Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Upam, da nebo kdo hud ker bom vprašal tako vprašanje!

(motoristi smo pač norci....................no ja vsaj nekateri!!)

Zanima me če je že kdo vidu kako zgleda oz. kako se izdela sistem za zapiranje registrske oznake med vožnjo.................. zakaj to rabim najbrž ni treba posebej razlagat...... :twisted:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nebo kdo hud ker bom vprašal tako vprašanje!

(motoristi smo pač norci....................no ja vsaj nekateri!!

No jezen še nisem, bom pa zelo jezen če se srečava na moji strani ceste, medtem, ko boš ti afne guncal po cesti ... pejt na Grobnik pa tam dirkaj !!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti je kupil prijatelj rabljeno CBR 400 in je imela pritrjeno tablico samo na zgornjem robu z tecajem,kakrsnega imajo omarice na vratih...ko se je peljal cez 80km/h se je tablica lepo dvignila v vodoravno lego :D

Ne vem kako se je stvar obnesla pri srecanju s policaji,ker jo je par dni po nakupu motorja fiksiral kot je treba...

Bi moral povprasat prejsnjega lastnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti je kupil prijatelj rabljeno CBR 400 in je imela pritrjeno tablico samo na zgornjem robu z tecajem,kakrsnega imajo omarice na vratih...ko se je peljal cez 80km/h se je tablica lepo dvignila v vodoravno lego :D

Ne vem kako se je stvar obnesla pri srecanju s policaji,ker jo je par dni po nakupu motorja fiksiral kot je treba...

Bi moral povprasat prejsnjega lastnika...

Potem pa še samo napelješ jekleno zajlo od tablice na mesto nekje pri roki in lahko odpiraš in zapiraš tablico.Stvar funkcionira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti je kupil prijatelj rabljeno CBR 400 in je imela pritrjeno tablico samo na zgornjem robu z tecajem,kakrsnega imajo omarice na vratih...ko se je peljal cez 80km/h se je tablica lepo dvignila v vodoravno lego :D

Ne vem kako se je stvar obnesla pri srecanju s policaji,ker jo je par dni po nakupu motorja fiksiral kot je treba...

Bi moral povprasat prejsnjega lastnika...

Potem pa še samo napelješ jekleno zajlo od tablice na mesto nekje pri roki in lahko odpiraš in zapiraš tablico.Stvar funkcionira.

Ja ampak ce mislis to z zajlo delat se prej tecaj kontra obrni :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nebo kdo hud ker bom vprašal tako vprašanje!

(motoristi smo pač norci....................no ja vsaj nekateri!!

No jezen še nisem, bom pa zelo jezen če se srečava na moji strani ceste, medtem, ko boš ti afne guncal po cesti ... pejt na Grobnik pa tam dirkaj !!! :evil:

A tako a pol praviš da ti tvojega Ducatija VEDNO voziš po omejitvi???

mislim da ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejži se učit pametno vozit namesto zajle in pante flikat na moped! Boš komu kej napravu, pa bo hudič!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se mi zdi zanimiva in sem o tem že razmišljal, saj te mimogrede zanese in zategneš plin. Ko pogledaš na števec pa je že .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kokr-tok po pameti voziš, ne rabiš tablice skrivat. Pa mislim da ni problem v sami hitrosti, temveč bolj v brezglavem divjanju, ogrožanju, izsiljevanju...drugih udeležencev. Motor, ki ima ukrivljeno reg. tablico pove vse o vozniku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako a pol praviš da ti tvojega Ducatija VEDNO voziš po omejitvi???

mislim da ne!!

Skoraj nikoli, razen kadar je nevarnost kontrole hitrosti ... :wink:

VENDAR

... nekaj popolnoma drugega je voziti hitro a previdno in premišljeno (lahko tudi precej nad omejitvijo) ... ali pa brezglavo noreti po cesti in bežati pred policijskimi kontrolami ...

... razumeš razliko ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobr ljudje božji, kje ste dobil idejo, da brezglavo gonim po cesti???

to počnejo večinoma mulci na kakih 125 kubičnih motorjih - jest sm ta obdobje že dal skoz.... (brez zamere!)

je pa res da ga rad kdaj mal prtisnem, ampak sej to počnete vsi.....

se pa kaj hitro zgodi da pelješ 10 mogoce 20 preveč pa te modri angeli štrafajo in takrat bi ta svar mogoče prišla prav, zato pa sprašujem kako se to izdela čist iz firbca.....

bo to dovolj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....oni na CBR-ki ni imel nobene zajle....ko je bilo zadosti vetra se je sama dvignila....

samo kot pravijo ostali...boljse vozit s pametjo...je bolj koristno zate,za druge in za financno stanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj tečaj, da se stvar premika, na sredini feder, da z njim določiš dvig tablice (pri kateri hitrosti se bo dviglna ), spodaj pa magnet, da je stvar na mestu ko stojiš.

Kar se pa tiče norenja, pa tega teženja Smeškotu kako voz je pa tako noben policaj ne bo gledal kako vozeš čez omejitev kontrolerano al nekontrolerano kazen je ista. :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej smeško v redu ne noriš ampak !!!! : razmisli kaj bi ti jest naredu če bi se midva zaletela pa ti nebi imel urejenega zavarovanja :shock: :? !!!??? samo upam da imaš urejeno dodatno zdravstveno zavarovanje ker operacije, šivanje, gips.... to ful stane!!!

Pa brez zamere smeško samo primer !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad malo hitreje voziš, da ne rečemo ravno divjaš. Pogojno v redu, dokler izpostavljaš predvsem sebe.

Ampak, bodi vsaj toliko moža in pokaži, ta, ki divja, sem jaz (kar pomeni, reg tablica je lepo vidna in razločna), ne pa biti junak v temi (tablica, ki izginja, ki se spreminja, ki je ni).

Ali si odgovoren za svoja dejanja, ali ne? :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri takem patentu je zadeva enostavna. Ko bo brzina dost velika, se bo tablica dvignila, kar pomeni, da bo skrita pri visokih hitrostih, kar pomeni, da ko boš zagledal policaje z 10km/h preveliko hitrostjo, boš moral dat gas do fula in bežat, med begom, boš pa definitivno pizdarije počel. :wink:

No evo, to je pa tisto, kar večino tuki nervira. :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem ne bo samo kazen za prehitro vožnjo pač pa še pobeg pa povozil boš koga ali kaj itd.. pa točke pa sodnik, pa zapor - črni scenarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam pa ne boš dobil za jest, shujšal boš za 16,5kg, menstruacija ti bo zaostajala, odločil se boš za gladovno stavko in umrl v temnici, na kar te bodo pojedle podgane, tvoj motor pa bo dobil sosedov mulec, ki bo vozil po omejitvah :shock: :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!