukica
      Kako si pa prisel cez Neum, ce je prehod samo za drzavljane Hrvaske? Za drug teden gledam da bi placal en apartma juzno od Dubrovnika, pa me je strah da ne pridem cez mejo..
    • raza
      Ključ poravnaj, če je zvit prvič, se še ne bi smel zlomit. Po tem pa do enega malo boljšega  izdelovalca ključev, da bo imel surovec in ti skopiral ključ. V kolikor ima surovec, ki ustreza, ga skopira v parih minutah, kot vsak drug ključ. Nov ključ ne bo imel čipa, zato boš na obesku moral imeti obešen še plastični del starega ključa zaradi Imobilizatorja. Kovinski del zlomljenega ključa lahko odžagaš, kar gleda ven iz plastike, da ti ne praska okoli ključavnice. Druga varjanta je, da naročiš nove ključe na servisu. Ti pridejo s čipom in se jih na servisu sprogramira. Imeti pa moraš kodo, ki je bila priložena ključema. Dražja varianta, pa tudi trajalo bo mnogo dlje časa.
    • smasher
      Hvala, za link. sem iskal to 2018, in tudi sedaj nisem našel nobenega postopka starejšega od 2019, da bi imel možnost tablic za izvoz, čeprav na formularju piše 2017. Sicer piše cela solata in sem komaj razluščil bistvo vsaj islim da sem ga.. Istanza Unificata  (dolg formular skor da ne piše še številke gat..) Se la richiesta è presentata dall'avente titolo non intestatario al PRA è necessario allegare anche il titolo di acquisto in originale (atto di vendita, provvedimento della Pubblica Amministrazione, verbale di vendita all'asta, accettazione di eredità ecc.) redatto nelle forme prescritte dalla legge.    (kupoprodajna pogodba, potrdilo o nakupu..) Certificato di Proprietà (CdP) in formato cartaceo, Carta di circolazione o Documento Unico di Circolazione.  (italjanska prometna) Targhe (anteriore e posteriore). (Tablice) Documento di identità/riconoscimento.  (osebni dokument)   Ja piše da lahko dobiš začasne tablice ki so namenjene samo za eno potovanje, (to sem pol prebral na drugem linku), kjer je potrebno točno opisati željeno pot. https://www.newsauto.it/guide/targa-provvisoria-come-funziona-2018-155425/#:~:text=Nel caso di targa provvisoria,anche il permesso di soggiorno)
    • CINDAPP
      če je samo zvit in ni nalomljen ga lepo poravnjaz v primežu(pa mal WD v ključ)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!