Skoči na vsebino

kymco mxu 300


rokiii

Priporočene objave

Živjo.

Kupujem Kymco mxu 300, pa me zanima zdej kakšne so kej dobre stvari tega ATV-ja, predvsem pa me zanimajo slabosti. Hvala.

Js mam mxu 250, pa sm zadovoln. :worship: Motor deluje brez problemov, edina težava je težje vžiganje ob mrzlih dneh (kar je pa itq logično..). :unsure:

Moči ima zadosti že 250, če se neboš vozil po nevem kakšnih strminah. 300cc pa jo bo meu še več... Končna hitrost se pri meni giblje okoli 90 km/h, pospeški pa so tudi solidni..

Mislim da z nakupom neboš nič falil. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj solidna, trpežna zadeva z eno samo slabostjo. Kmalu ti bo postal pre-švoh.Ampak za kakšni dve sezoni boš že potrpel, potem pa se zopet javi.Pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj solidna, trpežna zadeva z eno samo slabostjo. Kmalu ti bo postal pre-švoh.Ampak za kakšni dve sezoni boš že potrpel, potem pa se zopet javi.Pa srečno vožnjo.

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj solidna, trpežna zadeva z eno samo slabostjo. Kmalu ti bo postal pre-švoh.Ampak za kakšni dve sezoni boš že potrpel, potem pa se zopet javi.Pa srečno vožnjo.

točno tako. jast si lastim mxu 250 pa mi je že kar hmalu ratal prešvoh. drugače pa nobenih problemov, pa sem biv tud 2x na motokross progi. sam nisem nevemkaj skakav ker bi kmalu spustili montizerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz imam Maxxer-ja 300 in lahko rečem sda sem s zadevo zadovoljen, servisi in deli so po solidnih cenah, kvaliteta izdelave dobra ... ostalo pa kot so že omenili počasi postane prešvoh.

ps.

Pa motor ni 300ccm ampak 270 :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!