Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Ne serji s tem, da so ti jo ukradli (ker lahko pošteno naj... ), če že greš v to lahko rečeš, da si jo izgubil, verjetno pa še to ni potrebno, ker ti bodo tako ali tako vse zaračunali. V Ljubljani ti jo zamenjajo brez problema (plačaš stroške in to je to).

lp

Franc

Sej meni ni problem plačat. Jaz lahko dam tudi 100€ samo da mi jo zamenjajo. Zanima me če je to mogoče narediti brez da prijaviš kot izgubljeno ali ukradeno... ipd.

Jah.. nič nimam druge izbire kot da grem na UE Koper in vprašam če mi lahko zamenjajo tablico in naredijo novo prometno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej meni ni problem plačat. Jaz lahko dam tudi 100€ samo da mi jo zamenjajo. Zanima me če je to mogoče narediti brez da prijaviš kot izgubljeno ali ukradeno... ipd.

Jah.. nič nimam druge izbire kot da grem na UE Koper in vprašam če mi lahko zamenjajo tablico in naredijo novo prometno.

Pri vsaki menjavi lastnika motornega vozila ali motorja se lahko sam odločiš ali obdrziš staro tablico ,pri tem pri prepisu prisparaš za tablico .Če pa hočeš zamenjati tablico samo greš na tehnični odjaviš in na novo prijaviš ,in dobiš tablico

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ni problem dati 100€ si omisli custom tablico ... je pa res , da če boš zamenjal ( tudi z redno ) boš imel novo - večjo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ni problem dati 100€ si omisli custom tablico ... je pa res , da če boš zamenjal ( tudi z redno ) boš imel novo - večjo ...

Nočem custom tablico... hočem samo tablico ki ima KP in nič drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsaki menjavi lastnika motornega vozila ali motorja se lahko sam odločiš ali obdrziš staro tablico ,pri tem pri prepisu prisparaš za tablico .Če pa hočeš zamenjati tablico samo greš na tehnični odjaviš in na novo prijaviš ,in dobiš tablico

Kaj pa moram priložit za prijavit motor? osebni dokument kupoprodajno pogodbo in prejšnje prometno dovoljenje? ali rabi še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa moram priložit za prijavit motor? osebni dokument kupoprodajno pogodbo in prejšnje prometno dovoljenje? ali rabi še kaj?

Greš tja z staro prometno in tablico, motor odjaviš, dobiš prometno nazaj z žigom čez da je motor odjavljen. Ko pa ga želiš registrirat prineseš staro prometno in E pa je. Stroški odjave 9,80E, prijava in cena tablice pa znaša 24,10E tako da ... 33,90 in si rešen tablice z napisom MB, to bom naredu tud sam, ker drugač mi bodo še motor v LJ razbil :P

pa srečo!

( 66,10E pa lahko nakažaš na moj TRR :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš tja z staro prometno in tablico, motor odjaviš, dobiš prometno nazaj z žigom čez da je motor odjavljen. Ko pa ga želiš registrirat prineseš staro prometno in E pa je. Stroški odjave 9,80E, prijava in cena tablice pa znaša 24,10E tako da ... 33,90 in si rešen tablice z napisom MB, to bom naredu tud sam, ker drugač mi bodo še motor v LJ razbil :P

pa srečo!

( 66,10E pa lahko nakažaš na moj TRR :P )

Oo.. hvala za info.

Ja sej jst hočem menjat tablico samo zato da mi kdo ne razbije motor, ker to se pri nas pogosto dogaja z tablicami MB pa LJ.

hahaha :D

ok napiši tvoj TRR pa upaj da ti bom nekoč nakazal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, totalni bulšit, s temi tablicami, a ne..? Če so na tablici oznake registerskega območja, bi bilo po zdravi logiki tako, da če vozilo kupiš iz drugega območja, dobiš ''svojo'' oznako kraja- torej novo tablico in prometno. Že od nekdaj sem mišljenja, da bi tablica morala biti vezana na človeka, ne na vozilo. In ko bi šel kupit drugo vozilo, bi nesel zraven svojo tablico. Prodajalec svojo dol, ti svojo gor, amen. Drugače bi bilo, če bi bila tablica, npr. S125KL, pač neke črke in številke, naj bo vezana na vozilo. Ampak, kaj mi nabijamo svoje, butli so se pač tako odločili, zakaj..živ bog ne ve. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem custom tablico... hočem samo tablico ki ima KP in nič drugega.

ja saj to sem ti tudi rekel..kar ni redno je custom...a samo KP pa nobene številke zraven ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst hočem menjat tablico samo zato da mi kdo ne razbije motor, ker to se pri nas pogosto dogaja z tablicami MB pa LJ.

