Skoči na vsebino

I. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

LJUDJE!

Mraz in sneg vas ne strasita? :naughty:

Obolevate za abstinencno non-motoristicno krizo? :krneki:

Dolgcas vam je? :hmm:

Radi bi dobro staro motoristicno odstekano festo? :kva2:

Vam je Nemcija in Elefant treffen predalec in predrago? :xx:

Nic bat! :eek: Imam resitev. 13.,14. in 15. februarja 2009 bomo v Kamniski Bistrici organizirali slovenski odgovor na nemski elefant treffen (v malem :D )!!!

:worship: :worship: :naughty: :evilgrin: :photo: :OK:

IMENUJE SE SLONČKOV RINGARAJA!!!

Vstopnina bo predvidoma 20€, za to dobite welcome drink, narocje drv in kup slame za pod rit. Vse ostale pripomočke prinesite s seboj! Predlagana oprema:

- sotor in armafleks ter spalka

- lopata za sneg

- verige za motor (lahko tudi kaka vrv, ki jo boste navili okoli koles)

- pijaca in jedaca (CAJ, pivo, snopc in klobase, lahko privlecete tudi kakega odojka ali 5)

- zoge, frizbiji in ostale pripomocke za krajsanje casa (tudi karte in Monopoly haha )

- rostilj, lonce za golaz, termoske za caj, ... skratka vse kar rabite za uspesno kuhijo zunaj!

- TOPLA OBLACILA IN ODEJE, ker BO mraz!!

Avtomobile in quade pustite doma, ker niso zazeleni!! Dobrodosli ste pa vsi bajkerji s cele slovenije, ki ste za dober zur ob tabornem ognju!

Pridite z motorji na tri dni mrzle moto zabave v snegu!!

POVEJTE SE DRUGIM MOTORISTOM, KI SE NE BOJIJO ZIME!!! OGLASUJTE NAOKROG!!!

Mapa do lokacije sledi!

Lp Dr_Jakob in ostala organizacijska druzba

p.s. prijave in dodatni info na Dr_Jakob@email.si

post-807-1232919328_thumb.jpg

post-807-1232919339_thumb.jpg

post-807-1232919345_thumb.jpg

post-807-1232919352_thumb.jpg

post-807-1232919360_thumb.jpg

post-807-1232919376_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zabrbljal ze pri objavi... datuma tocno se nismo dolocili... lahko se zgodi, da bo vikend za tem, torej 13., 14. in 15.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zabrbljal ze pri objavi... datuma tocno se nismo dolocili... lahko se zgodi, da bo vikend za tem, torej 13., 14. in 15.

a mesec je pravi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zabrbljal ze pri objavi... datuma tocno se nismo dolocili... lahko se zgodi, da bo vikend za tem, torej 13., 14. in 15.

jeba:

prvi datum je Winter p. v Sarajevu, druga pa Imot Munchen

:(

pozdravljam idejo :worship: in če se ne pokrije z kakšnim že planiranim terminom... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova ideja nova možnost.....sem prepričan da bo šlo če se pravilno lotiš zadeve,samo temeljito razdelaj idejo preden jo vržeš sem gor,kasnejški popravki dajejo vtis, da ........

20 ojrotov je OK za welkom z don perinjonom sam po moje bi raj kak černicevec .........

vso srečo pri realizaciji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rok: Na Elefantih daš toliko za vstopnino in to brez welcomedrinka, brez slame in brez naročja drvou.

Vso srečo želim pri organizaciji, če pa bo še kaj žive muske bo pa še bolš kot na pravih elefantih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah....takrat bo že tko al tko pomlad!!! :yea1: :OK:

Upam, da ne. Ce se spomnim februara 2008, je bil kar prevec pomladen, marec je bil pa spet snezen.

jeba:

prvi datum je Winter p. v Sarajevu, druga pa Imot Munchen

:(

pozdravljam idejo :worship: in če se ne pokrije z kakšnim že planiranim terminom... :naughty:

Kar se tice prekrivanja datumov, nimas kaj.. vedno se kaj najde. Je pa res, da sta obe prireditvi dokaj dalec za povprecnega slovenskega motorista.

Mal visoka cena za welcome drink, naročje drv pa kup slame.

Sploh ne. 20€ za 3 dni druzenja pa res ni veliko, sorry.

nova ideja nova možnost.....sem prepričan da bo šlo če se pravilno lotiš zadeve,samo temeljito razdelaj idejo preden jo vržeš sem gor,kasnejški popravki dajejo vtis, da ........

20 ojrotov je OK za welkom z don perinjonom sam po moje bi raj kak černicevec .........

vso srečo pri realizaciji :)

@Rok: Na Elefantih daš toliko za vstopnino in to brez welcomedrinka, brez slame in brez naročja drvou.

Vso srečo želim pri organizaciji, če pa bo še kaj žive muske bo pa še bolš kot na pravih elefantih ;)

TOCNO TAKO, 20€ JE RES MALO, CE POMISLIS, KAJ ZA TO DOBIS. DRWA SO VEDNO BOLJ DRAGA, KER NI PLINA :D

ZIVA MUSKA PA BO, CE SE BO KDO S SEBOJ SPOMNIL PRINEST KITARO IN ORGLICE. (sej bi jst kako zapel in zaigral, pa se bojim, da boste vsi pobegnli)

Kr se tice muske... ce slucajno oebno poznate Rolling Stonese, al pa kak drug band, jih povabite. Edino Murkota vam pa z veseljem zrihtm :D MWAHAHAHA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOCNO TAKO, 20€ JE RES MALO, CE POMISLIS, KAJ ZA TO DOBIS. DRWA SO VEDNO BOLJ DRAGA, KER NI PLINA :D

ZIVA MUSKA PA BO, CE SE BO KDO S SEBOJ SPOMNIL PRINEST KITARO IN ORGLICE. (sej bi jst kako zapel in zaigral, pa se bojim, da boste vsi pobegnli)

Kr se tice muske... ce slucajno oebno poznate Rolling Stonese, al pa kak drug band, jih povabite. Edino Murkota vam pa z veseljem zrihtm :D MWAHAHAHA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men na dvorišču lahko kampirate za 10 EUR na glavo, pa dam vsakmu dva deci šnopca(vračunano v ceno) :evilgrin:

20 EUR na glavo je pa popoldne v dnevni sobi da bomo srkal pivo in gledal vn folk ki zmrazuje in kuri brezplačna sosedova drva.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Na Elefantih daš toliko za vstopnino in to brez welcomedrinka, brez slame in brez naročja drvou.

