Skoči na vsebino

Triumph BONNEVILLE


Keanu

Priporočene objave

ko se ti golda virus prikrade v garažo..

20180607_192801.jpeg

20180607_192749.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še oljni filtrček pa oljček pa gasa...ok še ene 300km prej da se amortizerji uležejo.

20180609_143739.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo - probna vožnja uspela..180km na tešče po tastar cest čez velenje v vitanje , vojnik , celje ac pa domov.. brez prtljage z odšponanimi fedri in  2 klika rebounda je motor nekih 10km/h bolj miren tako na luknjastih cestah kot na ac .. ma glih prav bo.. investicija - 190e oba amortizerja pa 110e floatborda.. sm na kartici glih tolk dnara pustu da bo za benz do beograda v četrtek ..u petek je pa plača  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 6. 2018 ob 22:12, thumper pravi:

ko se ti golda virus prikrade v garažo..

Sam res. Tale tvoj modern classic se vztrajno spreminja v daljnega bratranca golde...:P Imaš kakšno v garaži, ki bi lahko inficirala zraven parkiranega angleža?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh..moja se je mal nalezla udobja ko sva šla z goldo u berlin maja..prej so jo skoz po ene 250 km bolel podplati od tačke ker se glih tko sedi zadaj , da ima pete od škornjev zataknjene za tačke, nazaj pa ne more potegnit noge k so torbe..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

Kaj se je pa spremenilo, de zdej manj zre? 

dolg časa se ni ugotovilo.. pol je pa ena lambda delala na pol..pa jo zamenjamo pa še zmer ni šel vbrizg v nulo.. mare je dal verjetno 8x tank dol pa nazaj gor .. potem je pa ugotovil : na pločevini pri akumulatorju sta v pločevino fiksno pritrjena konektorja v katerega vtakneš drug del konektorjev iz lambda sond.. 

konektorja sta bila križana pred pločevino , tako da je bila leva lambda vezana na priklop desne in desna na priklop leve.. 

prej je šla poraba tudi proti 7l , sedaj sem že dvakrat padel malenkost pod 5 ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

poraba? mol mikulov - petrol lopata 403km vožnja po gps 110km/h -     4.09l/100km .. razen dveh tankanj je bila poraba vseskozi na prek 9600km pod 5l..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, thumper said:

poraba? mol mikulov - petrol lopata 403km vožnja po gps 110km/h -     4.09l/100km .. razen dveh tankanj je bila poraba vseskozi na prek 9600km pod 5l..

9600km? A si su u rusijo? 

 

 

:lol1:Pol grem pa jez sibenik-postojna, 360km, in spalim 41l. Poprecna poraba 11,4. Picku maternu....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

9600km? A si su u rusijo? 

:lol1:Pol grem pa jez sibenik-postojna, 360km, in spalim 41l. Poprecna poraba 11,4. Picku maternu....

3 tankanj...sem moral popravit.

etapa 1126km , vožnja po gps cca 122-134 km/h razen nekih 70km kjer je zelo pihalo, vmes nekaj hude gužve , filtering , prehitevanja z 2-go ali 3-tjo prestavo sem imel tankanja porabo 4.79 ,   5.31,  5.36,  5.26 ,  4,89 ..

12h 14min , povprečna hitrost z vključenimi 4 kratkimi postanki (tankanje , 0.5l vode in 2 čika)  92.04km/h.. 

pa še nekaj - za zadnjih 160km mi je navigacija kazala 1h57 min ..za 33km pa 57min ..in približno toliko sem tudi rabil.. :hmm: samo na enem od izvozov sem naredil v 18min nekih 273m :P ..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumperSuper, ma a si bil u rusiji al ne?  neki volkovi, k si govoru? 

 

Ce bi meni pilo tolko, se najbrz ne bi vozil nic vec, kot se zdej. Je pa leps videt tvoje cifre.

V neko opravicio Caponordu, veliko vecino benza je pospravil na ac. Bil je polno nalozen. Jaz, moja+trije (bol prazni) kufri. Cca 200km je bil gas odprt do konca. Kej bistveno cez 160 ni sla. Pa smo bli s tolk zadovolni. Vseeno, me je žeja mal presenetla.

