Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

pred eno uro, Borutt pravi:

(2) Izločitev vozila ali prepoved uporabe vozila traja toliko časa, dokler se ne odpravijo razlogi, zaradi katerih je bila odrejena. Inšpektor ali policist, ki izloči vozilo iz prometa, lahko odvzame prometno dovoljenje in registrske ali preskusne tablice. Če voznik ne odstrani registrskih ali preskusnih tablic z vozila, se odstranijo z neposredno fizično prisilo na voznikove stroške. O odvzetem prometnem dovoljenju in registrskih tablicah inšpektor ali policist izda potrdilo.

Točno to sem mislil. Če je privijačena, jo lahko odvijačiš (izvijač imam zmeraj zraven) prinetane pa se ne da odstraniti brez ščipalk ali vrtalnega stroja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Definitivno bo moja danes privijačena.

Potem po navoju malo laka za nohte,ce pa ga nimas pa vsaj  s papagajkami poskoduj navoj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na KTMu (Duke 2) sem dal pod tablico peno, jo privijacil z stirimi vijaki, z gumijasto podlozko... Ni vec odpadla!! Jo je pa po kakih 60k kilometrih v sredini zlomilo od tresljajev... In imam sedaj uno lepo tavelko tablo zadej.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

 Nisem še dala vijaka, ker ne vem, kje naj jo preluknjam.

Preluknjana jo boš? Kje točno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Fantje in punce, imam vprašanje glede personalizirane tablice. Situacija je sledeča:

Rad bi imel na motorju personalizirano tablico z lastnim napisom; kolikor berem mi jo dobavijo v cca 10 dneh. Ker sem neučakan butl bom danes popoldne kupil motor, začasne tablice pa še nisem naročil. Zdaj bom torej še vozil s tablico ki jo ima motor gor od prej, bi pa rad čimprej zamenjal na lastno, personalizirano.

 

Kakšen je postopek?

 

A ko dobim tisto tablico, moram motor odjavit in ponovno prijavit v promet, pa ponovno si povrnit cestnino, pa ponovno plačati cestnino na novo? Kako je z zavarovanjem? Ga moram prekiniti in ponovno skleniti?

 

Nevem zakaj imam filing da bo s tem dosti več problemov kot bi si želel. 

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Bg pravi:

Fantje in punce, imam vprašanje glede personalizirane tablice. Situacija je sledeča:

Rad bi imel na motorju personalizirano tablico z lastnim napisom; kolikor berem mi jo dobavijo v cca 10 dneh. Ker sem neučakan butl bom danes popoldne kupil motor, začasne tablice pa še nisem naročil. Zdaj bom torej še vozil s tablico ki jo ima motor gor od prej, bi pa rad čimprej zamenjal na lastno, personalizirano.

 

Kakšen je postopek?

 

A ko dobim tisto tablico, moram motor odjavit in ponovno prijavit v promet, pa ponovno si povrnit cestnino, pa ponovno plačati cestnino na novo? Kako je z zavarovanjem? Ga moram prekiniti in ponovno skleniti?

 

Nevem zakaj imam filing da bo s tem dosti več problemov kot bi si želel. 

 

Lp,

Bg

pejt na tehnični pregled .. naroč tablco, ko dobiš tablco se prometna prepiše na to tablco .. ajnfok .. a je tablca še vedno 110 € ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

pejt na tehnični pregled .. naroč tablco, ko dobiš tablco se prometna prepiše na to tablco .. ajnfok .. a je tablca še vedno 110 € ?

 

Na AMZSju pravijo da je tablica 100€ :)   Zanimivo da bom plačal manj kot pred par leti... sem pričakoval bolj 150€ ?  No, upam da ne bo nekih nepotrebnih težav in stroškov s procesom - motor je sicer ravno bil na tehničnem manj kot mesec nazaj hehe...

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Bg pravi:

Na AMZSju pravijo da je tablica 100€ :)   Zanimivo da bom plačal manj kot pred par leti... sem pričakoval bolj 150€ ?  No, upam da ne bo nekih nepotrebnih težav in stroškov s procesom - motor je sicer ravno bil na tehničnem manj kot mesec nazaj hehe...

 

Lp,

Bg

moraš šteti še stroške zamenjave prometne pa še kakšna upravna taksa ... zamenjati mora tudi zavarovalno polico in zeleno karto (ne vem, če to naredijo brezplačno) .. torej je še nekaj dodatnih stroškov ...

sicer pa, če se greš take afnarije, to pač stane in 10 EUR gor dol, je prava figa ;)

jaz se jih grem :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na AMZS ti naročijo novo tablico, ko jo dobiš, ti zamenjajo promwtno dovoljenje.

Če vzameš katerokoli serijsko tablico, je to urejeno v nekaj minutah. Strošek ca.28 eur.

Na zavarovalni polici ti registracijo ročno popravijo pri agentu ali pri zavarovalnici. To moraš zaradi tujine, za vožnjo v Slo ne potrebuješ.

To je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 27 minutami, Rogerg pravi:

se dobr da so sprejel zakon da ne sme bit zaljivih preverznih besed... maus bi zihr meu ta fuk .. jejejej

če bi dau, bi dau PO FUKS

fuks je konj rjavkasto ali rumenkasto rdeče barve ... kupil je mladega fuksa ... torej ... 200 mladih fuksev :P 

 

tud GO FUKS bi pasalo :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Gaunar Jokl pravi:

dol bo kmal LJ ВАЛДА :lol1:

štirje znaki so lahko :ras:

:P 

GO 69  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rogerg pravi:

joj joj sam  da si ne bo kdo dau  LJ MONA   k ste tok brihtni ?

Lahko pa LJ IMUN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!