Skoči na vsebino

Suzuki SV 1000 S/N


johan

Priporočene objave

Prav rad bi videl krivuljo moči tegale lepotca. Po mojem da bandita skozi cel nivo obratov v koš. (V2) Aja pa še to, meni je naked bolj všeč, pa kaki glasni rori bi gor pasal..... joj joj kako bi ga imel....

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, hvala za lepe slikce, skoraj so mi solze v oči prišle... Kakšne nore barve!!! Le na zadnjih dveh je Hayabusa in ne SV... :wink:

A si morda izvedel za ceno? Pa za koliko KM so se odločili? A imaš prospekt? A se da gor usest? Danes grem namreč na sejem, pa me firbec matra 100/h - kar ne morem dočakat... :oops:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to, a veste, da je tudi manjši SV650 nov. Bojda ima ajnšpric. Moč, navor, poraba?

Lp, Onim

Hja, v zadnjem Motorradu pri predstavitvah novih modelov je pisalo, da ima novi SV 650 isto KM (71) kot stari, če pa je vbrizgavanje kaj povečalo navor pa ni pisalo - to bo razčiščeno najbrž šele v prvih testih, ko bodo vsi novi modeli izmerjeni, stehtani... :lol:

Je pa novi SV 650 zelo podoben SV 1000, najhitreje ga ločimo po tem, da ima samo en izpuh in da S model nima špice pod motorjem tako kot 1000ka. Poleg tega tudi nima hidravlične sklopke ampak zajlo in zadaj ima "navadno" vilico in ne iz alu profila, pa zadnja guma je 160 (pri 1000ki 180). Vse ostalo (okvir, oblika, instrumenti...) je enako ali zelo podobno. Aja, pa vzmetenje je malo cenejša varianta tistega na 1000ki.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko ga gledam bolj se mi dopade.Barva mora bit modra seveda. :lol: Komaj čakam na nedeljo ,da ga vidim v živo.A kdo kupi bandita 1200s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da prehod s štirih na dva cilindra vendarle ni tako problematičen, kot ste mi nekateri dajali vedeti v preteklosti... :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da prehod s štirih na dva cilindra vendarle ni tako problematičen, kot ste mi nekateri dajali vedeti v preteklosti... :wink: 8)

Sploh ni problema,če gre za SUZUKI. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si morda izvedel za ceno? Pa za koliko KM so se odločili? A imaš prospekt? A se da gor usest? Danes grem namreč na sejem, pa me firbec matra 100/h - kar ne morem dočakat... :oops:

Cena, mislim da, še ni določena. Prospekt: da, gor usest: mislim da ne, novinarji smo se lahko, samo so popoldne že prestavili zadevo "za ograjo". KM: Če verjameš ali ne, vsi Suzukijevi motocikli so v press-releasu BREZ tega podatka!??!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da prehod s štirih na dva cilindra vendarle ni tako problematičen, kot ste mi nekateri dajali vedeti v preteklosti... :wink: 8)

Hja, meni se pri japonskem motorju tak prehod ne zdi posebej problematičen, čeprav bi osebno v SV 1000 S bistveno raje videl (umirjen) motor GSX-R 1000, s kakšnimi 125 ali 130 KM. To bi bil pa res absolutno sanjski motor!!! Ampak če ga (še) ni, ga pač (še) ni. Do takrat ko bo, bo pa tudi tale SV prav lepo zapolnil luknjo v Suzukijevem sport-touring programu... in s kupčkom sreče (hja, pravzaprav denarja) tudi v moji garaži!!! :oops: :oops: :oops:

PS Se pa že vnaprej veselim kometarjev Ducatistov ob (bodočem) prehodu iz dveh na štiri valje... :wink: 8)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena, mislim da, še ni določena. Prospekt: da, gor usest: mislim da ne, novinarji smo se lahko, samo so popoldne že prestavili zadevo "za ograjo". KM: Če verjameš ali ne, vsi Suzukijevi motocikli so v press-releasu BREZ tega podatka!??!?!

Hja, letos so pa res skrivnostni, teli Suzukijevci... :lol: 8) No, še 16 ur in 42 minut, pa bom tudi jest tam "v živo"... Ampak škoda, če se res ne bo dalo usest na SVja... :cry:

Hvala za vse podatke in slikce!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa armaturna plošča(števec)?

Ni najbolj posrečena(moje mnenje). :cry:

Meni je na sliki prav všeč - kako bo v živo, napišem v soboto.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Se pa že vnaprej veselim kometarjev Ducatistov ob (bodočem) prehodu iz dveh na štiri valje... :wink: 8)

Najbrž si mislil ravno obratno, pa se ti je takole zapisalo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imela 650s,čeprav mi je bil nagec bolj ušeč,ta ta nov je pa tud kar fletkan,čeprav mi grušt deluje nekam čudno,seveda pa je treba zadevo videti v živo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!