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v rusiji.. porabil 1dl olja in 300ml ketn spreja .. :D

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
pred 9 minutami, Mos pravi:

motorja ne poznam .. je pa za 25000km prednja guma glede na to da je dunlop arowmax streetsmart ( lahko da se motim po sliki) - so jo začeli delat šele 2013 - čisto obrabljena..

glede na to , da mi je ena avon roadrider zdržala prek 27000km - motor prednje gume ne obrablja razen če je prednje vzmetenje zanič - mi je malce sumljivo..je pa res , da so nekateri zapisali kilometrino okoli 7000km za prednjo na drugih motorji srednje kubature.. če je to res so lahko celo kilometri realni..

barvna kombinacij tanka je prava ..pokrovi sklopke , elektrike in pogonskega zobnika so original barvani srebrno in lakirani.. kromirani so ali za doplačilo ali zamenjani.. https://www.triumphtwinpower.com/triumphbonnevillespecs.php  ..

 armatura je  ali od modela T100 ali od novejšega letnika .. na stranskih pokrovih piše samo bonneville - brez t100..

https://www.worldoftriumph.com/collections/bikes/products/bonneville-bonneville-t100-carbs

v vsakem primeru podrobno pregledat motor - sploh če so kje sledi padca .. preglej prednje vilice da nimajo kakšnih vertikalnih risov.. na centralnem stojalu zavrti prednjo gumo in poglej da je platišče okroglo..

preglej kakšen model je naveden v prometni - če je slučajno T100 in so črni stranski pokrovi od navadnega potem nekaj ne štima..

če je motor realen potem je tudi cena realna.. edino tista vdrtina na tanku ne paše tja..

aja - najprej zamenjat predno gumo šele nato na poizkusno vožjo - ta je verjetno trda kot diamant..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbiram med v7 in bonnevillom s tem da mi je vizualno veliko bolj všeč v7 ampak je ponudba tako majhna da ni kaj dosti izbire. iscem pa kot popolni začetnik za prvi motocikel tako da bom raje počakal na kaj novejšega pa tudi če za kak evro več.

Popravljeno . Popravil Mos
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Veliko uspeha v izbiri, za guzzija lahko pogledaš tudi v IT, ampak ko dodaš uvoz so cene tam tam z našimi,je pa bistveno več izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Mos pravi:

izbiram med v7 in bonnevillom s tem da mi je vizualno veliko bolj všeč v7 ampak je ponudba tako majhna da ni kaj dosti izbire. iscem pa kot popolni začetnik za prvi motocikel tako da bom raje počakal na kaj novejšega pa tudi če za kak evro več.

v7 - bonneville .. drugače lahko pogledaš to temo je posebej odprta..

doma ni ravno v7 temveč "naked" nevada anniversario se .. isti agregat in oprema kot v7 .. in bonneville t100 2009..

razlika med motorjema je med vožnjo kar občutna.. guzzi je precej lažji in zato boljši na mestu.. razlika v kubaturi , moči in navoru tudi ni zanemarljiva..če ima v7 tako trdo vzmetenje kot ta nevada je za na kavo medtem ko sem bil jaz z bonijem brez problemov v rusiji...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl, ampak bom vseeno poskusal najti guzzija ker mi je vizualno veliko lepsi. glede na trenutno nestabilno situacijo bom verjetno se izpustil to poletje in sele pred naslednjo sezono nekaj nabavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 6 urami, Rubuz pravi:

ne.. lahko pa vprašaš jermana - ker je veloka verjetnost da je bil kupljen pri njemu - kaj je okoli tega moroja..

jaz sem mojega bonija kupil s 3052 km ..zdaj jih ima dobrih 84000.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 6. 2020 ob 19:22, thumper pravi:

ne.. lahko pa vprašaš jermana - ker je veloka verjetnost da je bil kupljen pri njemu - kaj je okoli tega moroja..

jaz sem mojega bonija kupil s 3052 km ..zdaj jih ima dobrih 84000.. 

Glede na prodajalca (ter da oglas nima oznake SLO) bi dejal, da je motor uvožen (predvidevam da iz IT).

To pomeni, da je njegova zgodovina zelo verjetno neznana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, b2z25 pravi:

Glede na prodajalca (ter da oglas nima oznake SLO) bi dejal, da je motor uvožen (predvidevam da iz IT).

To pomeni, da je njegova zgodovina zelo verjetno neznana.

Pa tudi če je bil uvožen iz Italije. Ta Boni je letnik 2019, in ne verjamem, da se mu je v enem letu nabrala neka hudo sumljiva zgodovina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, b2z25 pravi:
pred 9 urami, b2z25 pravi:

Glede na prodajalca (ter da oglas nima oznake SLO) bi dejal, da je motor uvožen (predvidevam da iz IT).

To pomeni, da je njegova zgodovina zelo verjetno neznana.

Glede na prodajalca (ter da oglas nima oznake SLO) bi dejal, da je motor uvožen (predvidevam da iz IT).

To pomeni, da je njegova zgodovina zelo verjetno neznana.

ne kompliciraj temveč ukrepaj.. reci prodajalcu za št.šasije in scan homologacije , od kje je motor in ali je bil slučajno poškodovan . ter lepo prosi jermana , če ti lahko preveri motor v triumphovem sistemu.. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!