Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Keanu

Triumph BONNEVILLE

Recommended Posts

thumper

ko se ti golda virus prikrade v garažo..

20180607_192801.jpeg

20180607_192749.jpeg

thumper

samo še oljni filtrček pa oljček pa gasa...ok še ene 300km prej da se amortizerji uležejo.

20180609_143739.jpeg

thumper

evo - probna vožnja uspela..180km na tešče po tastar cest čez velenje v vitanje , vojnik , celje ac pa domov.. brez prtljage z odšponanimi fedri in  2 klika rebounda je motor nekih 10km/h bolj miren tako na luknjastih cestah kot na ac .. ma glih prav bo.. investicija - 190e oba amortizerja pa 110e floatborda.. sm na kartici glih tolk dnara pustu da bo za benz do beograda v četrtek ..u petek je pa plača  :D

izibajker
Ob 7. 6. 2018 ob 22:12, thumper pravi:

ko se ti golda virus prikrade v garažo..

Sam res. Tale tvoj modern classic se vztrajno spreminja v daljnega bratranca golde...:P Imaš kakšno v garaži, ki bi lahko inficirala zraven parkiranega angleža?

thumper

eh..moja se je mal nalezla udobja ko sva šla z goldo u berlin maja..prej so jo skoz po ene 250 km bolel podplati od tačke ker se glih tko sedi zadaj , da ima pete od škornjev zataknjene za tačke, nazaj pa ne more potegnit noge k so torbe..

thumper
pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

Kaj se je pa spremenilo, de zdej manj zre? 

dolg časa se ni ugotovilo.. pol je pa ena lambda delala na pol..pa jo zamenjamo pa še zmer ni šel vbrizg v nulo.. mare je dal verjetno 8x tank dol pa nazaj gor .. potem je pa ugotovil : na pločevini pri akumulatorju sta v pločevino fiksno pritrjena konektorja v katerega vtakneš drug del konektorjev iz lambda sond.. 

konektorja sta bila križana pred pločevino , tako da je bila leva lambda vezana na priklop desne in desna na priklop leve.. 

prej je šla poraba tudi proti 7l , sedaj sem že dvakrat padel malenkost pod 5 ..

thumper

poraba? mol mikulov - petrol lopata 403km vožnja po gps 110km/h -     4.09l/100km .. razen dveh tankanj je bila poraba vseskozi na prek 9600km pod 5l..

Kugelschreiber
29 minutes ago, thumper said:

poraba? mol mikulov - petrol lopata 403km vožnja po gps 110km/h -     4.09l/100km .. razen dveh tankanj je bila poraba vseskozi na prek 9600km pod 5l..

9600km? A si su u rusijo? 

:lol1:Pol grem pa jez sibenik-postojna, 360km, in spalim 41l. Poprecna poraba 11,4. Picku maternu....

thumper
pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

9600km? A si su u rusijo? 

:lol1:Pol grem pa jez sibenik-postojna, 360km, in spalim 41l. Poprecna poraba 11,4. Picku maternu....

3 tankanj...sem moral popravit.

etapa 1126km , vožnja po gps cca 122-134 km/h razen nekih 70km kjer je zelo pihalo, vmes nekaj hude gužve , filtering , prehitevanja z 2-go ali 3-tjo prestavo sem imel tankanja porabo 4.79 ,   5.31,  5.36,  5.26 ,  4,89 ..

12h 14min , povprečna hitrost z vključenimi 4 kratkimi postanki (tankanje , 0.5l vode in 2 čika)  92.04km/h.. 

pa še nekaj - za zadnjih 160km mi je navigacija kazala 1h57 min ..za 33km pa 57min ..in približno toliko sem tudi rabil.. :hmm: samo na enem od izvozov sem naredil v 18min nekih 273m :P ..

Edited by thumper

Kugelschreiber

@thumperSuper, ma a si bil u rusiji al ne?  neki volkovi, k si govoru? 

Ce bi meni pilo tolko, se najbrz ne bi vozil nic vec, kot se zdej. Je pa leps videt tvoje cifre.

V neko opravicio Caponordu, veliko vecino benza je pospravil na ac. Bil je polno nalozen. Jaz, moja+trije (bol prazni) kufri. Cca 200km je bil gas odprt do konca. Kej bistveno cez 160 ni sla. Pa smo bli s tolk zadovolni. Vseeno, me je žeja mal presenetla.

Edited by Kugelschreiber

thumper

bil v rusiji.. porabil 1dl olja in 300ml ketn spreja .. :D