Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Tudi jaz sem danes podlegel skušnjavi in se odpeljal v službo :yea1:. Po službi pa še malo okrog, nato pa do TC-ja. Malo sem šel pogledat, če imajo kaj pametnega za kupiti, da izkoristim bon, ki so mi ga poslali. Nazaj grede pa me je že dobil dež :devil: :evilgrin:. Nabralo se je samo slabih 12 km, a sem se kar tresel, ko sem prišel domov, tako je pasalo :OK: :OK: :OK:. Če bo vsaj malo suhega vremena bom zaključil sezono šele jutri na silvestrovo. Novo bi pa rad začel 01.01.10 :grim

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vsaj malo suhega vremena bom zaključil sezono šele jutri na silvestrovo. Novo bi pa rad začel 01.01.10 :grim

:OK:

6 stopinj samo, ampak je vseeno pasalo današnjih 40km. Za jutri bomo pa videli... kaže bolj kilavo sicer...

Popravljeno . Popravil gumby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Udeležen na furi,od Kočevja do meje me je spravila v slabo voljo megla,na magistrali pa kolegi,ki so mi spizdili ?? Pač sem bil prepočasen?

Na poti proti domu,pa nismo našli nobene gostilne - želodec se je oglašal ? Vendar se je mudilo,pa še kolegi so se izgubili ? Konec srečen,

v Grosuplju smo se našli,doma pa napolnili s hrano,drugič bomo vozili bolj človeško ???

!aha kokrat se je že reklo da bi šli bl človeško!!!pa je zmerej tako k da bi nas kšn napenalu u tazadno!!

pačas pa z andrhtja pa bo!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljen Dry

Malo me zanima kje si prespal na poti La Route des Grandes Alpes in kakšne so cene ( v Franciji). V katerem mesecu si opravil to pot, ki jo planiram letos. Jaz nameravam to pot izvesti preko Avstrije, Švice in v Chamonix ( en dan na de l'Aiguille du Midi) in nato po Grandes Alpes do Nice. Od tam v SLO.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!