Skoči na vsebino

MNZ 2008 - Motosvetova novoletna zabava 2008


Priporočene objave

Super je bilo!

Kot so že nekateri povedali, je bila pa jakost glasbe po polnoči (pa že tudi prej) neznosna za normalen čvek, zato mogoče ne bi bilo narobe kaj naresti v tej smeri, v prihodnje. Morda čisto spremeniti koncept zabave, ali pa samo prostorsko ločiti plesišče od mizovja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je res je res :D samo tabolsi smo ostal haha :D

tko k lani :o

skoda k ni blo denserk :P

minnie, mici..... hoj :D

pa motorjou ni blo nč :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijetno presenečena :yes: nad vzdušjem. Sem si hotela namalat fajn večer in je točno tak tudi bil.

Edino, za kar mi je čist en mejčken žal, je, da sem zahinavila in šla domov sredi najbolj luštnega. Hja, do 3 ali do kdaj že je bilo ogromno premalo časa, da bi kakšno rekla z meni poznanimi obrazi, da niti ne omenjam tistih novih, ki ste bili na ta račun zapostavljeni.

Zagretim soplesalcem sem dolžna globoko opravičilo za vse štemplje, ki sem vam jih pustila na čevljih za spomin ... :P rade volje še kdaj.

In res sočustvujem s taxistom B) ... očitno tudi z vodo ni fajn pretiravat :lol1: .

Bladzo, tebi in tvojemu supportu :worship: na celi črti, kakor tudi vsem, ki ste me zabavali :004 .

Popravljeno . Popravil She
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti res nis mel nč časa..... :naughty: a čevlji so še okej al boš mogu u šoping? :whistle:

Hola dečva,

sorči, sej si vidla da sem bil čist razprodan :whistle: ne bo treba shopat, čevlji so kljub rajanju do zore OK, haha... mi sploh ni blo treba zlest na orbitrek ko sem prišel domov, sem že mel narejen kompleten trening :lol1:

edina slaba stran tegale žura: tistih osem, devet ur je blo čist prekratkih da bi se lahko primerno pofočkal pri vseh fočkoželjnih... se bomo morali še najt - sej za Marof smo že zmenjeni :whistle: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola dečva,

sorči, sej si vidla da sem bil čist razprodan :whistle: ne bo treba shopat, čevlji so kljub rajanju do zore OK, haha... mi sploh ni blo treba zlest na orbitrek ko sem prišel domov, sem že mel narejen kompleten trening :lol1:

edina slaba stran tegale žura: tistih osem, devet ur je blo čist prekratkih da bi se lahko primerno pofočkal pri vseh fočkoželjnih... se bomo morali še najt - sej za Marof smo že zmenjeni :whistle: :OK:

a zmenen smo? :? ja spet mi je en pozabu povedat.... :whistle: pa sej fočk je bil.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste tri ure kolikor sem bil tam mi je bilo všeč.

POtem pa mi noga ni več pustila, ali pa je bilo premalo zanimivo, da bi zabava premagala bolečine v nogi.....

Tista ideja o fešti v dveh prsotorih mi je všeč .... en glasen prostor za densarje in žurerje in neka čvekalnica v bližini.

Ko se enga naveličaš se preseliš in obratno.....

Slike :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minnie, mici..... hoj :D

haha...hoj hoj, JMatic. :D Matr sm se enih muh nalovila v Rollu. :P

Uglavnem...bilo je fajn spet po dolgem času videt poznane motoface in spoznat nove. :) Škoda ker nisem mogla ostat dlje. :) Kakorkoli....fino fajn. ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Cvičkar je bil prisoten?

ne žal ne...

drugače pa goooooooooo Cvičkar :yea1: :yea1: :yea1:

glede zabave pa vsake oči majo svojga malarja rečmo. men je blo totalno brezveze,čista komercijala... :baa: :baa: :baa:

tak da smo se po 1 uri počasa odpravl v Ivančno :OK: .

pa ne me zej preveč po zobih vlačt za to ka sm napisu.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V redu je blo, kot vsako leto vesel videt znane obraze in jih pozdravit. Kako hitro je leto okol.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti res nis mel nč časa..... :naughty: a čevlji so še okej al boš mogu u šoping? :whistle:

sam res dec.. :kva1: ..si pa razturaval...kiri obrati.....hahaha.. :lol1: .za slike se ne boj jih dobiš....sam morem malo k seb prit....se rahlo tresem.... :D

drugače pa odlična družba nimam kj dodat.... :OK: ..tut "krizban" je nekak cel ostal.... :P čudežno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... Kakor si narediš, tako pa maš... Prišel, popil dve pivi, srečal nekaj že dolgo ne videnih znancev in prišel domov v kosu, kar je najbolj važno. Čist v redu zabava, men ni nič falilo. Komur je, je pa sam kriv, al pa slabo družbo izbira... :whistle:

se strinjam s tabo................... :worship: :worship: :worship:

lepo je bilo srečati ogromno že poznanih obrazov, pa seveda spoznati kar precej motorističnega podmladka......

res ste simpatični :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nam ni blo hudga, niti slačibabe nism preveč pogrešal B)

se porajtamo drug let, z nekaterimi pa že tud prej, k'ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nam ni blo hudga, niti slačibabe nism preveč pogrešal B)

se porajtamo drug let, z nekaterimi pa že tud prej, k'ne ;)

O seveda, še kdaj mormo na gokarte! :D Treba tole še mal natrenirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res dec.. :kva1: ..si pa razturaval...kiri obrati.....hahaha.. :lol1: .za slike se ne boj jih dobiš....sam morem malo k seb prit....se rahlo tresem.... :D

...

Hola dečva,

ah kje pa, to je samo zgledal tko ker je bla soplezalka svetovna prvakinja v plesu :worship: a še vedno se treseš?? mal borovničk si natoči, sej veš kolk je sadje zdravo, se boš prec nehala trest :naughty: slikce pa kar pošlji, hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O seveda, še kdaj mormo na gokarte! :D Treba tole še mal natrenirat.

js sm takoj za :) mormo ponovit ta "boj" k smo ga mel :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!