Vso srečo želim pri organizaciji, če pa bo še kaj žive muske bo pa še bolš kot na pravih elefantih ;)

Aha, pol bo to na nivoju Elefantentrefna. No pol pa OK.

Sploh ne. 20€ za 3 dni druzenja pa res ni veliko, sorry.

Kakšna pa je potem cena za ene 2 ure druženja.

Brez zamere toda meni plačljivost vstopnine za motoriste nekako ne potegne. Dejte pa vsaj kaj na imenu dogodka naredit.

"Slončkova ringaraja" mi deluje nekako ... khm ... Edino če ni to "tiste" vrste druženje...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na elefantih organizator postavi ograje, nekaj barak, spluži travnik za parkirplac, zrihta dohtarje in to je to... Če malo karikiram-vsaka vaška veselica je na višjem nivoju.

Ime si pa vsak izbere sam, :lol1: Si prav posrečeno napisal! Samo-a elefantentrefen pa ni čudno ime? Če tako pogledaš... :?

P.S.:Meni tudi ne potegne plačevat vstopnino na moto-prireditvah ampak v tujini to tako je...

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol bo to na nivoju Elefantentrefna. No pol pa OK.

Kakšna pa je potem cena za ene 2 ure druženja.

Brez zamere toda meni plačljivost vstopnine za motoriste nekako ne potegne. Dejte pa vsaj kaj na imenu dogodka naredit.

"Slončkova ringaraja" mi deluje nekako ... khm ... Edino če ni to "tiste" vrste druženje...

lp

1. Po mojem bo ta zadeva organizirana na podobnem (mogoce celo visjem) nivoju kot na nemskem elefant treffenu.

2. Kar se denarja tice: lejte, plac stane, drwa stanejo in za dovoz sena bo verjetno tut treba nekaj dat (vsaj za par pirov, ce nc drugega...). Ves denar, ki ga dobimo od vstopnin bo sel v organizacijske namene. Nic od tega ne mislimo zadrzat zase, placevat za vse skupaj iz lastnega zepa pa mi tut na kraj pameti ne pride. Sploh pa bo zadeva 3 dnevno kampiranje na enem najlepsih krajev v Sloveniji spljoh in ne samo povabilo v nek clubhouse na en pir.

p.s. Ce bo ostalo kesa slucajno kaj extra, bomo za dodatni denar narocili kaj pametnega za vse skup (sod piwa, odojka, Murkota, ... )

3. Ime se mi zdi prav posreceno, saj vsebuje duha pravega elefant treffena, ni pa resnobno (lej, ce se gremo sredi zime kampirat in bit tri dni na mrazu itd, smo pac dost odpiljeni in ne rabimo neke totalne resnosti. Smo pac mal hecni in prav je tako,... to je vsaj moje mnenje).

SLONČKOV RINGARAJA OSTANE!

Na elefantih organizator postavi ograje, nekaj barak, spluži travnik za parkirplac, zrihta dohtarje in to je to... Če malo karikiram-vsaka vaška veselica je na višjem nivoju.

Ime si pa vsak izbere sam, :lol1: Si prav posrečeno napisal! Samo-a elefantentrefen pa ni čudno ime? Če tako pogledaš... :?

P.S.:Meni tudi ne potegne plačevat vstopnino na moto-prireditvah ampak v tujini to tako je...

@Lowrenc, kar se organizacije tice... meni se zdi pravilno, da zrihtamo vsaj materjal za ojgn in za udobje, da ne bo kdo zbolel in nam pol izstavljal racune... osnove pac. Za dodatno udobje pa mora vsak zase poskrbet.

Pa da ne boste mislili, da se zadeva ne bo izpeljala: imamo ze kar nekaj prijavljenih iz vseh koncev slovenije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ampak ce bomo mel pa februarja takole vreme, bo pa sUUUUper!!! Za zimsko srecanje bo takole vreme lih tapravo! Tisti, ki ne mislite prit, vam bo lahko zal! hehe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamisel se mi zdi dobra, želim vam čim uspešnejšo izvedbo. Dan prej grem "reskirat" eksn šus na Kreator, v soboto pa "najpomembnejša" letna prostovolna obveznost, jebi ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Dr_Jakob' quade pustite doma, ker niso zazeleni!!

Glede na "dodatno opremo" , ki je obešena zadaj, upam, bodo cenjeni organizatorji ( bom podmazal z vsebino v floharci) spregledali mojo nezaželjenost. :hmm:

No, take neumnosti pa res ni blo treba niti vprasat... SEVEDA DA SI POVABLJEN... Car!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko kakšno sliko lokacije dodaš, da malo vidimo kje se bo dogajalo ?

lp

Ej, lih dons sem bil gor... sam sem sele kasneje opazil tale post... bojo v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko kakšno sliko lokacije dodaš, da malo vidimo kje se bo dogajalo ?

lp

Misliš, da bo v takem stilu?

post-7865-1232220841_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!