Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Ma po moje je to neumnost!

Sej namen tablice je da je vidna, eni celo pišejo svoja imena nanje drugi jih pa zvijajo!

Sto ljudi, sto čudi!!!Sto žena, DVESTO sisa!!! :D :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale oprost!!!! :)

Nism vedu da si pripadnica nežnejšega spola!!

:cry: a pa bi me res prebutal??? :cry:

(za pir se pa lahko zmenmo! :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale oprost!!!! :)

Nism vedu da si pripadnica nežnejšega spola!!

:cry: a pa bi me res prebutal??? :cry:

(za pir se pa lahko zmenmo! :D )

Prebutala te še ne bom, ker mam roko v gipsu, te pa bom zaradi avatarja :lol: :lol:

Za pir sem pa vedno :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale oprost!!!! :)

Nism vedu da si pripadnica nežnejšega spola!!

:cry: a pa bi me res prebutal??? :cry:

(za pir se pa lahko zmenmo! :D )

Prebutala te še ne bom, ker mam roko v gipsu, te pa bom zaradi avatarja :lol: :lol:

Za pir sem pa vedno :twisted:

Da nista vidva slučajno kej v sorodu ( avatar ) ? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda!! :D

Zgleda da nama je obema všeč Kenny k zmeram najeba :arrow: (taka je moja življenjska zgodba!)

Vale teb nej se pa roka čimprej pocajta, da boš lahko potem tepla nevzgojene motoriste! :D :D :D

Za pir se bomo pa zmenil v Kr. gori ne?

No jest zdej grem na absolventa, tko da nekej časa boste mel mir pred mano in mojimi fintami..

se beremo čez 13 dni....

:cry:

ajd 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom nikogar posebej citiral, bi pa pripomnil, da mi gre na živce sprenevedanje nekaterih, če ne kar večine v tem forumu! :?

V kratkem - mi lahko vozimo prehitro in drugače kršimo zakon, ker vemo kaj delamo, drugi, ki se ne držijo "naših" meril, pa so norci, kriminalci, nekulturneži :o itd. - se mi vse bolj zdi, da je vse to moraliziranje bolj posledica tega, da sami nimate "jajc" (pa ne mi prosim uletavati s kakšnimi argumentacijami v stilu J.Ruglja, ta je bolj bolan od svojih pacientov), kot pa kakšnih visokih etičnih meril! :evil: :twisted:

Pred leti sem imel tudi sam (malo) zakrivljeno tablico, pa nisem imel nikoli nobene koristi od tega, vsaj ne da bi vedel. Po drugi strani tudi težav nisem imel zaradi tega (mojemu znancu pa je policaj "poravnal" tablico kar pred lokalom, ko ni bilo nikogar zraven in izven javnih cest).

Mimogrede še to - v sedmih sezonah na motorju še nisem povzročil niti bil udeležen v nesreči, v kateri bi bil kdorkoli poškodovan, materialna škoda pa je bila v vseh skupaj manjša kot kakšna bolj mastna kazen.

LP MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač se da tablco tud tko skrit da gune cifre gor mal ˝zgloncas˝(da se jih še komaj vid), :D ka pa ti bo kaps naredu ,poslou te bo po novo tablco. :twisted: :twisted:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil: Mislim, da ste vsi taki k radi malo bolj pritisnete obcasno ce ze ne redno. Zato ne obsojajte cloveka, ki misli na svoj dnar je pac student. Studenti kot je znano ga pa nimajo prevec, ce ste sploh bli studenti.

Res pa je da cesta ni igrisce,ker slej kot prej rata kje kaksen neljub dogodek :shock: raj pejte na dirkalisce pa boste prihranli zivce enim in drugim. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Danes, med 17h in 18h sem na relaciji Radovljica - Habat Moto Center v Ljubljani izgubil registrsko tablico motorja KR E5-44.

Če bi kdo našel, ali opazil kakšen kvadraten kos aluminija z zgoraj navedenimi oznakami, bi mi bilo v veliko veselje, najdbo nagradim z 10.000 sit - do jutri dopodan, ker za vikend nujno rabim motor, jutri imam pa edino "luknjo", da uredim preklic in nabavim novo tablico.

Ker sem bil ob vračanjo iz Ljubljane malo bolj pozoren na "bankine" sem tablico tudi našel - samo na (mojo) žalost ni bila moja. Če kdo pogreša registrsko tablico LJ R5-06 jo imam doma, jutri dopoldan jo bom pa nesel na jeseniško policijsko postajo (o najdbi sem že obvestil policijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči na področne policijske postaje, na katerih relacijah si se vozil in jim posreduj svojo telefonsko številko in jih prosi, da te v primeru najdbe pokličejo!V nasprotnem primeru boš tablico kljub najdbi zaradi birokracije verjetno dobil šele naslednji teden. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

D.J. a si že dobil kakšno info. o reg tablici? :rolleyes: oz. objavi v tej temi! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ve kiri kaj več o novih tablicah za EU?

jaz vem to: da zaj vsa nova vozila že dobijo evropsko tablico, na željo voznika si lahka tudi menja, rok do kdaj bojo pa obvezne evropske table pa že ni znan (al pa ga nevem)

zanima pe me kak je pri motorih?.. kaj bojo EU table za motore iste ko so povsod po evropi??... kr men se lih ne dopate od zadi na mopiju met taki VLKI kos pleha!.. toto tablo ko jo mam zaj je čist ok :)

no pišite...

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mene neki bolj skrbi ...

a to pomeni ce imas tablico narejeno "po meri" ...

da jo bo treba se enkrat dat narest (to ni problem) in se enkrat preplacat (to pa je problem)???????????

B) TNT B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne prehitevat. Trenutno še ne, pa še nekaj Save bo preteklo ko bodo na voljo nove eu table. Čez pol leta najkasneje pa ob vstopu v eu boš "lahko" dobil eu tablo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti bodo veljale tudi še stare. Dokler jih ne boš snel z vozila. Ko jo boš prinesl deponirati, ti jo bodo uničili in potem boš moral vzeti novo tablico.

Pri avstrijancih lahko še vedno vidiš stare črne tablice, italijani pa imajo še vedno stare črne, pa potem tiste bele z oranžnimi črkami, pa navadne bele, pa potem navadne bele brez oznak mest in s plavo črto ter navadne bele brez oznak mest s plavo črto, v kateri je oznaka mesta. :) :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem nekej neuradno slišu, da bodo motoristične tablice velikosti kukr majo traktorji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr men se lih ne dopate od zadi na mopiju met taki VLKI kos pleha!.. toto tablo ko jo mam zaj je čist ok :)

joj, s čim vse se obremenjuješ...

kaj pa oni drugi kos pleha, blatnik, te nič ne moti? pa žmigavci, pa zic, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem nekej neuradno slišu, da bodo motoristične tablice velikosti kukr majo traktorji..

Ti maš itak enduro - tko da je traktorska čisto na mestu :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr men se lih ne dopate od zadi na mopiju met taki VLKI kos pleha!.. toto tablo ko jo mam zaj je čist ok :)

joj, s čim vse se obremenjuješ...

kaj pa oni drugi kos pleha, blatnik, te nič ne moti? pa žmigavci, pa zic, ...

eh.. pa večjo maš tablico, bol se ti cifra viji... te pa sm zaj lih pogrunto neko stvar za prekrivanje tablice, te pa mi zaj nebojo dimenzije štimale ;) hehe... pa grde so one vlke tablice, zato me moti! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!