Skoči na vsebino

DUCATI 749 Testastretta


BaTeMaN

Priporočene objave

jah meni se zdi noro hudo. Vcerej sem imel priložnost sedeti na njem in pomoje je na cesti oz. se bolje na dirkaliscu to to. Rezervar je tok ozek spodej tko da sploh nimas obcutka da bi bil gor, potem zmigovci na sprednji maski so tud nekej posebnega, ker so integrirani v speglu. Ce bi imel prevec $$$ bi si ga z veseljem kupu za tadrug motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To morte v živo videt, se vsest gor... ga pocartat... pol pa NE MOREŠ VEČ IT DOL :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. v večini primerov sem tiho in forum raje le berem.. in prav gotovo bi bilo bolje tudi tokrat tako... ampak NE RAZUMEM

ZAKAJ KO SE GOVORI O DUCATIJU vedno pride nekdo z izjavo DUCATI JE TO IN ONO... ko pa govorimo o r6 al CBR ali ZX6R in ostali ter miljon kopij čoperjev noben ne zajoka in pride znamko ali blagovno znamko blatit... samo ducati je pa grd, nima pravega zvoka, ima slab design, je nasploh uhhh in ahhh ne omenjat na FORUMu ker je SLAB.....

Medtem... ko je na sejmu bilo videti ogromno povpraševanje po ravno teh slabih motorčkih... in enako tudi pri vseh drugih... ampak... zakaj blatite pretežno Ducatija... mi res ni jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BaTeMan

Kot sam verjetno veš je oblika stvar okusa.(enim je všeč drugim ni).

samo ducati je pa grd, nima pravega zvoka, ima slab design, je nasploh uhhh in ahhh ne omenjat na FORUMu ker je SLAB.....

Kdo to izjavi po mojem nima kaj dost pojma o motorjih oz. tud verjetno ni motorist.Tako ,da se te take pripombe ne smejo dotaknit.

Vsak hvali svojga konja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah BaTeMaN, vedno se najde kdo, ki namesto da bi hvalil svojega konjička, raje udriha po drugih. Saj to se ne dogaja samo pri Ducatijih, mogoče je le najbolj očitno.

Jaz sem se tega nekako že navadil in če se le da take stvari ignoriram, ko sem pa razpoložen, pa tudi jaz kakšno kravjo nazaj napišem. :wink: :lol:

V vsakem primeru pa tisti, ki imajo veliko povedat čez druge motorje običajno s tem zakrivajo nezadovoljstvo in težave, ki jih imajo s svojim... :? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. v večini primerov sem tiho in forum raje le berem.. in prav gotovo bi bilo bolje tudi tokrat tako... ampak NE RAZUMEM

ZAKAJ KO SE GOVORI O DUCATIJU vedno pride nekdo z izjavo DUCATI JE TO IN ONO... ko pa govorimo o r6 al CBR ali ZX6R in ostali ter miljon kopij čoperjev noben ne zajoka in pride znamko ali blagovno znamko blatit... samo ducati je pa grd, nima pravega zvoka, ima slab design, je nasploh uhhh in ahhh ne omenjat na FORUMu ker je SLAB.....

Medtem... ko je na sejmu bilo videti ogromno povpraševanje po ravno teh slabih motorčkih... in enako tudi pri vseh drugih... ampak... zakaj blatite pretežno Ducatija... mi res ni jasno.

Počasi, Bateman... ...oblika in zvok sta stvar okusa. Meni se pač 9xx Ducatijev design ne dopade. Pa zvok dvovaljnikov tudi, ne samo Ducatijev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater imate probleme z Ducatijem in samo tisti, ki ga sploh nimate :twisted: ... en ima probleme s serviserjem, pa ducatija sploh nima, drug ima probleme z obliko, pa mu je zvok vsec (no to je cool :wink: :twisted: )... pa tretji ima problem z velikim stevilom okvar ducatija, pa ducatija jasno sploh nima... :twisted: ... in ce po pravici povem.... mi sploh ni jasno kaj vam je... :roll: :oops:

Na Intermotu je bila pa najvecja guzva na Ducatijevem stantu, so si motorje podajal k zogice, sploh na vrsto nisi prisel... :roll:

NE NE res mi ni nic vec nic jasno... pa pravijo, da se zensk ne razume, hmmm... moske se pa SPLOH ne razume... :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehe... če dobro premislim... ...so Ducatijevci tisti, ki takoj "zamijavkajo", ko kdo "zašimfa" njihove dvokolesnike. :P

BaTeMaN in Vragica ducatista ne sploh :wink: ....

.... TEMA JE 748 TESTASTRETA :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... tudi men zelo GRD 749/999 SORRY. Monster, 916/996/998, pa tudi ST2/4 so mi pa dopadljivi. Sorry ampak tole skropocalo (hudič pa še rmene farbe je) je pa GRD. Samo moje skromno mnenje. Pa sem motorist, al pa ne. Jaz vozim motor. :oops:

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

749_01.jpg

749_02.jpg

749_03.jpg

749_04.jpg

749_05.jpg

zadnjič sem bil slabe volje ko sem se jezu na kritike ducatija... se opravičujem, nekomu pač je nekomu pač ni všeč :)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja luči bi lahko malo lepše naredil, full so mi podobne kot pri duku kar mi sploh ni všeč ostalo pa ne bi komentirov ker je noro lepo...

:arrow: Vsaka stena ma svojga malarja al kako že :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati nima pojma!!!!.................................................................o izbiranju barve :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

sicer pa je motorček kar lušten, sam lučke so mi mau sumljive -svetilnost!!!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

ducati nima pojma!!!!.................................................................o izbiranju barve :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

sicer pa je motorček kar lušten, sam lučke so mi mau sumljive -svetilnost!!!

LP by gebre

je reku in se zapisal v zgodovino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!