Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

pa kaj se sekirate ... ko bo na registraciji teta rekla, da MORAŠ vzet novo, do takrat pa voziš svojo običajno priljubljeno staro tablico ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradni list.

Jaz sem potem pobarval.

Tisti zanikrni grb ima pa mariborska občina na svoji spletni strani, zato jaz nič kriv.

Da je razpotegnjena, kriv program od foruma. Odpri si sliko, da se spravi nazaj v kvadrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm odprl. Sam vseen mislim glede na to da številke niso v liniji? Pa čist belo ozadje? Pa k je en kolega klicu (ker je zgubu tablico) za novo, pa je vprašu če lahka novo že dobi-pa so mu rekl da bojo nove večje in zato kr še to rajš takoj kupu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je morebiti velikost tablice povezana z berljivostjo v primeru hitrega pobega pred policisti? saj vsi vemo ... motor je pogosto hitrejši od avtomobilov .. posledično je treba imeti take tablice, da jih lahko policaj razbere v primeru, če mora na hitro identificirati vozilo ...

Ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja možno da so nembi pa avstrici takega mnenja.. :) ... upam da nebojo pri nas tudi... sicer pa velikost zdajšnih tablic za motor, mislim da je pisava manjša ko pa na avtomobilih... ali?...

drugač pa se ne poskušam preveč sekirat glede tablic - mam v mislih 1 fajn mehanizen :grim

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosni lastniki krav se pri tem ne sekiramo, mislim, da bi na svojo Aprilio lahko zadaj cel reklamni pano dal, pa še ne bi bilo krize. :hmm: :lol1: No ja, sam vseeno, avstrijska velikost tablice, nein danke :kva2: :kva2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeraj 21.04.2004 na relaciji Portorož - Kozina - Divača - Sežana - Branik - Gorica, zgubil reg. tablico KP F3-46

Če kdo najde bomo jedli in pili!!

:topic: Ah nimam sreče ..... lani so mi jo ukradli ... letos sem jo zgubu ..... kdaj bodo začeli delat iz navadne pločevine tablice da jo bom lahko prišvasal na motor!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je 100% da s 1.5.2004 pridejo nove kao EU tablice?

Mojo sem včeraj zgubil :angry: .... če pridejo s 1.5 nove pol bi mal počakal da bom na novo obarvan :D

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na policiji prijavis izgubo, dobis potrdilo, velja mislim, da mesec ali dva, ce se v tem casu tablica ne najde, nardijo drugo. Potrdilo mors pa pokazat patrulji , ce te ustavijo, vsaj pri avtomobilih je tko. Ponavad pa lezijo tablice, radkape in ostale stvari dva metra od roba cestisca kje v travi, ce gdo tega ne pobere in ne nese na PP. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel prijavit .... pa sm mu reku za potrdilo pa je reku da ni potrdila .... da bo treba čimprej novo narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad pa lezijo tablice, radkape in ostale stvari dva metra od roba cestisca kje v travi

Če sem jo zgubu pri 230 km/h dvomim, da je sam 2m od ceste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel prijavit .... pa sm mu reku za potrdilo pa je reku da ni potrdila .... da bo treba čimprej novo narest.

Ne ga srat, lej ti ne ves al si jo zgubu al ti jo je gdo plunu, lahk, da ti jo bo jutr gdo prnesu ker jo bo najdu, in ti nebos sel kr po drugo, ravno zato je poterben obisk na PP in on mora nrdit zaznamek, ker je uradna oseba in ti prides to prijavit, V KK sem jaz tko lani naredil in mi je vse to, kar pisem sam dezurni raztolmacil, recimo, da te pa ustavijo, ti bodo pa nalozili kazen, ces, da si jo sam snel, ce pa zahtevas potrdilo jim ga pa pokazes, ne nasedaj na prvo besedo, kar ti rece policaj, ce se mu zaradi lenobe recimo ne da napisat potrdila!

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem jo zgubu pri 230 km/h dvomim, da je sam 2m od ceste  :P

O tistih 230 bod pa rajs kr tih, k bos sel prjavit :)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tistih 230 bod pa rajs kr tih, k bos sel prjavit :)

sevda da nebom povdal za 230 :P

Danes bom naredu sliko tablce kot sm to naredu že lani .... sam lani so mi jo ukradli z okvirčkom vred ....

zdej sm jo pa 100% zgubil ker sem se vsedu na motor z tablco in ko sm se ustavu je ni blo več...

Bom šel še enkrat težit za potrdilo. Upam sam da se nebomo zrausali čene bo spet pomankaje na PP Portorož :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilnik o ....

je bil pravočasno spremenjen in sprejet in objavljen v Uradnem listu RS,

zato ni razloga, da 3. maja 2004 ne bi dobil tablice z modrim pasom.

Samo, do takrat se pa ne boš mogel voziti. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bom naredu sliko tablce kot sm to naredu že lani .... sam lani so mi jo ukradli z okvirčkom vred ....

..ja, ja ti zahtevaj potrdilo, na PP, v obcini, kjer je bla tablica izdana, pol sele naredi papirnato, k bos mel potrdilo v zepu, ce ne, te bojo strafal za poneverbo reg tablice... ker ponavd, ce kdo tablco najde jo nese na bliznjo PP in te oni obvestijo, da prides ponjo, ce se to ne nrdi v casu, ki je za to dolocen mors narocit novo in ti nrdijo tablico z isto stevilko. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, do takrat se pa ne boš mogel voziti. :(

Kako da se nebom mogu vozit .... danes nesem sliko razvit in dalje tko ..... :P ... sam upam da brez kazni :?

sam sm pa zdej dobu kao "uradno" inf. da bodo po 1.5 še vedno talali stare oz. obstoječe tablice dokler se dokončno ne določi njihova nova vsebina in oblika.

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to "uradno" pa le dobro preveri.

Olika in vsebina sta določeni in točno, z velikostjo črk in številk vred popisana v uradnem listu.

To je uradni dokument in zadeva velja.

Možna je pa tista rahla balkanska domačnost, da bodo prihranili nekaj denarja davkoplačevalcev in najprej stare zaloge razprodali in šele nato pričeli s prodajo nove robe. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možna je pa tista rahla balkanska domačnost, da bodo prihranili nekaj denarja davkoplačevalcev in najprej stare zaloge razprodali in šele nato pričeli s prodajo nove robe. :)

Sej v bistvu ta "uradna" inf. je bila točno to <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj komplicirati s potrdili inp. Tudi meni lani, ko sem izgubil tablico, niso na policiji izdali nobenega potrdila, ampak sem šel naslednji dan na upravno enoto in brez problemov takoj dobil (kupil) novo.

P.S.

Papirnata tablica je neveljavna, pa tudi če imaš v žepu kakšno potrdilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobro Roman sej mas prov, ti lahko kr gres po novo, samo kaj, ce kdo najde tastaro, ponavad se pojavi v kakih strnajstih dneh. tacas je pa bols met potrdilo, da si jo izgubil. Sicer pa kakor kdo zeli..., se vec, ti kar drugi dan, ko bos registriral odsraufaj tablico, pa rec, da si jo izgubil, pa novo dvigni, da imas dve. V slucaju ce eno izgubis. Preventivno! Ce mas dnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!