Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
BaTeMaN

DUCATI 749 Testastretta

Recommended Posts

BaTeMaN

f1.jpg

749S

Torej tudi to. Podobno 999. :) Bom pogledal na Intermotu...

Meni je všeč. :=)

Sam CENA je uh ahh ... nimam dost :)

Onim

Moje mnenje glede oblike je sledeče: Če je 748/916/996/998 veljal za oblikovalski dosežek, je tole PRAVI MOTOSPAK!!! GRD kot smrtni greh... :cry:

lp, Onim

p.s. sicer smo pa že rekli, da je oblika stvar okusa.... :wink:

Špilferderber

lučke so svetovne, lučke 8)

Desmo

Okusi se spreminjajo... Ko sem jaz prvič videl novo obliko mi tudi ni bila preveč všeč. Sem pa zadnjič v trafiki slučajno v roke prijel Motorrad, kjer je bil objavljen vzporedni test 998 in 999, pa se mi je na sliki, kjer sta gor oba skupaj, 998 zdel precej zastarel. Zgleda se bo nove oblike treba navadit, bi pa rad zadevo videl v živo preden si usvarim dokončno mnenje.:wink: 8)

Onim

Oprostite mi, vendar imam rajši bolj klasične, malo zaobljene linije. Tele stealth variante mi grejo že počasi na živce. Tudi kawa in aprilia, ne samo ducati.

Lp, Onim

Dream_er
Ma oblikovno je kr lep,edino luči bi lahko naredili lepše.

Isti je kot 999.

Se strinjam. Luči so pa res malo mimo brcnili.

Rock-46

Se mi zdi kr ql, sam se v zivo bi ga mogu vidt, mislm da tuki slika tko cudne luci naredi....

Lp, Rok

Pervy

v zivo zgleda dobro :twisted: , sicer pa se bo na vesoljske ladje zgleda treba navadit ker grejo vsi v to smer. :?

Andrej666

na zacetku je bla men tud maska mal hecna (lucke pa to), ampak bolj ko gledam slikco bols je... tko da sm zdj ze na vauuuuuuu... :D

Onim

Mene pa zanima naslednje: Če bi tale (999&749) ne imel napisa Ducati in bi bil korejske izdelave npr.: Kymco, a bi bil potem tudi lep. Premislite in objektivno odgovorite. NA BOKU BI POSALO KYMCO SS1000, kaj bo potem komentirali :?: :?: :?: :roll:

lp, Onim

Yam

Ducati ma svojo filozofijo in svoje smernice pri oblikovanju motociklov.

Ce malo podrobno pogledas Ducatija ne moras zgresiti, da so to Ducatiji. Tako da tezko, da bi kaksna druga firma kaj podobnega spacala. Ce pa bi bi bil pa vrjetno kak povrsn zmazek.

:lol:

Onim

Se mi je zdelo kakšni odgovori bodo sledili. Jaz sem podal predpostavko in tudi vi predpostavljajte! Na Imotu se je pojavil motor Kymco ss1000 (oblika duca999), kako bi komentirali? Pa ne mi zdej o italianskem designi, lepotah ducatije..... Dana situacija, kako bi komentiral. Nič besede o ducatiju (hm, a ni tule tema ravno ducati?).... na komentarji.

Desmo

Zadevo končno videl v živo in zgleda zelo zelo strupeno, raketa že na prvi pogled. Glede na to, da sem porabil kar precej časa, da sem kateregakoli od 749/999 spoh uspel slikati (ker so se obiskovalci Intermota skoraj tepli kdo ga bo pomeril naslednji), se zgleda dopade tudi drugim. 8)