Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      Brez potrebe se spuščaš vame, jaz ti samo povem, da bom še dalje opozarjal na objestno in divjo vožnjo, ti pa lahko mirno komentiraš tudi moja ravnanja. Vendar pa seveda brez žalitev, psiho ocen ipd. , sicer veš kaj sledi - to je opozarjanje. Posnetke imam na YT dostopne javno, snemam jih za zabavo, kje kakšna zanimiva cesta ipd., prav tako tudi opremim s podatki, ker si mi pač to zdi kul, tebi pa ne in sedaj pametuješ o tem   Tudi od drugih rad pogledam posnetke, če je zanimiv kader, cesta ipd. Še enih par čakam, da mi odgovorijo, predlagam, da en za to skupino odgovori...  
    • lukec
      Pozdravljen.   Tle si pa mal mim usekau,pa nič hudega.Zame je normalno vse kar ni normalno.lp Ali mercator nima mandarin ?????(bošdobilsankcijedoma)  
    • Ninč.
    • jvalant
      Lej,     Ce si zanalasc tako vozil,  ne da si se spozabil, ce si zavestno pognal, je to se slabse. Pa kaj ce je AC. Si veckrat povedal: cez omejitvje je objestno! Ce pa to naredimo recimo na Jezersko, na prazni cesti "oddrvimo" 50 skozi ovinke, kjer je omejitev 90, smo pa objestnezi, ipd?  Ne mores pametovati in opozarjati, ce sam pocnes isto, in se to zavestno, ne da te malo zanese...  O posnetkih pa verjemi, da ni nic na dlani, povem zase: vozim se zase, nimam nobene potrebe mojo voznje kazati drugim, pa gor popati GPS informacije itd. Niti ne pametujem drugim, niti se vazim z mojo voznjo in / ali kamero, itd. In verjamem da se tudi vecina vozi zase in brez snemanja vozenj, ki so lahko tudi povelicevanje ega. In na koncu:     "Fantje, ne ga biksat. Nevarno je, dejte se mal skulirat no!"  - to je opozarjanje.  "Sama sta si kriva, prej bi sla od doma, ne pa da potem objestno vozita" kot komentar na par, katerima je coln padel pred motor, ker ga je nekdo slabo zavezal...  - to je pa podcenjevanje in zalitev. Ce ze ni kar malo privoscljivo... In takih komentarjev imas dosti, nazalost.     V temle je tvoj problem. Tudi ce si neskoncno dobronameren, le to izrazas na cuden nacin...
    • DAMI34
      Lokacija, pri vejtrnci  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!