Skoči na vsebino

Potapljanje


Guest pmali

Priporočene objave

Ma kdo kakšno jeklenko za prodat?Čim večjo,čim ceneje :P ne rabi biti atestirana.Rabim pa da drži vsaj 220 barov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ma kdo kakšno jeklenko za prodat?Čim večjo,čim ceneje :P ne rabi biti atestirana.Rabim pa da drži vsaj 220 barov

18l, 200bar dobis ze za 330€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo, jaz imam pa od tega vikenda naprej Rescue certifikat od Padija. Krasen tečaj, res super. Upam, da zares ne bom nikoli potreboval kakšnih "ta kritičnih" variant... Znanja koristnega v iber veliko prečrpaš, če je seveda inštruktor dober (in moj je bil...... Gregor Butala, če koga zanima) in če čim več sprobaš pod njegovim kritičnim očesom, tako da... če kdo razmišlja da/ne, definitivno da.

Drugače pa še to.. 52. potopov, če tiste štiri šolske odmislim, pa hkrati prvi v slovenskem morju (Maona). So bili pa nekateri tečajniški super - piranski rezervat je noro poln življenja, nikoli si ne bi mislil. Baje pa je v Fiesi še bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ljubitelje dobrega potapljanja: nekaj mojih vtisov v priloženih PDFjih :D

Tole se pa fajn bere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz imam pa od tega vikenda naprej Rescue certifikat od Padija. Krasen tečaj, res super. Upam, da zares ne bom nikoli potreboval kakšnih "ta kritičnih" variant... Znanja koristnega v iber veliko prečrpaš, če je seveda inštruktor dober (in moj je bil...... Gregor Butala, če koga zanima) in če čim več sprobaš pod njegovim kritičnim očesom, tako da... če kdo razmišlja da/ne, definitivno da.

Drugače pa še to.. 52. potopov, če tiste štiri šolske odmislim, pa hkrati prvi v slovenskem morju (Maona). So bili pa nekateri tečajniški super - piranski rezervat je noro poln življenja, nikoli si ne bi mislil. Baje pa je v Fiesi še bolje.

Rescue je full priporočljiv, sama ga bom tud počasi šla delat.

Jap fiesa je tudi kar zanimiva, maja sem dol opazila kar nekaj raž :) sicer niso bile velike ampak bile pa so :) A rescue si delal v Piranu na punti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

kot smo včasih rekli, šta sve Bosanac ne izmisli a Nijemac napravi :lol1:

nekaj za vse nadobudne, moderne, tehnološko osveščene potapljavke in potapljavce, maska z vgrajenim fotoaparatom ali kamero, tud HD kvalitete :naughty:

osnovni model se dobi na Netu že za okoli 80€, boljši so seveda dražji

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz imam pa od tega vikenda naprej Rescue certifikat od Padija. Krasen tečaj, res super. Upam, da zares ne bom nikoli potreboval kakšnih "ta kritičnih" variant... Znanja koristnega v iber veliko prečrpaš, če je seveda inštruktor dober (in moj je bil...... Gregor Butala, če koga zanima) in če čim več sprobaš pod njegovim kritičnim očesom, tako da... če kdo razmišlja da/ne, definitivno da.

Drugače pa še to.. 52. potopov, če tiste štiri šolske odmislim, pa hkrati prvi v slovenskem morju (Maona). So bili pa nekateri tečajniški super - piranski rezervat je noro poln življenja, nikoli si ne bi mislil. Baje pa je v Fiesi še bolje.

mal sm ti fouš. no, ne. nism fouš. če omeniš rescue certifikat je to nekej kar sm mel namen narest. če omeniš fieso pomislim na morske konjičke če omeniš maono, en mojih prvih potopov, tolk mulja de me je čist dezorientiralo in vn vrglo. jez mam tud ene 50 potopov, po padiju dve zvezdic. ker rescue nebom nikoli, mam za prodat še nek opreme. dohtarji so rekli NE! :cry:

BTW: baje se je zgodila nesreča v sveti marini. a je kdo kej prebral, kaj je šlo narobe?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm ti fouš. no, ne. nism fouš. če omeniš rescue certifikat je to nekej kar sm mel namen narest. če omeniš fieso pomislim na morske konjičke če omeniš maono, en mojih prvih potopov, tolk mulja de me je čist dezorientiralo in vn vrglo. jez mam tud ene 50 potopov, po padiju dve zvezdic. ker rescue nebom nikoli, mam za prodat še nek opreme. dohtarji so rekli NE! trance_13_cry.gif

BTW: baje se je zgodila nesreča v sveti marini. a je kdo kej prebral, kaj je šlo narobe?

