Skoči na vsebino

R MOTO Rimske toplice


Damc24

Priporočene objave

Se strinjam ampak mislim, da zaradi tega ne bo izgubil preveč strank, tudi afera Dieselgate Volkswagna ni pahnila v propad, kvečjemu jim je posel še bolj zacvetel. 
Lahko pa rečemo le, še dobro, da je potencialni kupec oziroma brskalec moto oglasov opazil to napako in jih bo v prihodnje (upajmo) pri vseh manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprodajalci motorjev imajo najnižje cene na avto netu. Včasih so smešno nizke. Pri tem morajo tudi nekaj zaslužiti. Na kakšen način pridejo do motorjev z zelo nizkimi cenami pa uporabite domišlijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Preprodajalci motorjev imajo najnižje cene na avto netu. Včasih so smešno nizke. Pri tem morajo tudi nekaj zaslužiti. Na kakšen način pridejo do motorjev z zelo nizkimi cenami pa uporabite domišlijo.

S poštenostjo in dobrimi pogajalskimi sposobnostmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nakupom se dogovoriš za testno vožnjo se odpelješ na najbližnji servis da ti prekontrolirajo KM ??? in to je to ker čitan da R-Moto daje na preizkus motorna kolesa.Lahko bi pa R-Moto kontroliral KM ker potem ko si kupil motor in ugotovil da ne štimajo KM si izgubu denar vsaj začasno motor in čas in še brez motorja ostaneš.

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Fadil pravi:

S poštenostjo in dobrimi pogajalskimi sposobnostmi.

v prevodu: licitacijo in nakup na kg :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 10 leti sem pri R-Moto menjal staro za staro. Ker me je zanimalo, kaj se bo dogajalo s starim motorjem, sem spremljal oglase na spletni strani...čez kakšne 14 dni se ta stari motor pojavi gor s 30k km manj kot takrat, ko sem jim ga predal + poštemljano servisno knjižico z uradnim servisom (ob predaji je bilo le prvih nekaj uradnih servisov v knjižici)...ne izključujem možnosti, da se je kakšna miška igrala ponoči s polžkom od števca ali da so na testnih vožnjah vozili vzvratno. Zagotovo tudi za servisno knjižico obstaja logična razlaga... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, jl79 pravi:

Pred 10 leti sem pri R-Moto menjal staro za staro. Ker me je zanimalo, kaj se bo dogajalo s starim motorjem, sem spremljal oglase na spletni strani...čez kakšne 14 dni se ta stari motor pojavi gor s 30k km manj kot takrat, ko sem jim ga predal + poštemljano servisno knjižico z uradnim servisom (ob predaji je bilo le prvih nekaj uradnih servisov v knjižici)...ne izključujem možnosti, da se je kakšna miška igrala ponoči s polžkom od števca ali da so na testnih vožnjah vozili vzvratno. Zagotovo tudi za servisno knjižico obstaja logična razlaga... :)

Ahhh to pa ni mogoče.

Oni so tak motor že kupili od tebe, oziroma si jim ga ti podtaknil. Tukaj jih blatiš po forumu, namesto da bi jim bil hvaležen, da ti motor niso pripeljali nazaj in preklicali posel.

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Tromba pravi:

Moj oče je kupil pri Rmoto motor s cca 51.000 km, naredil je servis, zdaj jih ima cca 66.000 km, pa ni imel ene težave z njim. Ne vem kaj bo prišlo ampak kar takole preko forumov in objav sklepati, da dela, kar navajaš, ni ravno brihtno.

mogoče je japanerja kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, LunaticFringe pravi:

Formalno vse ok.

Vseeno pa je to profesionalni prodajalec in take zgodbe, da so kupili od neke firme v Italiji s takimi km, me ne prepričajo.

Njihova dolžnost je, da se o motorju prepričajo, preverijo itd.

Da ni kje to opus operandi, da se lahko izgovarjajo na nakup od "neke firme", ki je potem pri nas ne moreš preganjat.

Prepričalo bi me, če bi tale naša firma malo "obvestila" LAHE, policijo, tožilstvo, karkoli, da je bilo ugotovljeno, da ima motor prevrtene kilometre...

Pa naj potem ugotavljajo, kdo je vrtel.

Citiraj

Skrbnost

6. člen

(1) Udeleženci v obligacijskem razmerju morajo pri izpolnjevanju svoje obveznosti ravnati s skrbnostjo, ki se v pravnem prometu zahteva pri ustrezni vrsti obligacijskih razmerij (skrbnost dobrega gospodarstvenika oziroma skrbnost dobrega gospodarja).

(2) Udeleženci v obligacijskem razmerju morajo pri izpolnjevanju obveznosti iz svoje poklicne dejavnosti ravnati z večjo skrbnostjo, po pravilih stroke in po običajih (skrbnost dobrega strokovnjaka).

Tu nisem ravno prepričan, sploh če bi se ugotovilo, da je tisto njihov "poslovni" partner in da se špil tak fura.

Sicer je njihovo pojasnilo "lepo".

Če ne moreš preveriti pravih kilometrov, tako ali drugače, nimaš kaj prodajati te robe našim potrošnikom kot specializirana moto firma za prodajo, to je moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Tromba pravi:

Bmw k1200gt 

pri bmflu  si lahko siguren če piše 1170000km..kar je nižje je sumljivo..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej naj bi italijanski prodajalec dal v oglas motor, šele nato "mu zbil" kilometre in ga na koncu prodal slovenskemu prodajalcu? No ja....  Sumljivo pogosto se temu istemu prodajalcu dogajajo čudne stvari... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!