Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      netočno sem napisal, na prejšnji strani imaš točno iz zakona je pa seveda možno dokszovat tudi to, o črmer modruješ drug avto, napaka naprave itd... 
    • pajkica
      joj koja debilna debata... pa sej kaj več niste sposobni 🤣🤣🤣 Aja od kdaj je beseda bruh prepovedana?  🤣🤣 Ego je hujs k kurac... ta vsaj vsake tolk mal počiva, ego je treba pa skoz pokonc držat....  Aja a sem povedala, policaji so face, vse v roku plačajo 🥰  
    • Kugelschreiber
      Bol koran. Biblijo so tko gorece zagovarjali 500-1000let nazaj.    Tega drugega pa ne stekam. Kako bos dokazoval, de prekrsek ni bil storjen, ce je prehiter avto na sliki? 
    • Tex
      to se rahlo preveč simpl sliši .. kako dokazuješ, da si bil recimo na šihtu? potrdilo delodajalca je dovolj? kakšni posnetki nadzornih kamer al kaj? ma ne vem, simpl preveč se mi zdi .. 
    • smasher
      https://www.moto-berza.com/moto-vesti/strane-vesti/honda-grom-od-sada-i-sa-bocnom-prikolicom/ TO Ok sedaj ne se usut preveč sz težkimi teorijami, po zakonu je potrebno vsako spremebo na vozilu javiti v roku 15 dni, če bi recimo naredil mini bočno prikolico za moped za en piknik torej bi jo uporabil samo en vikend. Ali je možnost ugovora na možno kazen da je še nisem uspel homologirati? Ali bi moal imeti za to zraven še kakšne papirje da je stvar realno možno homologirat? Velikost prikolice ni za ljudi ampak cca dimenzij "gajba pira" oz 2 hladilne torbe.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!