Skoči na vsebino

čisti začetnik


VOLAJ

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem, sem čisti začetnik pa me zanima kaj mi predlagate za moj prvi atv. Katera znamka, moč, pogon...

denarja pa tm do ene 4000 ojru z zaščitno opremo.

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj lahko si pa umazan zacetnik. hec hec mau ga mora bit. glede quada ti pa predlagam tole vse je dobr sam ne kitajca kupovt.drgac kaksnga pa hoces delovnega, sportnega, vsakdanja opravila...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej lepo pozdravljen na forumu.

Najprej moreš vedet kaj želiš: nov ali rablen, delaven, športni model, nožni menjalnik ali cvt menjalnik, kakšen pogon samo na zadnji par koles ali 4x4, homologiran, nehomoligiran ter približno za kaj boš rabil oz. kje se boš vozil.

Z kitajci je pa tako, povečinoma problem z rezervnimi deli dobavljivost ter dolgi čakalni roki, ponavad fantje kar sami doma pošrfajo.

Z upremo je tko lahko daš 100 € ali pa 500€ samo za čelado, pol pa rokavice, kakšno jakno, hlače, čevle. ledvični pas.

Jst ti svetujem da pogledaš še malo sosednje forume, ki so malo bol namenjeni štirikolesnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si resnično čisti začetnik, bo mogoče atv zate prehuda zadeva. Predlagam ti nekaj japonsko majhnega in bolj obvladljvega, kar sem slikal prejšnji teden... :rolleyes:

post-19912-1226591925_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej lepo pozdravljen na forumu.

Najprej moreš vedet kaj želiš: nov ali rablen, delaven, športni model, nožni menjalnik ali cvt menjalnik, kakšen pogon samo na zadnji par koles ali 4x4, homologiran, nehomoligiran ter približno za kaj boš rabil oz. kje se boš vozil.

Z kitajci je pa tako, povečinoma problem z rezervnimi deli dobavljivost ter dolgi čakalni roki, ponavad fantje kar sami doma pošrfajo.

Z upremo je tko lahko daš 100 € ali pa 500€ samo za čelado, pol pa rokavice, kakšno jakno, hlače, čevle. ledvični pas.

Jst ti svetujem da pogledaš še malo sosednje forume, ki so malo bol namenjeni štirikolesnikom.

definitivno nov, športni model, nožni menjalnik, glede pogona pa ne vem (kaj svetujete). ja oprema je pa kar draga stvarca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej to kar si naštel pogonoa 4x4 nažalost ni, imaš samo zadni pogon. Novega za cca 3500€ boš dobil kakšnega kitajca te so tm do 2000€. Mal poglej firme Barosa pri WBC-ju vem da ma za ta vse kar si ti želiš 170ccm in mislim da 250ccm.Articat in Kymco imata avtomatike.

Avto. net mal poglej tako za štirikolesnike kot za opremo, ki je v teh jesenskih časih znižana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več užitka in bolj živahen moped ti ponuja klasični nožni menjalnik. Priporočam ogled (možna je tudi testna vožnja) pri firmi, ki jo omenja la1981.

Glede na tvoj post, kjer omenjaš kako se boš vozil, ti priporočam Barosso 250 ( cena novega pod 3800 eur). Dovolj hiter, močan moped, homologiran, že dodobra preizkušen in trpežen, okreten na terenu itd...v bistvu čista kopija znanega Yamahinega Blasterja 200, ki se je izkazal za odličen začetek v svetu ATV-jev. Glede kvalitete, vzdržljivosti, servisne mreže itd...nimaš kaj zgrešiti.

Oprema pa je draga stvar, se strinjam, kljub temu pa veliko, veliko ceneje, kot zdravje, polomljene kosti in bog ne daj, kakšen invalidski voziček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprema - ni treba sparat ... iz mojih izkusenj oprema je skoraj polovica ce ne se vec ''resnega quada'' app 3000E - vsaj pri meni je bilo tako - pa se se vedno pojavlajo odrgnine pa putplutbe - ne glede a bos drva spravljal ali dirkal - opremo gor ... :worship:

post-1333-1227277404_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res da je oprema vredna svojega denarja, pa še to jo je zmeram premal. Mal OF TOPIC vidim da imaš v profilu napisano ljubljana/dubaj. ali mogoče stanuješ v dubaju? namreč jast grem naslednji teden v dubaj in bi bile kakšnekoli info dobrodošle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jst sem tut zaetnik in še nimam izkušenj z atv-ji pa me zanima kva bi mi vi svetoval ke do 1200€

gledu sem mal po (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) pa sem najdu enga ATV JUMPER 250 AVTOMATIK XXL za 700€ pa me zanima a je 250E mal premočno za začetnika pa kuk kubičnga bi mi vi svetoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem tut zaetnik in še nimam izkušenj z atv-ji pa me zanima kva bi mi vi svetoval ke do 1200€

gledu sem mal po (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) pa sem najdu enga ATV JUMPER 250 AVTOMATIK XXL za 700€ pa me zanima a je 250E mal premočno za začetnika pa kuk kubičnga bi mi vi svetoval?

Do 1200€? Mal dnara mal muske ;) Za kitajce se pa itak ve, da so švoh (mislim materiali), zato raje še našparaj

in si kupi kašno Yamaho, Kawasakija itd. Malo poglej še forume kaj pišejo o tem prodajalcu in ti bo marsikaj jasno.

Glede na to da ima 15kW in 165kg ni nobene brutalne moči-po enem tednu boš hotu met močnej.

Sam sem veliko prevozil s kolegovo Raptorco 350 in ti lahko povem da je moči za po gozdu in raznih vlakah dovolj, seveda pa se

nebi branil kašne 660 oz. 700. 

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!