Skoči na vsebino

Aprilia SX 125


Maniac

Priporočene objave

Zdravo!!

Praktično sem pred nakupom tega motorja pa me zanima par stvari če kdo od tukaj ve. Ali imata rs-ka in tale Sx iste mašine glede na to da je rotax 122? K sem že zasledu da odprta sx ne razvije več kot 16 kw :unsure: pa me to mal čudi k so rs-ke veliko močnejše. A kdo kej ve kako je s to močjo na tem motorju??

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ups se popravljam. Dve izvedbi obstajata. 11kw pa full power če se ne motm k ma 16kw. A je to res full power al so blokade še notr?? Sm si pa motor dons ogledu pa zgleda res bomba. Če razvije spodobno moč ga 100% uzamm če je pa 16kw največ kar premore pol bo pa kriza hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fukn tomosa v grabn, pa kup to petardo

Lih u grabn ga nism fuknu, sm usen še neki zanga dubu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo dons sm postou lastnik tega motorja. Pele se uredu, tišim ga dele še ne k je nov, pr 1000 km k je pa prvi servis pa letijo blokade vn. Motor se da odpret na 16kw al pa pounih 22 kw. Tko da povem kej več pol k bo to uzuni. Drgač pa enkratn motor:D

Še ena slaba slikca k je z mobitelom slikan, sej prlimam še kšno pol mal bol kvalitetno :D

090529181508.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si novga kupu?

Aja Roky kdaj bo pa test tega motorja na motosvetu :lol1:

Nov je ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ta motor je men dost usec sam spredi mi je tko cudna una luc pa avspuh res ful dol visi bi ga lohk mal skril

drgac pa je ful lepsa men od prejsne k je mela pa tist velk kestl zravn :rolleyes:

sam se zmer mi je pa najlepsi supermoto honda hm cr 125 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Husqvarna se vedno mocnejsa :evilgrin: :worship: in lepsa tudi! :whistle:

Res je!

Drgač jo ma pa g. Kvasko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia-sx-125-0012.jpg

aprilia-sx-125-0022.jpg

aprilia-sx-125-0032.jpg

aprilia-sx-125-0042.jpg

Ewo ene par slikc od moje mašine. Sej nebom velik govoru itk slike povejo use. Kar se oblike tiče nebi primerju s husqvarno pač usak motor vid po svoje, kar se pa moči tiče pa tut newem ker še nisem vozu huse. Mam pa eno vprašanje: pred arrow izpuhom sem imel med 8000 rpm (tkt se rave užge) pa do 8400 neko luknjo, ki ni toliko motila, edino v 6. prestavi se je poznalo, ko si mogu 5. tok natišat da je 6. pršla nad 8400 nekak. Zdej ko je pa arrrow gor je pa ta luknja še bolj očitna in ga res čist unič tm umes, pol naprej itk uleče k konj sam a ma kdo kšno idejo zakaj od trenutka ko se rave pržge pr 8000 pa do 8500 motor nima moči?? Glavna diza je 160, serijska je bla pa 128.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je!

Drgač jo ma pa g. Kvasko.

Drgač mam aprilio hehe. Ei prevtzer lih dons sm mal spet vidu tvojo bivšo huso:D lastnik lepo pazi nanjo in je zlo luštn motorčk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač mam aprilio hehe. Ei prevtzer lih dons sm mal spet vidu tvojo bivšo huso:D lastnik lepo pazi nanjo in je zlo luštn motorčk :P

Sej sm mislu da maš Aprilio.

Lepo od novga lastnika!

Pa reč mu, če slučajno rab 100+ členov od une verige k jo ma gor- Regina, k sm js 2 kupu.

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm mislu da maš Aprilio.

Lepo od novga lastnika!

Pa reč mu, če slučajno rab 100+ členov od une verige k jo ma gor- Regina, k sm js 2 kupu.

Ok mu bom povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislite o tem motociku, je velik stroškov za vzdrževanje,...

Lej kar se vzdrževanja tiče ni take sile. Jst sm do zdej meu prvi servis na 1000 pa dele bom meu druzga. Motor popije približno liter olja na 800-900 km. Žre pa men odprta verjanta 5l (zahvale grejo rave ventilu) zdj k mam pa arrow gor pa možn d bo kej več spiu zto k spodi ne uleče več tok dobr, zgori se mu pa odpelje čist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej kar se vzdrževanja tiče ni take sile. Jst sm do zdej meu prvi servis na 1000 pa dele bom meu druzga. Motor popije približno liter olja na 800-900 km. Žre pa men odprta verjanta 5l (zahvale grejo rave ventilu) zdj k mam pa arrow gor pa možn d bo kej več spiu zto k spodi ne uleče več tok dobr, zgori se mu pa odpelje čist :D

kolko pa je kaj končna hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pa je kaj končna hitrost?

pri teh nastavitvah gre okoli 125 ce si pa sklonjen pa 140

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia-sx-125-0012.jpg

aprilia-sx-125-0022.jpg

aprilia-sx-125-0032.jpg

aprilia-sx-125-0042.jpg

Ewo ene par slikc od moje mašine. Sej nebom velik govoru itk slike povejo use. Kar se oblike tiče nebi primerju s husqvarno pač usak motor vid po svoje, kar se pa moči tiče pa tut newem ker še nisem vozu huse. Mam pa eno vprašanje: pred arrow izpuhom sem imel med 8000 rpm (tkt se rave užge) pa do 8400 neko luknjo, ki ni toliko motila, edino v 6. prestavi se je poznalo, ko si mogu 5. tok natišat da je 6. pršla nad 8400 nekak. Zdej ko je pa arrrow gor je pa ta luknja še bolj očitna in ga res čist unič tm umes, pol naprej itk uleče k konj sam a ma kdo kšno idejo zakaj od trenutka ko se rave pržge pr 8000 pa do 8500 motor nima moči?? Glavna diza je 160, serijska je bla pa 128.

Lp, Miha

kolko si te dal z arave ventil, pa za arrow izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko za primerjavo : ))

husa se mi zdi bol švabska, aprilija pa je čisti japonc po izgledu. z lučjo nekak spominja na žuželke.

post-20499-1248348128_thumb.jpg

pa a nimajo aprilia sx pa husa sm iste gume? pirelli diablo? si ti kaj zamenjo slučajno?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko za primerjavo : ))

husa se mi zdi bol švabska, aprilija pa je čisti japonc po izgledu. z lučjo nekak spominja na žuželke.

post-20499-1248348128_thumb.jpg

pa a nimajo aprilia sx pa husa sm iste gume? pirelli diablo? si ti kaj zamenjo slučajno?

Pirelli Diablo Supercorsa mislis? :D Nekar ga jebat? Najboljse gume na svetU! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko si te dal z arave ventil, pa za arrow izpuh?

To sm use prek ebaya kupu. Rave sm dubu v "potenziamento kit" => poglej na ebay.it drgač je blo pa notr komplet rave, diza, pa še par stvari za vplinjač za katere newem imena, pa odprt "snorkel" za airbox in je blo 340€, avspuh pa 290€. Povsod prištej še 30€ poštnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!