Jump to content
  • Sign Up
  1. Be wild

Be wild

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• VS800
      IMa se, može SE
    • mladench
      sem ti mahal ✌️
    • RobiRoberto
      Moja  včerajšnja vožnja  zopet sodi tudi v to temo, čeprav sem jo prevozil s 25 km/h, ampak mogoče komu zamisel za katero od njegovih ali njenih prihodnjih voženj.  
    • skofk
    • RobiRoberto
      Velikokrat sem se že peljal mimo Štanjela, vendar si ga do včeraj še nikoli nisem ogledal in ker je včeraj za najino mamo zopet skrbela moja sestra, sem to seveda izkoristil. Na Primorskem je bila napovedana šibka burja, vendar sem že med spustom proti Vipavi videl in čutil da ni res tako šibka, zato sem že takrat vedel, da se "za dobro" mojega skuterja ne bom vračal nazaj po cesti iz Ajdovščine proti "vrh gore", ampak bom moral po daljši, toda manj vetrovni in "v hrib" potekajoči cesti. Med načrtovanjem "krajše možnosti" sem na Google Maps videl, da obstaja tudi ta daljša možnost, za katero se pa ne spomnim, če sem jo že kdaj sploh prevozil, in tudi v Google Maps sem jo "narisal" šele ravnokar.   Prvič se mi je tudi zgodilo, da sem "izgubil" skuter, ker sem med vračanjem proti njegovemu parkirišču moral vsaj petkrat vprašati mimoidoče obiskovalce če hodim v pravi smeri proti parkirišču, ker so vse "ulice" Štanjela ozke in podobne ena drugi, tako da sem se "prostorsko popolnoma dezorientiral".   Med "lutanjem" po Štanjelu sem zelooo pogrešal pohodne palice.   Da ne bojo sami "žalostinkoti", uspelo nama je pa le ...         👍
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!