Skoči na vsebino

R MOTO Rimske toplice


Damc24

Priporočene objave

Moram tudi jaz pohvalit Rmoto. Pri njem sem kupil K1200GT letnik 07. Pred nakupom sem ga dobil za cel vikend na probo z njegovo preizkusno tablico. Najprej sem pojamral za akumolator in takoj sem dobil novega. Po nakupu in par sto kilometrih je začel rositi zunanji semering. Poklical se Rmoto in peljal motor nazaj in zadevo so zamenjali. Super. Motor sem kupil junija, avgusta sem pa imel manjšo prometno in se šel na pooblaščen servis, da mi menjajo d. kovček in še neke plastike. Istočasno, to je bilo oktobra, sem dal opraviti še vpoklice, ki so bili za ta motor. Pri menjavi prirobnice je mehanik opazil, da pušča notranji semering na kotnem gonilu in da ima os zračnost. Poklical sem Roka(direktor) in mu razložil zadevo. Ne glede na to, da je preteklo že tri mesece od nakupa mi je komplet kotno gonilo (cca. 500€) zamenjal oz. prinesel na pooblaščeni servis. Res, da je bilo malo pregovarjanja ampak zadeva je urejena. 

Jaz lahko rečem o Rmoto samo to: VSAKA ČAST za korekten in profesionalen odnos.

Lp.

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dore pravi:

Precej napak v tako kratkem času.

BMW ...to je normalno :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

BMW ...to je normalno :P

Se ti zamerlo Bosansko Motorno Wozilo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, sesir pravi:

Se ti zamerlo Bosansko Motorno Wozilo ??

Ne, šala ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, dore pravi:

Precej napak v tako kratkem času.

V bistvu samo dve, ostalo je bil vpoklic in zavarovalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za akumulator in semeringe nikol ne veš kdaj crkne in spustijo..pričakovan strošek oz.potrošna roba - sploh pri 8 let starem materialu , ki je poleg vsega še stal na mestu nekaj časa pred nakupom..semeringi na kardanu znajo crknit tudi po prvih 5000km , če nov stoji 20 mesecev v salonu ..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Takole po prebiranju večih člankov  o nakupih motorja sem sedaj definitivno prišel do spoznanja da sta R- MOTO , ter Motobox velika nateguna oba namreč spreminjata prevožene kilometre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, madreja pravi:

Takole po prebiranju večih člankov  o nakupih motorja sem sedaj definitivno prišel do spoznanja da sta R- MOTO , ter Motobox velika nateguna oba namreč spreminjata prevožene kilometre

to bi bilo zdrelo potem za prijavit kaki inšpekciji, če se trenutno ne ubadajo z nošenjem mask

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, madreja pravi:

Takole po prebiranju večih člankov  o nakupih motorja sem sedaj definitivno prišel do spoznanja da sta R- MOTO , ter Motobox velika nateguna oba namreč spreminjata prevožene kilometre

Saj pri "raznoraznih trgovcih" avtomobilov ni nič drugače. V zadnjih letih rastejo kot gobe po dežju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, madreja pravi:

Takole po prebiranju večih člankov  o nakupih motorja sem sedaj definitivno prišel do spoznanja da sta R- MOTO , ter Motobox velika nateguna oba namreč spreminjata prevožene kilometre

Vseeno lahko podas konkretno izkusnjo, drugace je vse rek baba rekla, baba kazala, al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, a79 pravi:

Vseeno lahko podas konkretno izkusnjo, drugace je vse rek baba rekla, baba kazala, al kako?

ne bomo mi dajali nobenih dokazov. R-MOTO naj dokaže da ni prevrtaval kilometrov nazaj. Dotljej pa drži da jih je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, madreja pravi:

ne bomo mi dajali nobenih dokazov. R-MOTO naj dokaže da ni prevrtaval kilometrov nazaj. Dotljej pa drži da jih je

Predlagam ovadbo na pristojno državno tožilstvo, lahko pa se pošlje tudi policiji...

Vse ostalo je lajanje v luft.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, madreja said:

ne bomo mi dajali nobenih dokazov. R-MOTO naj dokaže da ni prevrtaval kilometrov nazaj. Dotljej pa drži da jih je

XT 1200 z -38kkm? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, madreja pravi:

ne bomo mi dajali nobenih dokazov. R-MOTO naj dokaže da ni prevrtaval kilometrov nazaj. Dotljej pa drži da jih je

Si mogoče kakšen konkreten motor gledal pri njih v živo? A so pokazali servisno knjižico? Ker ravno te knjižice pri mnogih rabljenih uvoženih strojih kar nekako čudežno izginejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, madreja pravi:

Takole po prebiranju večih člankov  o nakupih motorja sem sedaj definitivno prišel do spoznanja da sta R- MOTO , ter Motobox velika nateguna oba namreč spreminjata prevožene kilometre

No, prebiranje člankov ni absolutno noben dokaz in če prideš do spoznanja na tak način, potem si marsikaj spoznal narobe. Potrebno je pisati dejstva. In če jih imaš, pošlješ mail tržnemu inšpektoratu, rešeno v par minutah, preverjeno iz prve roke. Ker se tako spodobi.

Tega ne pišem, da bi branil kogarkoli, pač pa zato, da se navadimo nekaj narediti in ne samo jokati za tipkovnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, madreja pravi:

ne bomo mi dajali nobenih dokazov. R-MOTO naj dokaže da ni prevrtaval kilometrov nazaj. Dotljej pa drži da jih je

Tezko ti kdo verjame, ce zgolj takole branis svoje stalisce. Da ne bo pomote, nikogar ne zagovarjam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, a79 pravi:

Tezko ti kdo verjame, ce zgolj takole branis svoje stalisce. Da ne bo pomote, nikogar ne zagovarjam..

tale naša eu je kar povezana.. bi se znalo zgodit , da sodelujejo meddržavno pri preverjanju goljufij.. ali kdo ve , če v italiji na tehničnih /ob registraciji tudi vpisujejo kilometre kot pri nas? to bi bila potem enostavna rešitev..

še to - kupec kot bodoči lastnik motorja . kar trenutni lastnik , ki je prodajalec je - naj bi preveril skladnost podatkov o vozilu kamor spadajo tudi prevoženi kilometri (ki seveda zelo vplivajo na odmero davka po eurotax!!!). in po zakonu je prodajalcu/trenutnemu lastniku  naložena odgovornost , da so podatki in količina prevoženih kilometrov dejanska.. če to ni , je trenutni lastnik če je obenem prodajalec odgovoren - in se ne more izgovarjati na prejšnjega lastnika , da je nekaj priredil..

kar se tiče dokazovanja istovetnosti vozila na italjanskem oglasu in sedaj na slovenskem bi potreboval podatek italjana o vin številki - če je ta ista potem je to to.. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj oče je kupil pri Rmoto motor s cca 51.000 km, naredil je servis, zdaj jih ima cca 66.000 km, pa ni imel ene težave z njim. Ne vem kaj bo prišlo ampak kar takole preko forumov in objav sklepati, da dela, kar navajaš, ni ravno brihtno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne vem, kako gre to v moto svetu, ma penale za blago, ki ne ustreza in nismo krivi,saj nam ga je dostavil proizvajalec iz tujine, običajno plačamo sami, pa čeprav nismo nič krivi.

Koliko uspemo potem izterjati od dobavitelja, no nikoli toliko kot nas je stalo.

Ena napaka ti lahko hudo umaže ime, pa se lahko še tako trudiš.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!