Skoči na vsebino

Potapljanje


Guest pmali

Priporočene objave

Se že dolg nisem,v Maribori stari mački odpirajo nov klub,sem dobil povabilo če se pridružim.Me mika iti v južno afriko mal pod vodo,pa morm ta prvo mopet porihtat,pa bajta ma tud prednost(seveda ne pred mopedom)za vse pa ni ojrotof,pas mater! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že dolg nisem,v Maribori stari mački odpirajo nov klub,sem dobil povabilo če se pridružim.Me mika iti v južno afriko mal pod vodo,pa morm ta prvo mopet porihtat,pa bajta ma tud prednost(seveda ne pred mopedom)za vse pa ni ojrotof,pas mater! :headbang:

Kje na jadrani je un pes unga našga čopno,tistega bi rad mal pogledal,to bi blo še najceneje,bom ga poskusil drugo leto najt z bajalico,mogoče bo funkcioniralo? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že dolg nisem,v Maribori stari mački odpirajo nov klub,sem dobil povabilo če se pridružim.Me mika iti v južno afriko mal pod vodo,pa morm ta prvo mopet porihtat,pa bajta ma tud prednost(seveda ne pred mopedom)za vse pa ni ojrotof,pas mater! :headbang:

Kje na jadrani je un pes unga našga čopno,tistega bi rad mal pogledal,to bi blo še najceneje,bom ga poskusil drugo leto najt z bajalico,mogoče bo funkcioniralo? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuža ( veliki beli majstor)je majstra na Vis-u poknu. Jaz se tud sam še na dah potapljam sem pa v 8o-etih kar dost tavhov naredu ( mater sem star)

Včasih sem se potapljal z flašami,zdaj se bom (če bo cajt pa denar)verjetno sam še na dah je cenej varneje pa še manj kložna nosiš seboj, sam mal moram pjuča natrenirati,ravno zdaj je pravi cajt za notranji bazen in trening.Pluča kar hitro natreniraš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih sem se potapljal z flašami,zdaj se bom (če bo cajt pa denar)verjetno sam še na dah je cenej varneje pa še manj kložna nosiš seboj, sam mal moram pjuča natrenirati,ravno zdaj je pravi cajt za notranji bazen in trening.Pluča kar hitro natreniraš!

Do kake globine ti uspe na dah??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se ti bom kr prdružu...

Na morju se kar stalno utaplam in potaplam v pjači in jedači

:OK:

B :) m poiiskusil kak globoko pridem ti javim ,če se ne javim,preberi v črni kroniki!

smeško spet ni tam kjer bi moral biti,mater!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebni rekord na dah 27 m pred 23 leti sedaj tam do 18 - 20, po enem tednu treninga.

Kaj pločevinke piva so tuuud tok globoke???? :eek: :worship:

Bravo lep potop.. :worship:

moj rekord je iz 18m skočt na glavo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pločevinke piva so tuuud tok globoke???? :eek: :worship:

Bravo lep potop.. :worship:

moj rekord je iz 18m skočt na glavo.... :whistle:

Viš moj pa sam 12, pa še to skor na ploh :wacko:

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud ja sem kar dost tauhu mam okoli 1000 potopov in sem samostojni potapljač po CMASu.Ta stari se še spomnijo kolk so nas drkal da smo naredili izpite.Dons pa dva dni pa že imaš kategorijo

pol se pa neumnosti dogajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno,zame ni morja brez potapljanja,no tut u pivu,sam letos tut tega ni bilo,glih začel abstinirati :headbang: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potapljanje s flašami je unbelieveble. meni osebno. apnea mi ne gre, ker u tisti minuti tam dol nič ne vidim. . . žal pa se dohtarji z mojmi željami ne strinjajo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud ja sem kar dost tauhu mam okoli 1000 potopov in sem samostojni potapljač po CMASu.Ta stari se še spomnijo kolk so nas drkal da smo naredili izpite.Dons pa dva dni pa že imaš kategorijo

pol se pa neumnosti dogajajo.

Neumnosti se dogajajo nam,, ki smo tako rekoč stari mački in mislimo, da že vse znamo ne pa začetnikom, ki so še vsi polni strahu. In to velja tudi pri drugih stvareh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potapljanje s flašami je unbelieveble. meni osebno. apnea mi ne gre, ker u tisti minuti tam dol nič ne vidim. . . žal pa se dohtarji z mojmi željami ne strinjajo :cry:

Kakšne zdavstvene probleme pa imaš, da so ti odsvetovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne zdavstvene probleme pa imaš, da so ti odsvetovali.

oči me jebejo. potaplanje pa stvar poslabša. škoda.

Glede začetniških ali pa napak iz malomarnosti. . . nevem. zdi se mi da je precej podobno kot pri motorjih. so eni in so drugi. razlika je, da si v vodi bol samostojen. manj je možnosti, da te bo nekdo zaj..... Na cesti ti ni treba narest napake, pa si mrtev. Pri potapljanju se mi zdi da se to zgodi zelo redko. Ribarjenje z dinamitom pa to. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oči me jebejo. potaplanje pa stvar poslabša. škoda.

Glede začetniških ali pa napak iz malomarnosti. . . nevem. zdi se mi da je precej podobno kot pri motorjih. so eni in so drugi. razlika je, da si v vodi bol samostojen. manj je možnosti, da te bo nekdo zaj..... Na cesti ti ni treba narest napake, pa si mrtev. Pri potapljanju se mi zdi da se to zgodi zelo redko. Ribarjenje z dinamitom pa to. . . .

Pravo razmišlanje, tud jaz imam izpit po starem ( za potapljat) in tam si odvisen od sebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že neki cajta matra, da bi mal začel s tem - začetni tečaj za Open Water Diver je tm okol 200 EUR, pravjo. Za začetk bi blo teh 18m al kolk se lahko potaplaš s to licenco, čist vredu - pol pa naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen v pivu? :naughty:

V jegru in vinu

Na dah vedno, ko sm kje na morju. Plavutke, maska pa gasa pod vodo :OK: .

ja ko smo na morju to ja.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!