Rescue delaš pri CMASU že pri P2. Vidim da nas je kar nekaj motoristov tudi potapljačev.trance_43_wavetowel2.gif

Sam iščem 2x15l jeklenki. Če ve kdo za kakšni rabljeni naj mi prosim javi - bom zelo hvaležen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Klub za podvodne aktivnosti Novo mesto pod okriljem Slovenske potapljake zveze že 17-tič zapored organizira tradicionalno čiščenje reke Krke. Kot vsako leto tudi letos na akcijo vabimo vse potapljačice in potapljače, ki vam je pomembna tudi skrb za okolje in imate voljo, da bi naše vode očistili nepotrebnih odpadkov, ki so se v preteklosti nakopičili v njih.

Seveda se bomo, tako kot vsa leta do sedaj trudili, da se boste med nami čim bolje počutili.

Letošnje leto se bo akcija odvijala v soboto 4.9.2010 v Novem mestu. Zbor udeležencev bo pred KPA Novo mesto, Župančičevo sprehajališče 1 med 9:30 in 10:00 uro. Prosimo vse potapljače, da s seboj prinesete polne jeklenke.

Več informacij in prijave pa na http://www.kpa.si/eko_2010.php

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

na strani www.potapljanje.eu imate odličen članek o podvodnem foto aparatu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rescue delaš pri CMASU že pri P2. Vidim da nas je kar nekaj motoristov tudi potapljačev.trance_43_wavetowel2.gif

Sam iščem 2x15l jeklenki. Če ve kdo za kakšni rabljeni naj mi prosim javi - bom zelo hvaležen.

lp

NE, flaše ni več, compa ni več regulatorjev tud ne. u bistvu mam za prodat še obleko svinc in jacket. Scubapro glide master z Air2 octopussom/inflatorjem. xxl cifra. ugodno.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos "ronia" sa Nenom iz Grščice na Korčuli. Tip je prava faca. Najlepši tauh je bil v špilji na izhodu z lučice Tri porte.

Prilagam slike lokacije (niso moje, se opravičujem avtorju za sposojo).

post-9095-084898600 1284492736_thumb.jpg

post-9095-009617000 1284492765_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

NE, flaše ni več, compa ni več regulatorjev tud ne. u bistvu mam za prodat še obleko svinc in jacket. Scubapro glide master z Air2 octopussom/inflatorjem. xxl cifra. ugodno.

Imaš kakšen dober ibercug?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obleko. :grim

HeHe. pr nas se reče skin :)

sepadiver top line 7mm nič presenetljivega, pa se mi zdi zadost dobra in topla za jadran.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tauhanje je eden od res lepih razlogov, da v sezoni kar nekaj lepih vikendov ne preživim na motorju in naredim verjetno par tisoč km manj... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me takoj napadat..ampak resnično nisem zasledil informacije ki jo iščem..lahko da sem spregledal..

Kakšen predlog kje se splača (cenovno in glede na kvaliteto) opraviti tečaj PADI potapljanja?

Potapljal sem se že v tujini (brez opravljenega izpita seveda) in seveda mi je izredno všeč..sedaj pa bi orpavil tudi kakšen tečaj oz. izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me takoj napadat..ampak resnično nisem zasledil informacije ki jo iščem..lahko da sem spregledal..

Kakšen predlog kje se splača (cenovno in glede na kvaliteto) opraviti tečaj PADI potapljanja?

Potapljal sem se že v tujini (brez opravljenega izpita seveda) in seveda mi je izredno všeč..sedaj pa bi orpavil tudi kakšen tečaj oz. izpit

Cene tečajev so +-20€ tako, da se ti na to ne splača gledat. Glede kvalitete tečajev - še nisem slišal, da bi se kdo nad kakim v slo posebej pritoževal...

Najbolje je, da si poiščeš kak klub, ki ti je blizu in ima dovolj opreme za isposojo ...tako si boš lahko po izpitu tam sposojeval opremo, polnil jeklenke, se lažje udeležil kakega sestanka oz. druženja in se pridružil kakemu potaplaškemu taboru...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok..hvala..vsaka info je dobrodosla

Kot ti je rekel Pero cene so več ali manj povsod enake, isto nivo usluge. Osebno ti priporočem Nova sub iz Kamnika, baza v Ljubljani v Črnučah, fantje - inštruktorji super, imajo opremo, kompresor, ugodno lahko nabaviš preko njih tudi novo opremo itd. itd. Njabolj važno pa je, da organizirajo ogromno klubskih tauhov, tako da imaš zagotovljeno družbo izkušenih potapljačev tudi v naprej, kar je pomembno saj veš isto kot z motorjem, več km, več izkušenj. Delajo pa po sistemu SSSI, kar je podobno kot PADI.

Če ti lokacija odgovarja mi lahko pošlješ PM, pa ti dam še kakšne podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!