Jump to content
  • Sign Up
  1. fazerčk

fazerčk

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jskrablin
      Original zadnja guma za 690 je bila svoj čas Metzeler enduro 3 Sahara dimenzij 140/80-18. Na 690 Enduro R letnik 2014 sem mel zadaj montirano E-09 140/80-18. Tako da ne vidim razloga zakaj katera koli druga guma v tej dimenziji ne bi šla gor. Edino če te zanima specifično Michelin Tracker - te gume ne poznam. Sam res dvomim da je širša od E09/E12 v isti dimenziji. Kaj maš pa zdaj gor?
    • thumper
    • maus
      Ninđa reši vse pobleme ... vn potegne reumo in sprazni žepe ... torej .. rešitev je v Kawasaki Ninja ZX10RR
    • DinDiin
      A Rossi bo pa se crncu pokazu kako se formulo pele?
    • Moto65
      Mimogrede par stvari sem še hotel omeniti pa jih namenoma nisem, dokler nisem dobil vseh potrebnih informacij, iz strahu, da bi se tema izrodila. Ampak vidim, da ste tukaj taki, ki podobno razmišljate kot jaz. Pri nakupu motorja mi bo npr. veliko pomenil njegov izgled in zvok, porabe verjetno sploh ne bom gledal (da o izpustih sploh ne govorim 😂). Kakšno pa je mnenje o tem, da bi šel kar takoj na 600 100+ konjev ? Pred tem razen kolesa nisem vozil niti mopeda. Kolega pravi, da se bo zelo slabo končalo, od drugega kolega oče (zdravnik) pa tako ali tako ko vidi motorista na cesti pokaže na njega in reče, glej, rezervni deli 😂
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!