Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

ja pa dobr ljudje božji, kje ste dobil idejo, da brezglavo gonim po cesti???

Sorči no ne me tepst, ampak jaz sem tak občutek dobil iz tvojega prvega posta ... če nekdo reče, da je norc to za mene ne pomeni 20 nad omejitvijo ampak 200km/h recimo ... skozi Sinjo Gorico

Najnevarnejša reč pri celi zadevi pa je sigurno bežanje pred policaji ... ko se lahko zgodi marsikaj ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti je kupil prijatelj rabljeno CBR 400 in je imela pritrjeno tablico samo na zgornjem robu z tecajem,kakrsnega imajo omarice na vratih...ko se je peljal cez 80km/h se je tablica lepo dvignila v vodoravno lego :D  

Ne vem kako se je stvar obnesla pri srecanju s policaji,ker jo je par dni po nakupu motorja fiksiral kot je treba...

Bi moral povprasat prejsnjega lastnika...

Potem pa še samo napelješ jekleno zajlo od tablice na mesto nekje pri roki in lahko odpiraš in zapiraš tablico.Stvar funkcionira.

Ja ampak ce mislis to z zajlo delat se prej tecaj kontra obrni :P :P :P

Pol pa gaaaaaaaasa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja 200 km/h se lepo sliš, ampak če slučajno nisi pogledal mam trenutno Husqvarno, ki pa ne more it tolk hitr..... 8)

oprost! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja 200 km/h se lepo sliš, ampak če slučajno nisi pogledal mam trenutno Husqvarno, ki pa ne more it tolk hitr..... 8)

oprost! :wink:

Glede na to kaj voziš, ti ne bi smel biti problem vozit po zadnjem kolesu, takrat pa se tablice ne vidi, torej je ni potrebno dodatno skrivati.

Torej če si tak norc zbejži po zadnjem :? , če pa nisi, pa raje ne bejži.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.... jaz se večinoma (v povprečju) vozim po doprtih cestah (omejitev 90) nekje 130/140, v naselju pa 20/30 kmh nad omejitvijo. In seveda je hitrost odvisna od okoliščin! Zato menim, da je razno skrivanje tablic in bežanje pred policaji dejanje sissyjev, ki ne upajo odgovarjat za svoja dejanja in divjajo po cestah krepko nad hitrostmi, ki sem jih zapisal jaz. Policajev, ki bi te na odprti cesti ustavili zaradi hitrosti 120 (malo že pribremzaš) je bore malo (za motoriste govorim), če te pa že ustavi, se ne prepiraš (zavestno si vozil hitreje), napako priznaš, pa štrafngo plačaš! Polj pa malo pri sebi poštudiraš, kaj bi se res ob povečani hitrosti zgodilo in polovico meseca voziš 10 km/h počasneje.... pol pa po starem. Meni je v 10 letni karieri "uspelo" plačati samo enkrat, enkrat sem pihal in bil štirikrat ustavljen zaradi kontrole. Menim, da s "pametnim" pristopom do policaja dosežeš zelo veliko, če pa se postavljaš, si aroganten in hudo pameten.... sledi zagotovo kazen. Sklep: kdor beži in skriva tablico je zame SISSY oz. PUSSY (pičkica, ki nima jajčk).

lp, Onim

p.s. Se pa strinjam s Hočkotom o upoštevanju dejstev na cesti, predvidevanju in zmernosti..... tudi sam poskušam to upoštevati in mi zaenkrat, HVALA BOGU, tudi uspeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev je preprosta: voziš se z neregistriranim motorjem (mlad i glup).

Mislim pa da smo o tej temi tudi na forumu že nekaj predebatirali in da se da en sistem celo kupt (v angliji al kje že ).

Najbolj preprosto je najbrž z nečim tablico prikrit, če maš pa dost cvenka pa kar plačuj cele plače državi.

Dirkat pa rajš ne na cestah, sploh pa ne v naseljih, kjer gre le in samo za srečo in ne obvladovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je ni potrebno skrivati, samo malo jo privihaš. Tako se pri malo večji hitrosti in tresljajih številke in črke ne vidijo več tako jasno ali pa se sploh ne vidijo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj če si res norc te itak ne dobijo ne na radar ne tablice. Taki si itak sami sodijo, ne rabijo policajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je ni potrebno skrivati, samo malo jo privihaš. Tako se pri malo večji hitrosti in tresljajih številke in črke ne vidijo več tako jasno ali pa se sploh ne vidijo :D  :D

Pa te slučajn nek dobijo jim plačaš 10k kazen pa še poglihat jo morš pol če pa jo slučajno odlomiš ti pa kolega v modrem prepove nadaljevanje vožnje :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi pa se precej lepo vidi vozniška   ( ne )kultura nekaterih naših ( mlajših ?) članov.

ne govori mi o nekulturi, ker me ne poznaš!!!

mogoče sem celo bolj previden voznik kot pa ti..........kaj pa veš :roll:

Zdej ne vem a je to tak problem če me zanima kako je ta sistem zapiranja narejen, ker sm to vidu pri nekem motoristu približno 5 let nazaj.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da smesko hoce samo videti patent ali si ga nekje ogledati, ne misli pa ga montirati na njegov motor, je pac radoveden fantic., sej recimo tudi mene to zanima vendar pa ne bi dal na motor,, saj ce nekaj nardis narobe potem tudi odgovarjej za nastalo stvar....

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa te slučajn nek dobijo jim plačaš 10k kazen pa še poglihat jo morš pol če pa jo slučajno odlomiš  ti pa kolega v modrem prepove nadaljevanje vožnje :twisted:  :twisted:

No ja mislim, da se pri enkratnem vihanju ne bi smela kar zlomit. Sem videl na eni enduri, k se je prevrnil, je bila tablica kar dosti povihana, pa jo je preprosto nazaj poravnal.

Seveda pa je verjetno kazen še večja, saj moraš plačati še pobeg. Oz. kazen verjetno ni samo denarna ampak dobiš kar sodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako a pol praviš da ti tvojega Ducatija VEDNO voziš po omejitvi???

mislim da ne!!

Nihče ne vozi vedno po omejitvah pa zato še ne skrivamo tablic. Mislim ... kaj ti je tega treba ... :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, napiši naslov, pa še to, kdaj ti najbolj paše, da te nabutamo :wink: :D

Na koncu ti bomo pa za kazen še tablico zvili :wink: :evil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!