žalostno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst hočem menjat tablico samo zato da mi kdo ne razbije motor, ker to se pri nas pogosto dogaja z tablicami MB pa LJ.

Prosil bi te, da ne klobasaš neumnosti in ne širiš neresnice. Na obali se ne razbija motorje, kateri so lastniki z drugimi tablicami, ki niso KP. Celotno obalo - Istro mečeš v zeloo slabo luč s tvojimi solističnimi zjavami.

Lep pozdrav vsem ljubitelejm dvokolenikov .... neglede na tablico vozila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

lani sem kupil motor (2. roke) v okolici Maribora zato imam registrsko tablico z oznako MB. Ker sem iz primorske bi rad zmanejal tablico in vzel KP, nisem pa 100% da je to možno, ker na vseh spletnih straneh piše, da je možno zamenjati tablice le v primeru da so sedanje obrabljene, uničene ali ukradene.

Če ima kdorkoli izkušnje z zamenjavo reg. tablic ali ve kako to poteka bi ga lepo prosil, da odgovori na moje vprašanje.

hvala ter lp

a ko si prijavljal motor te ni ženska za šaltrom vprašala al boš mel to tablico ali tablico z oznako tvojega kraja. mene je dosedaj vedno vprašala al je šlo za avto al pa motor.

drugače če pa te tko moti ,jo snam dol,magar jo pohodiš pa zviješ,da jo mal uničiš pa si neki zmisl tam, magar rečeš ,da ti je dol padla na cesti in ko si jo šov iskat po cesti jo je pač povozil en model z 5 tonskim traktorjem, poškodovane pa pač nemoreš gor dat zarad policejev, plačaš tistih par € za novo prometno pa tablco in stvar je rešena.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi te, da ne klobasaš neumnosti in ne širiš neresnice. Na obali se ne razbija motorje, kateri so lastniki z drugimi tablicami, ki niso KP. Celotno obalo - Istro mečeš v zeloo slabo luč s tvojimi solističnimi zjavami.

Lep pozdrav vsem ljubitelejm dvokolenikov .... neglede na tablico vozila....

sem že videl raznorazne "umetnike" in jihove "umetnine" na motorjih. in če to je zate metanje obale u slabo luč pol naj bo. siguren sem da se to dogaja tudi drugje

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni nazaj sem menjal tablice iz LJ v NM, ker me je policija vstavljala nonstop (upam da sedaj manjkrat), 30e daš pa maš mir, pa tudi bela lepše zgleda.

Je pa res, da so Ljubljančani alergični na štajerce, pred leti sem kupil avto z MB reg. pridem v LJ in mi pred interšparom naredijo črte po obeh straneh avta... imel sem ga šele 1 teden, naslednji dan sem dal gor novomeške...

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne moti, hočem pa jih zamenjat, ker na obali ni priporočljivo imet na motorju tablico LJ, MB, al karkoli ki ni KP

Ta tvoja izjava me je pa resnično presenetla!! :unsure:

To skoraj ne morem verjet, da se kje v Sloveniji dogaja to, da ti razbijejo motor, če nimaš tablice iz okrožja v katerem se nahajaš, sploh pa to dvomim da bi bilo možno na primorskem!? Res zanimivo!

Sam nisem iz Kranja, pa imam registersko KR in me ne moti ... zakaj bi se obremenjeval z tablico.

Če se malo pošalim; celo fajn je, da je KR, saj ko grem zjutraj na kakšno furo se lahko na kakšni črpalki že takoj ustavim in že malicam, ljudje pa mislijo ... uuu glej tega ob 8.00 iz Kranja prihaja. :naughty:

To o razbijanju motorjem, mi pa res ne gre iz glave .... hmmmm ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tvoja izjava me je pa resnično presenetla!! :unsure:

To skoraj ne morem verjet, da se kje v Sloveniji dogaja to, da ti razbijejo motor, če nimaš tablice iz okrožja v katerem se nahajaš, sploh pa to dvomim da bi bilo možno na primorskem!? Res zanimivo!

Sam nisem iz Kranja, pa imam registersko KR in me ne moti ... zakaj bi se obremenjeval z tablico.

Če se malo pošalim; celo fajn je, da je KR, saj ko grem zjutraj na kakšno furo se lahko na kakšni črpalki že takoj ustavim in že malicam, ljudje pa mislijo ... uuu glej tega ob 8.00 iz Kranja prihaja. :naughty:

To o razbijanju motorjem, mi pa res ne gre iz glave .... hmmmm ....

nisem reku da ti motor razbijejo. npr. mojemu prijatelju so podrsali plastike iz vseh strani pa ima KR, na skuterjih sem že velikokrat videl ko je blo naprimer 8 skuterjev in medtemi sta bla dva z LJ da so jim pokradli ogledala, celo avspuh so že ukradli pa raznorazne stvari... sej to se ne dogaja vsak dan, to se zgodi recimo 1x na mesec.

