Skoči na vsebino

Oprema od A do Ž in kje kupiti


Guinness5

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
On 8/20/2018 at 8:06 PM, Bostjan L said:

Nisem vedel, da je tole del motoristične opreme, ki jo prodajajo v moto trgovini :blush:

 

1919561351_ScreenShot2018-08-20at22_02_05.thumb.png.0ef8792041dbebc6b200422542ef1d6b.png

Edino prfuk...ameri lahko naredijo kaj takega me pa čudi da nisi vedu :lol1:

Na tole Špansko Trgovino sm naletu 14 Eu je poštnina za Slo

https://www.motardinn.com/motorcycle-equipment

 

Popravljeno . Popravil spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zdravo dečki in še posebej mlade dame, ker se vprašanje tiče ene od vas :)

Moja draga si je zaželela sexy usnjene hlače z nizkim pasom (bo imela med vožno čez ledvični pas). Ampak seveda hoče vsaj zaščito na kolenih in bokih.

Naj posebej poudarim, da se peljeva s HD Sportsterjem, tako da kakšni športni modeli  hlač nekako odpadejo.

 

In glej ga zlomka: TC in BS nimata nič, Louis samo 3 modele.. skratka šokirana sva, da tega skoraj ni v ponudbi.

 

Ali ima kdo kakšno idejo kje bi se dalo kaj takega dobit?

Hvala za vsako idejo..

 

 

(@Moderator: isti post sem dal na:

... tako da po potrebi odstranite tam kjer presodite da ne paše - vključno s temle mojim tekstom - hvala).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, roru pravi:

... usnjene hlače z nizkim pasom (bo imela med vožno čez ledvični pas). Ampak seveda hoče vsaj zaščito na kolenih in bokih.

Naj posebej poudarim, da se peljeva s HD Sportsterjem, tako da kakšni športni modeli  hlač nekako odpadejo.

In glej ga zlomka: TC in BS nimata nič, Louis samo 3 modele.. skratka šokirana sva, da tega skoraj ni v ponudbi.

Ali ima kdo kakšno idejo kje bi se dalo kaj takega dobit?

 

A v Harley štacuni (na Rudniku v Lj) si kaj preveril? Pa KMC motoshop je tudi zelo blizu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala izibajker!

Ja, bova tudi HD shop pogledala. Za KMC sem sicer precej skeptičen ampak imaš prav, blizu je in za vsak slučaj raje skočiva še tja ;)

 

Ima mogoče še kdo kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mora nujno bit usnje?

Namreč če bi izbrala džins lahko domači mojstri ustrežejo vsakršnji želji, tako po obliki kot barvi.

Z dodatnim podslojem kevlarja pa tudi kavbojke postanejo uporabne v hladnejšem obdobju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala izibajker in b2z25!

Ja, bova tudi HD shop pogledala. Za KMC sem sicer precej skeptičen ampak imaš prav, blizu je in za vsak slučaj raje skočiva še tja ;)

 

Ima mogoče še kdo kakšen predlog?

 

Sicer sva "za silo" dobila robo na koncu v Louis v Beljaku ampak komajda.

Najbolj me je čudilo, da je ledra za moške (hlače, jakne, telovniki) načeloma bilo nekaj. Ampak za ženske pa nič.. skratka, nič mi ni jasno 😕

On 4/4/2022 at 8:58 PM, b2z25 said:

Pa mora nujno bit usnje?

Namreč če bi izbrala džins lahko domači mojstri ustrežejo vsakršnji želji, tako po obliki kot barvi.

Z dodatnim podslojem kevlarja pa tudi kavbojke postanejo uporabne v hladnejšem obdobju.

Vzela sva kavbojke ampak želja je seveda tudi usnjene motoristične hlače zanjo 😍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je treba pri hlačah z ce ščitniki, kavbojke v tem primeru, ko naročuješ, vzeti številko večje hlače, ali ne, da ne kupiš premajhne slučajno (glede na size chart)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/12/2022 at 6:32 PM, Hytech said:

Ali je treba pri hlačah z ce ščitniki, kavbojke v tem primeru, ko naročuješ, vzeti številko večje hlače, ali ne, da ne kupiš premajhne slučajno (glede na size chart)?

Jaz vedno kupujem po size chartu in zadeva (pri meni) pije vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo!
Kdor potrebuje zaščito jo lahko tukaj kupi🤣🤣🤣

 

D535A0DA-34BD-4CF4-8A16-7DE546B7BB36.jpeg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za 17€ na Aliexpressu, čakal slabe 4 tedne: https://www.aliexpress.com/item/4001129049807.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.b5021802RwVhY3

Imam S22 Ultra z ovitkom, ki ni majhen telefon, pa ima še rezerve. Top zadeva za malo denarja:
20220618_132514.thumb.jpg.f5e678976dc16725647f0912a3364a56.jpg

20220618_132534.thumb.jpg.edabed675d6a236897522b1d33ec87ef.jpg
 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bb333 pravi:

Kje kupujete drsnike za dober dnar? Gledam alpinestars.

Če se komu doma valjajo al pa na kombinezonu (novi) jih tud vzamem, proti plačilu.

 

Če veliko drgneš kolena... vzemi lesene drsnike...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 6. 2022 ob 19:22, Zivnorc pravi:

Če veliko drgneš kolena... vzemi lesene drsnike...:D

Iz lesa oljke bi bili potemtakem najboljši, bi še bolj drseli... Če si boš take nataknil za na pisto, eno sekundo na tajmingu boš ziher profitiral. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!