Skoči na vsebino

I. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

Misliš, da bo v takem stilu?

Plan je ze tak, ja. Itak je pa odvisno predvsem od udelezencev, kolk bojo pripravljeni na vse... plac je pa tako hud, da je kr joj...

Upam.

Ne želim si ravno kakšne odjuge in posledično "blatnega dola" :naughty:

Jah, sej to je tut ena od mojih najvecjih skrbi.. sam kaj mores... vremena pac (se) ne morem dolocat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom kaj tekegale nabavil, pridem sigurno :whistle:

In takole bo mogoče izgledal "predvžig" tvojega in ostalih motorjev :naughty:

post-18055-1232299154_thumb.jpg

post-18055-1232299161_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle je, če se sneg ne bo ceste prijemal, pridem pogledat in dajat moralno podporo. Prenočil pa bom raje doma.

Za tiste ki vas skrbi vžig motorjev zjutraj v mrazu, dr_Jakob ima kable pripravljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem ampak rahlo neoriginalno al kako :hmm:

Al si pa pac ti mal neoriginalen s svojimi izpadi? Originalno JE, ker pri nas tega se ni nikol bilo. Ce pa te moti, da smo si za vzor vzeli elefante, ... well, boljs da si za vzor vzamemo neko srecanje, ki deluje k neko kmecko festo, k je ze po osnovi brezvezna. al kako :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle je, če se sneg ne bo ceste prijemal, pridem pogledat in dajat moralno podporo. Prenočil pa bom raje doma.

Za tiste ki vas skrbi vžig motorjev zjutraj v mrazu, dr_Jakob ima kable pripravljene.

a dej no Stenere... kaj se bos sred noci domov fural po zmrznjenih cestah. Vzem s sabo se spalko pa sotor pa bo, a ne?

Kable pa seveda da mam.. pa se kako drugo orodje se bo naslo.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime je neoriginalno.

Ne mešaj izpada z mnenjem.

Vsekakor vam želim veliko sreče pri izvedbi...

P.S. brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime je neoriginalno.

Ne mešaj izpada z mnenjem.

Vsekakor vam želim veliko sreče pri izvedbi...

P.S. brez zamere :)

Zamere ni, dokler je pogovor na nivoju... zdej k si pojasnil svoje mnenje, ti lahko tudi odgovorim...

ne da se mi se enkrat pisat vsega, kar se tice o imenu, zato sem samo quotal svoj odgovor s kake strani nazaj...

3. Ime se mi zdi prav posreceno, saj vsebuje duha pravega elefant treffena, ni pa resnobno (lej, ce se gremo sredi zime kampirat in bit tri dni na mrazu itd, smo pac dost odpiljeni in ne rabimo neke totalne resnosti. Smo pac mal hecni in prav je tako,... to je vsaj moje mnenje).

SLONČKOV RINGARAJA OSTANE!

drgac pa hvala za lepe zelje... pa ... spakiraj reci in pridi na festo pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. J .... Originalna ideja v SLO...

Kar se pa denarja tiče...pel punco na večerjo...pojdi z ljubico v kino in ji kupi kokice, coca colo itd...naroči si pizzo domov... 20 eu je malenkost ! Tank bencina po domače..

Edino tale mraz...brrrrr....

A ma... z avtom bi prišel če lahko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če prideš sam na kaksn per...al pa jih še kaksne par perčkou sabo prneseš za druge...je tut ustopnina? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. J .... Originalna ideja v SLO...

Kar se pa denarja tiče...pel punco na večerjo...pojdi z ljubico v kino in ji kupi kokice, coca colo itd...naroči si pizzo domov... 20 eu je malenkost ! Tank bencina po domače..

Edino tale mraz...brrrrr....

A ma... z avtom bi prišel če lahko?

NE.

Pa ne me napadat, da sm neprijazen al pa kej podobnega, ampak to je moto srecanje. Lahko prides z avtom nekam v blizino, ga pustis tam in prides na srecanje pes. Samo vseeno bi bili pa vsi veliko bolj zadovoljni, ce bi prisel z motorjem. Sej ni panike, obleces se k medved pa gre.

A če prideš sam na kaksn per...al pa jih še kaksne par perčkou sabo prneseš za druge...je tut ustopnina? :rolleyes:

Vstopnina bo za vse. Sej sm ze nekje drugje napisal razlog.

Kar se pa tice pirckov, pa jih prinesi zase, pa bo dovolj, ker vsak od udelezencev je in pije to, kar prinese s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga sm vabu da bi nm odojka speku

pa je reku da je 100% to tm

sej je to tam, sej sm ti povedal. A ti prides?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se še ne ve

oziroma bolj ne, ker nimam primernega vozila :unsure:

Yamaha XVS 650 Custom ni dovolj dober? a mors kupit HD springerja, da lahk prides al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda mi je mojga motorja za tak vreme

Motorji bodo ŠE ko nas NE bo več :whistle: :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!