Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• spartanbp
      Odvisno kateri...dobijo se stari Marvingi, Sebringi, pa tudi kaksen Kerker se najde. Moj je kopija Z900, to so izpuhi, ki so takrat konec 70' in v zacetku 80' let prevladovali na takratni super-bike sceni. Hitro so namrec uporabniki ugotovili, da je izpuh 4-1 boljsi kot tovarniski 4-2.
    • twom
    • Snečer
      Mogoče še kaj @Borutt pove, ki mu je to biblija. https://www.gov.si/novice/2019-06-21-spremembe-zakona-o-pravilih-cestnega-prometa-v-medresorski-obravnavi/ No, po novem se (bo) še vedno lahko dokazuje, da prekršek ni bil storjen in tako ni ne pik, ne globe. V glavnem dolgo so rabili.
    • Vito23
      Še par dni dopusta in je konec za letos. Morja in lezanja brez motorja imam dost zato sem popakiral svojo drago domov in na motor.  Danes start do Herviz do največjega termalnega jezera. Hotel je v samem centru in moram rečt, da so me madžari tukaj presenetil z čistočo. Jutri do blatnega jezera in domov. Razmisljava, da bi potegnila še en dan tukaj okrog sam nimam pojma kam bi šla. Budimpešta odpade...kaj bi bilo še kaj za pogledat, če ima kdo kakšno indormacijo? Jebemtis servis pa menjava gum sta na vidiku. 😉
    • Snečer
      če ni mogoče najti storilca, se pač kaznuje lastnik, imetnik vozila, v tem primeru ne sme dobiti pik, do sedaj so jih talali, kar je milo rečeno bolano trenutna ureditev Sedaj lastnik faše tudi pike. Če jih ima v zbirki preveč, se da doma zmenit, pa nekoga drugega iz familije obremenijo   Po novem (končno) pa bo lastnik "samo" plačal in nič več pravljic. Na koncu bo vedno nekdo plačal.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!