Skoči na vsebino

MNZ 2008 - Motosvetova novoletna zabava 2008


Priporočene objave

Žur uspel....

Na koncu je bilo najslajše...

Fotoreportaža sledi --> zamislite se!

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žur uspel....

Na koncu je bilo najslajše...

Fotoreportaža sledi --> zamislite se!

fauš sm vam... :closedeyes: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... Kakor si narediš, tako pa maš... Prišel, popil dve pivi, srečal nekaj že dolgo ne videnih znancev in prišel domov v kosu, kar je najbolj važno. Čist v redu zabava, men ni nič falilo. Komur je, je pa sam kriv, al pa slabo družbo izbira... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... Kakor si narediš, tako pa maš... Prišel, popil dve pivi, srečal nekaj že dolgo ne videnih znancev in prišel domov v kosu, kar je najbolj važno. Čist v redu zabava, men ni nič falilo. Komur je, je pa sam kriv, al pa slabo družbo izbira... :whistle:

res je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žur uspel....

Na koncu je bilo najslajše...

Fotoreportaža sledi --> zamislite se!

je res je res :D samo tabolsi smo ostal haha :D

tko k lani :o

skoda k ni blo denserk :P

minnie, mici..... hoj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lani je bil bolj žur, ampak je bilo tudi letos ok, sem vsaj videl en kup Motosvetovcev na enem mestu, s katerimi drugače bolj redko pridemo skupaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, a to namiguješ. da se bo alkohol pilo ?

No ja... Kakor si narediš, tako pa maš... Prišel, popil dve pivi, srečal nekaj že dolgo ne videnih znancev in prišel domov v kosu, kar je najbolj važno. Čist v redu zabava, men ni nič falilo. Komur je, je pa sam kriv, al pa slabo družbo izbira... :whistle:

Lasagna, SF ... me je zelo veselilo!

:worship:

Zabava je bila fajn, če ne bi tega pričakovali, ne bi prišli.

In kot si rekel, SF ... kakor si narediš, tako pač imaš!

Le kdo pa lahko posamezniku kroji razpoloženje, če ne vsak sam? :eek:

Tudi neprilagojeno število tistih na eni strani šanka s številom tistih na drugi strani šanka ne more pokvarit razpoloženja.

:beer2:

Spoznala sem nekaj novih fac, pa tudi tiste, ki sem jih končno povezala s profili, srečala kup tistih, ki jih poznam, se razveselila prijateljev in ... apropos alkohol ... spila dva martinija, kar je zame mučo preveč. :P

Nasmejali in zabavali smo se! :010 :OK: Ko glasba še ni bila glasna, smo se veliko pogovarjali in organizatorji, za to potezo vsaka čast in kapo dol ... pokazali ste velik občutek za svoje goste :worship: !

Če strnem vtise ... zabavno, fajn.

Naslednjič spet!

:winkiss:

Je bilo pa zabavno zunaj, na :smoke: oddelku ... bilo je zakajeno, kot da ne bi imeli zračenja ... :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola... (upam da se vidi brat, k tolk potih pišem ker sem čist hripav :blush: )

ja prav fajn je blo, pišuka!!! videl veliko dolgo pogrešanih obrazov, splanirali smo odhod v Valencijo, dodobra sem preizkusil plesne čeveljce (na tem mestu se globoko zahvaljujem svojim soplesalkam - you rule!! :worship: ), pohvala bladzotu ki tokrat zorganiziral res fajn DJa, ekstra zahvala vsem ki ste mi polepšale/i večer :naughty: in še superduperextramega zahvala Poloni N, ki nas je, utrujene borce, na koncu balade razvozila domov :worship:

PS sem imel fotič s seboj, a nisem utegnil niti enkrat ustreliti z njim, pišuka... ni blo časa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo fino..

sam res ne razumem, zakaj je treba okoli polnoči muziko pojačat na nerazumljivo jakost..sej še za pijačo ne moreš dat ker ne slišiš naročil..

če je že družabni dogodek naj glasnost muzike ostane na "normalnem". za vse drugo pa obstajajo diskači..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lani je bil bolj žur, ampak je bilo tudi letos ok, sem vsaj videl en kup Motosvetovcev na enem mestu, s katerimi drugače bolj redko pridemo skupaj :D

KJe si se pa ti skrival, te sploh nisem opazil da si bil tam :(

Super je blo :OK:

Seveda :) tako kot vedno :P

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drgač? :krneki:

v glavnem jz nekih pomanklivosti nisem opazil, tko kot že vsa prejšnja leta ne :D :D le zakaj? :whistle:

družba fajn vas je blo vidt vse na kupu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster KUŠČAR,

IMHO si zadel skor vse najboljše točke včerajšnjega večera, manjkala je samo še pohvala "pogovorni" (jakosti) glasbe do polnoči, in "plesni" do zore :naughty:

bladzo, moj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola... (upam da se vidi brat, k tolk potih pišem ker sem čist hripav :blush: )

ja prav fajn je blo, pišuka!!! videl veliko dolgo pogrešanih obrazov, splanirali smo odhod v Valencijo, dodobra sem preizkusil plesne čeveljce (na tem mestu se globoko zahvaljujem svojim soplesalkam - you rule!! :worship: ), pohvala bladzotu ki tokrat zorganiziral res fajn DJa, ekstra zahvala vsem ki ste mi polepšale/i večer :naughty: in še superduperextramega zahvala Poloni N, ki nas je, utrujene borce, na koncu balade razvozila domov :worship:

PS sem imel fotič s seboj, a nisem utegnil niti enkrat ustreliti z njim, pišuka... ni blo časa :naughty:

sam ti res nis mel nč časa..... :naughty: a čevlji so še okej al boš mogu u šoping? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!