Skoči na vsebino

DUCATI 749 Testastretta


BaTeMaN

Priporočene objave

f1.jpg

749S

Torej tudi to. Podobno 999. :) Bom pogledal na Intermotu...

Meni je všeč. :=)

Sam CENA je uh ahh ... nimam dost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje glede oblike je sledeče: Če je 748/916/996/998 veljal za oblikovalski dosežek, je tole PRAVI MOTOSPAK!!! GRD kot smrtni greh... :cry:

lp, Onim

p.s. sicer smo pa že rekli, da je oblika stvar okusa.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okusi se spreminjajo... Ko sem jaz prvič videl novo obliko mi tudi ni bila preveč všeč. Sem pa zadnjič v trafiki slučajno v roke prijel Motorrad, kjer je bil objavljen vzporedni test 998 in 999, pa se mi je na sliki, kjer sta gor oba skupaj, 998 zdel precej zastarel. Zgleda se bo nove oblike treba navadit, bi pa rad zadevo videl v živo preden si usvarim dokončno mnenje.:wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite mi, vendar imam rajši bolj klasične, malo zaobljene linije. Tele stealth variante mi grejo že počasi na živce. Tudi kawa in aprilia, ne samo ducati.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma oblikovno je kr lep,edino luči bi lahko naredili lepše.

Isti je kot 999.

Se strinjam. Luči so pa res malo mimo brcnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zivo zgleda dobro :twisted: , sicer pa se bo na vesoljske ladje zgleda treba navadit ker grejo vsi v to smer. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima naslednje: Če bi tale (999&749) ne imel napisa Ducati in bi bil korejske izdelave npr.: Kymco, a bi bil potem tudi lep. Premislite in objektivno odgovorite. NA BOKU BI POSALO KYMCO SS1000, kaj bo potem komentirali :?: :?: :?: :roll:

lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati ma svojo filozofijo in svoje smernice pri oblikovanju motociklov.

Ce malo podrobno pogledas Ducatija ne moras zgresiti, da so to Ducatiji. Tako da tezko, da bi kaksna druga firma kaj podobnega spacala. Ce pa bi bi bil pa vrjetno kak povrsn zmazek.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo kakšni odgovori bodo sledili. Jaz sem podal predpostavko in tudi vi predpostavljajte! Na Imotu se je pojavil motor Kymco ss1000 (oblika duca999), kako bi komentirali? Pa ne mi zdej o italianskem designi, lepotah ducatije..... Dana situacija, kako bi komentiral. Nič besede o ducatiju (hm, a ni tule tema ravno ducati?).... na komentarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo končno videl v živo in zgleda zelo zelo strupeno, raketa že na prvi pogled. Glede na to, da sem porabil kar precej časa, da sem kateregakoli od 749/999 spoh uspel slikati (ker so se obiskovalci Intermota skoraj tepli kdo ga bo pomeril naslednji), se zgleda dopade tudi drugim. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!