Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Odprata je nova tema za hvalisanje, kako pogumno in strumno se vozimo v letu 2009.

Meni se še ni uspelo peljati letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic (1.1.) padlo 75 km, danes pa nadaljnih 10...

bo za zacetek. Za ogrevanje, tako rekoc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novega leta dan ene 10km po terenu z dr-jem. Živa muka. Samo led, sneg in razrita zemlja trda ko kamen. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vrhnika-Logatec-Postojna-Kozina-Črni Kal-Koper-Črni Kal-Kozina-Postojna-Kačje Ride-Logatec-Vrhnika

190km

Ceste so normalno prevozne, če se le vozi z glavo. Ob morju sonček, burja in +10. :whistle: V notranjosti pa bolj žalostno vreme in temperatura tam okoli +3.

Sezono sem otvoril, zdaj pa novim kilometrom naproti. :OK:

post-15712-1232898269_thumb.jpg

... na Črnem Kalu ...

post-15712-1232898290_thumb.jpg

... Koper ...

post-15712-1232898303_thumb.jpg

... MZ in Koper ...

post-15712-1232898317_thumb.jpg

... MZ na Kačjih Ridah (doma :)) ...

Popravljeno . Popravil Igorr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je padla lusna zimska furca: Ce-Trzin-Kamniska bistrica, tam sem poslikal plac za sloncke, pol pa nazaj do celja... na uc ene 180km vsega skupi. Pasalo je pa kot vikend v Dolomitih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci! Sploh ne veste kako je vam lepo... teh vaših + 10 stopinj.

Danes naredila komaj kake 3 km. Komaj čakam, da se začne na polno.

Je pa trenutno na kupe peska na cesti, zato kar previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz tudi otvoru sezono z odlicno furco - branik - sezana - divaca - kozina - portoroz - postanek in en dziro po promenadi - koper in en dziro skoz center - kozina - trst - po belvederju proti sistjani - mejni prehod vrtojba - domov.. - cca 210km

ceste zakon - danes nic kaj mokre/vlazne - skor ze za po kolenu / no ni za pretiravat

toplo tudi +10 (razen pol po 16ih se je zoblacilo je je mal mraz stisnu.. sam teh 15min sem potrpel) - skratka cim vec takih vikendov v tej, se kar je je ostalo, zimi.

Popravljeno . Popravil andrejba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz tud učeraj mal pajkce zbudila in sicer rakek-cerknica(jezero)rakek-planina(ride) rakek nastalo 36km sz jawo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans prva popoldanska furca letos... Ob treh je pome prsu Virt pa sva sla pogledat, ce sonce na Trojanah enako zgleda kot v Celju. Ko sva se nagledala, sva sla nazaj. Pasalo je pa toooooooooOOoooOok!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans prva popoldanska furca letos... Ob treh je pome prsu Virt pa sva sla pogledat, ce sonce na Trojanah enako zgleda kot v Celju. Ko sva se nagledala, sva sla nazaj. Pasalo je pa toooooooooOOoooOok!!!

Moja druga prava turica letos cca. 80km, ceste dokaj suhe, ponekod delno mokre, bilo je fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo v Istranskem duhu danes:

Vrhnika-Postojna-Kozina-Koper-Buje-Buzet-Sočerga-Kozina-Postojna-Vrhnika

260km

Ni tako težko iti iz 0 stopinj na +10, kolikor jih je bilo na Primorskem. Malo težje je iz +10 na -1, kolikor je kazalo v Postojni. :rolleyes:

Sicer pa, ceste so popolnoma normalno prevozne in po celi državi suhe.

MZ in zasneženi Nanos:

post-15712-1233427479_thumb.jpg

Slovenska Istra:

post-15712-1233427866_thumb.jpg

Kje drugje, kot pa na moji že standardni postojanki na Črnem Kalu:

post-15712-1233427602_thumb.jpg

MZ in naravni park Učka (malo pred Buzetom):

post-15712-1233427664_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Ni tako težko iti iz 0 stopinj na +10, kolikor jih je bilo na Primorskem. Malo težje je iz +10 na -1, kolikor je kazalo v Postojni. :rolleyes:

Sicer pa, ceste so popolnoma normalno prevozne in po celi državi suhe.

...

Pardon! Po tisti trasi, ki sem jo odpeljal. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi mal bluzu.. nova gorica - vipava - stanjel - kozina - dragonija - umag (postanek ob morju) - in pol nazaj lucija - trst - nova gorica

malo je zeblo v roke.. samo je pa blo fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi mal bluzu.. nova gorica - vipava - stanjel - kozina - dragonija - umag (postanek ob morju) - in pol nazaj lucija - trst - nova gorica

malo je zeblo v roke.. samo je pa blo fajn :)

Primorski šminker, spljoh ni veljavno. Moraš štartati v Idriji, Ljubljani ali Maribori ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorski šminker, spljoh ni veljavno. Moraš štartati v Idriji, Ljubljani ali Maribori ... .)

Točno, švercer :P . Iz MB štartal v spremstvu snežink, v Hrastniku občudoval nečuteče prste na nogah ter rokah :grim Na nogah neka čudna rumenkasta barva. Se je postopoma oživilo.

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padla ena luuuuusna :worship: popoldanska fura z Virtom malo po okolici. Startala sva sele okoli 13:30 :whistle: , udarila sva jo proti Bizeljskemu, prisla do Kozjega in se obrnila nazaj do Celja preko Podcetrtka... Super lusna popoldanska, dezja je bilo videt sele nekaj kapljic v Celju nazaj grede (igorr, sam si si kriv! :naughty: ) Soncek, ceste vecinoma suhe, na nekaterih predelih pa micken mokro in posuto :unsure: ... bo ze..

nekih 100km je padlo, pomembna je pa cifra, da ima moja baba :wub: zdej ze 45.000 KM na stevcu !! Vse naj naj, Futka!! :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem čas lepo sončno vreme!

Prvi km letos...okroglih 80 km.

Krško - Brežice - Kostanjevica - Šentjernej in nazaj v Krško.

Srečal najmanj 20 motoristov.

Za prve lušte je bilo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!