Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

5858-1.jpg

to pa zdej prihaja čas za takale zadevice.... :rolleyes: (sharpninja si boma zmenjale kak recept?) :D

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5858-1.jpg

to pa zdej prihaja čas za takale zadevice.... :rolleyes: (sharpninja si boma zmenjale kak recept?) :D

Ni blema, jz mam že seznam s trenutno 41 vrstami, k jih nameravam decembra spečt :naughty: (no ja zarad časovne omejitve, k december ma konc koncu sm 31 dni, bo mal oklestit treba)....itak je ful čokoholičnih vmes.....dns že delala zaloge sestavin.....8kil čokolade :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, jz mam že seznam s trenutno 41 vrstami, k jih nameravam decembra spečt :naughty: (no ja zarad časovne omejitve, k december ma konc koncu sm 31 dni, bo mal oklestit treba)....itak je ful čokoholičnih vmes.....dns že delala zaloge sestavin.....8kil čokolade :whistle:

bejba deal.... :P se ti oglasim na pm v priliki... :grim ...a boma tle lušte delale?

jenloveschocobytinyrockqe0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bejba deal.... :P se ti oglasim na pm v priliki... :grim ...a boma tle lušte delale?

jenloveschocobytinyrockqe0.jpg

Mal lohk tud tle, haha, d se bojo slinl :evilgrin: .....drgač pa kr popm-jej, mene že meče ......sm d voham čokolado pa sm srečna, če mam pa še predpasnik vs zapacan pa odtise po omarah je pa itak heaven O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal lohk tud tle, haha, d se bojo slinl :evilgrin: .....drgač pa kr popm-jej, mene že meče ......sm d voham čokolado pa sm srečna, če mam pa še predpasnik vs zapacan pa odtise po omarah je pa itak heaven O:-)

:evilgrin: :evilgrin: ...plezaš po omarah...? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: ...plezaš po omarah...? :whistle:

Mi ni treba, sm dost na visok nasajena :grim ....sm večkrat je treba vratca prjet, d jih odpreš, če maš prste namazane s tekočo čokoljad.....drsi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene zasvojenosti sem se pa le rešila. :yea1:

tud ob teh slikcah se mi ne cedijo sline, čeprav grem še vedno v trgovini zlo hitr mim čokoladnih polic. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene zasvojenosti sem se pa le rešila. :yea1:

tud ob teh slikcah se mi ne cedijo sline, čeprav grem še vedno v trgovini zlo hitr mim čokoladnih polic. :lol:

zaki pa? :unsure:

kaj ne maraš čokolade :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vidla samo naslov teme, pa kar letela po mon cheri... čokolada je še edina stvar, s katero se me da podkupiti.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih prpravla vse za najbl čokoladne čokoladne piškotke do zdj....čokoladni s polnjenjem iz čokolade in pomočeni v čokolado....aja pa čokoladne mrvice so tud gor...........čokoljad uber alles :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še ena luškana iz naše jedilnice :)

post-163-1226683891_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste pa žleht,ne? :evilgrin: Kok naj pol človk hujša? :surrender:

Delaš čokoladne dobrote in jih namest, d jih sama poješ, talaš naokol :evilgrin: , d se drugi redijo k pujski, pa pol sama bl suha zgledaš :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že kdo ne more pojest čokolade, jo lahko donira meni. Baje bo luksuz z čokolado, kmalu omejen samo za izbrance z malo debelejšo denarnico tako, da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že kdo ne more pojest čokolade, jo lahko donira meni. Baje bo luksuz z čokolado, kmalu omejen samo za izbrance z malo debelejšo denarnico tako, da ....

pol bomo pa hujšal ne sam od čokolade. :unsure: ..tole pa ekstra zate.... :evilgrin: za oblizovat...

om_te_koesteren_chocolade.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!