Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

zdle grem požret eno čokolado ... :angry:

Mene tud ma zdle se čokolade nažret, sm je nekdo že spraznu omaro pred mano :angry: ....tko d dieta gre uspešno naprej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud ma zdle se čokolade nažret, sm je nekdo že spraznu omaro pred mano :angry: ....tko d dieta gre uspešno naprej :krneki:

prit k men.. :) .še mam neki... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prit k men.. :) .še mam neki... ;)

Ooooo, kok lepo d je ktera prpravlena delit svojo čokoljad z mano :friend2: , a maš uno kilsko :naughty: , k če jz začnem ne morm nehat (zato pa je vs ta špeh :slap: ).....skupinska čokodieta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo, kok lepo d je ktera prpravlena delit svojo čokoljad z mano :friend2: , a maš uno kilsko :naughty: , k če jz začnem ne morm nehat (zato pa je vs ta špeh :slap: ).....skupinska čokodieta :rolleyes:

sicer je mal že obglodana ampak delim lej.. :friend2: ...se boma skup redile.... :krneki:

milka.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čokoladi je svinjska krv ludeki, ne tega jest .)

reč hvala

hvalaaa ^_^

zaradi mene je lohk cel prašič not... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čokoladi je svinjska krv ludeki, ne tega jest .)

reč hvala

hvalaaa ^_^

Tak meso pa tud jz pol jem :rolleyes: , pa še dobr je.....mmmm, kok bi zdle pasalo ene 10dag, sm ne smem :grrr ...ššššc pregrešne misli pa požrešnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak meso pa tud jz pol jem :rolleyes: , pa še dobr je.....mmmm, kok bi zdle pasalo ene 10dag, sm ne smem :grrr ...ššššc pregrešne misli pa požrešnost

boš duplo sladkorno skasirala.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak meso pa tud jz pol jem :rolleyes: , pa še dobr je.....mmmm, kok bi zdle pasalo ene 10dag, sm ne smem :grrr ...ššššc pregrešne misli pa požrešnost

Ja, človk je požrešno bitje. Ko te prime, se usedi in počakaj, da napad mine :) . Evo jaz ležim, zato sem si sedaj privoščil eno tablico Milke z klešniki. Pa dober tek Bikez :yes: .

boš duplo sladkorno skasirala.... :whistle:

Kaka pa je dupla sladkorna. A to je tista, k pol dve čokolade naenkrat poješ :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, človk je požrešno bitje. Ko te prime, se usedi in počakaj, da napad mine :) . Evo jaz ležim, zato sem si sedaj privoščil eno tablico Milke z klešniki. Pa dober tek Bikez :yes: .

Mene k prime ne smem sedet, k pol je še hujš, sm na čokoljad mislm, tko d začnem čist hiperaktivno okol letat. Pacek :evilgrin: , sm ti fovš k lohk :grim .....nj se ti zatakne v grlu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene k prime ne smem sedet, k pol je še hujš, sm na čokoljad mislm, tko d začnem čist hiperaktivno okol letat. Pacek :evilgrin: , sm ti fovš k lohk :grim .....nj se ti zatakne v grlu :evilgrin:

Ja nč, pol pa drva sekat :kva2: . Nč se mi ne bo zataknla, se ni še nikdar ni, pa se tud zdej ne bo :grrr . Sem naredu še en posnetek moje čokolade. Pa dober tek :)

post-15783-1225783508_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč, pol pa drva sekat :kva2: . Nč se mi ne bo zataknla, se ni še nikdar ni, pa se tud zdej ne bo :grrr . Sem naredu še en posnetek moje čokolade. Pa dober tek :)

kak pizdek si .. :evilgrin: ..nama z ninjo pa nič ne daš....sram te bodi... :glare: ...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč, pol pa drva sekat :kva2: . Nč se mi ne bo zataknla, se ni še nikdar ni, pa se tud zdej ne bo :grrr . Sem naredu še en posnetek moje čokolade. Pa dober tek :)

Zloba :evilgrin: , pa tavlko maš, pa boš sam celo požru :angry: , ka te niso naučl k si bil mali, d je treba delit. Sm sj bo kazn haha (boš vidu d mam spet prou :krneki: ), se boš zredu k pujsk :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to je pa tak. Jaz in čokolada sva kot ate na mama :). Seveda tudi vama privoščim po eno tablco, da rita preveč ne zraste :blush: . Je pa zanimivo videt k jaz pridem Milke kupt, ki jih ene 20 komadov naekrat odšlepam, me trgovka kr mal gleda. Enkrat je bil ravno Miklavž, pa mi reče, aha to je pa za Miklavža, pa sem reku, ja men bo vse to prnesu :lol1: .

P.S. Evo, da ne bote rekli, da sem škrt. Če bi katera od vaju (da ne bo vrsta pred bajto pol) res tolk rada čokolado, se lahk pr men oglas, pa dam celo, so na zalogi :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to je pa tak. Jaz in čokolada sva kot ate na mama :) . Seveda tudi vama privoščim po eno tablco, da rita preveč ne zraste :blush: . Je pa zanimivo videt k jaz pridem Milke kupt, ki jih ene 20 komadov naekrat odšlepam, me trgovka kr mal gleda. Enkrat je bil ravno Miklavž, pa mi reče, aha to je pa za Miklavža, pa sem reku, ja men bo vse to prnesu :lol1: .

P.S. Evo, da ne bote rekli, da sem škrt. Če bi katera od vaju (da ne bo vrsta pred bajto pol) res tolk rada čokolado, se lahk pr men oglas, pa dam celo, so na zalogi :grim .

K mam dons hudo miganje in mučenje zvečer pa bi lohk najbrž en koščk :blush: ....sm povej kam pa sm tm. Aja pa jz bi uno temno polnjeno z višnjevim polnilom s čilijem :D , č maš, Lindt, Milka je tko komercialna pa vsakdanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K mam dons hudo miganje in mučenje zvečer pa bi lohk najbrž en koščk :blush: ....sm povej kam pa sm tm. Aja pa jz bi uno temno polnjeno z višnjevim polnilom s čilijem :D , č maš, Lindt, Milka je tko komercialna pa vsakdanja :grim

Ja zdej boš pa še zbirala. Imam rad Milko zato tudi kupim Milko. Če češ Milko al pa nč. Matr, človk ponud prst, hočejo mu pa snet celo roko :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej boš pa še zbirala. Imam rad Milko zato tudi kupim Milko. Če češ Milko al pa nč. Matr, človk ponud prst, hočejo mu pa snet celo roko :glare: .

men je čist uredu Milka...... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jest mam pa rad kakšno frišno Gorenjko-mlečno..... :krneki:

Popravljeno . Popravil DESIM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dorina....sa ledenim punenjem :worship:

:grim včeraj eno zmazal :P

...če še kdo ne ve: čokolada povzroča mozolje :krneki: , sploh pr ženskah :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!