Pred 2 leti je moj bratranec šel na kopanje z prijatelji pa je on edini imel LJ in slučajno ko so se vračali k svojim sskuterjem so zalotili 2 nepridiprava ki sta mu kradla avspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni nazaj sem menjal tablice iz LJ v NM, ker me je policija vstavljala nonstop (upam da sedaj manjkrat), 30e daš pa maš mir, pa tudi bela lepše zgleda.

Je pa res, da so Ljubljančani alergični na štajerce, pred leti sem kupil avto z MB reg. pridem v LJ in mi pred interšparom naredijo črte po obeh straneh avta... imel sem ga šele 1 teden, naslednji dan sem dal gor novomeške...

Imam podobne izkušnje v LJ. Sem vsaj 1x na mesec v LJ pa se mi je zgodilo že marsikaj ker imam KP tablico. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vezano za motocikle ampak vandalizem. Pred kakimi tremi leti, ko sem se sprehajal po Piranu do svetilnika pri Madoni, so imeli vsi avti kateri niso imeli KP registracije prerezane gume. Ene deset policajev je popisovalo škodo. Invalidnih avtov pa je bilo čez trideset! Zgleda, da se to povsod dogaja, ko se kakšnemu lokalnemu primitivcu dodatno poslabša.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo.. hvala za info.

Ja sej jst hočem menjat tablico samo zato da mi kdo ne razbije motor, ker to se pri nas pogosto dogaja z tablicami MB pa LJ.

hahaha :D

ok napiši tvoj TRR pa upaj da ti bom nekoč nakazal :D

Dobro da vem , da v Lj in Kp razbijajo motorje z našimi (MB) tablami.

bomo še mi LJ in KP začeli razbijat!

Res inteligentno !če bi jaz živel v takšnem mestu bedakov bi me bilo sram !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tale prigoda: Prjatu je imel na koprskem madraču zasidrano jadrnico. Skoz je imel probleme zaradi parkiranja avta z ribiči. Potem je zamenjal tablco za KP. Ni pretirano profitiral. Ko je bil za pol leta v Kanadi sem sam skrbel za barko. Ribičem sem dal za pijačo in problemov čez noč ni bilo več. Še ribe sem dobil zastonj. Če nisi ljudina, ti tudi tablca ne bo pomagala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da vem , da v Lj in Kp razbijajo motorje z našimi (MB) tablami.

bomo še mi LJ in KP začeli razbijat!

Res inteligentno !če bi jaz živel v takšnem mestu bedakov bi me bilo sram !

verjemi mi da se tudi v Mariboru dogaja da razbijajo avte al motorje z KP, LJ, NM, PO, uglavnem z bilokatero tablico ki ni MB.

In nobeno mesto ni mesto bedakov... če v nekem mestu živi 1 bedak na 500 ljudi to še ne pomeni da so usi bedaki. Ker potemtakem ste tudi mariborčani bedaki.

Tako da preden napišeš kaj takega se raje :wallbash:

Popravljeno . Popravil Forfeit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi mi da se tudi v Mariboru dogaja da razbijajo avte al motorje z KP, LJ, NM, PO, uglavnem z bilokatero tablico ki ni MB.

In nobeno mesto ni mesto bedakov... če v nekem mestu živi 1 bedak na 500 ljudi to še ne pomeni da so usi bedaki. Ker potemtakem ste tudi mariborčani bedaki.

Tako da preden napišeš kaj takega se raje :wallbash:

Še nisem slišal, da bi komu v MB razbili motor, če ni imel MB table.Bi skoraj upal rečt, da mu plačam škodo :naughty:

Če pa je bil mišljen kakšen "fuzbalski" dogodek je to druga stvar, ker se ve kdo tja hodi!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in motorje ni mišljeno na motorje kot so naprimer touring, naked in take masivne.

mišljeno je na skuterje, supermoto, kakšne manjše enduro... uglavnem na te bol "easy" motorje

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem slišal, da bi komu v MB razbili motor, če ni imel MB table.Bi skoraj upal rečt, da mu plačam škodo :naughty:

Če pa je bil mišljen kakšen "fuzbalski" dogodek je to druga stvar, ker se ve kdo tja hodi!

preberi si kaj sem napisal... nisem reku da ti motor razbijejo npr. da pridejo z eno železno palico pa ti ga celega potolčejo pa polomijo in nevem kaj vse... :wallbash:

joj naučte se brat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!