Skoči na vsebino

R MOTO Rimske toplice


Damc24

Priporočene objave

ah lej, če ne vztrajaš tud od najbl poštenga nauš nč dobu ...

jst bi mu povedal svoje, poslal zapisnik o ugotovljenih napakah, če ne bi reagiral bi ga mal oblatil po forumih, pol pa še po sodišču vlekel. Bl je jeba če kupiš od fizične osebe, ker ga nimaš za kej držat ... razen za vrat :smoke:

In ne po enmu sodit vseh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja štorija z R-moto.

 

 

Še en dokaz, da v Sloveniji ne najdeš več poštenega trgovca.

 

Res zanimiva zgodba, hvala, da si jo delil z nami. Verjamem, da bi se še kdo najdel.

Ne morem verjet, da ti ni vrnil niti petindvajsetih evrov ! Ko je omenil "njihovega garažnega" mehanika, bi mu vrnil motor nazaj, ker potem takem pomeni, da njihov "garažni" mehanik sestavlja motorje.

Pri motorju ni heca .... napaka servisiranja nekvalitetnega mehanika se ti lahko pri 130km/h zgodi samo enkrat v življenju, zato vedno (tudi avto) vozim na pooblaščen servis ne glede na starost vozila.

Naj poseg stori izučena pooblaščena oseba pri kateri dobiš garancijo na dele, opravljeno storitev ... itd. 

 

ah lej, če ne vztrajaš tud od najbl poštenga nauš nč dobu ...

jst bi mu povedal svoje, poslal zapisnik o ugotovljenih napakah, če ne bi reagiral bi ga mal oblatil po forumih, pol pa še po sodišču vlekel. Bl je jeba če kupiš od fizične osebe, ker ga nimaš za kej držat ... razen za vrat :smoke:

In ne po enmu sodit vseh ;)

 

Saj ne sodimo vseh, je pa večina takšnih .... danes je malo kdo zares pošten od dilerjev ... takšnega ni, ki bi delal pošteno in zaslužil. Najbolj zanesljivi so bili motorji, ki sem si jih odpeljal popolnoma nove iz trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimiva zgodba, hvala, da si jo delil z nami. Verjamem, da bi se še kdo najdel.

Ne morem verjet, da ti ni vrnil niti petindvajsetih evrov ! Ko je omenil "njihovega garažnega" mehanika, bi mu vrnil motor nazaj, ker potem takem pomeni, da njihov "garažni" mehanik sestavlja motorje.

Pri motorju ni heca .... napaka servisiranja nekvalitetnega mehanika se ti lahko pri 130km/h zgodi samo enkrat v življenju, zato vedno (tudi avto) vozim na pooblaščen servis ne glede na starost vozila.

Naj poseg stori izučena pooblaščena oseba pri kateri dobiš garancijo na dele, opravljeno storitev ... itd. 

 

 

Saj ne sodimo vseh, je pa večina takšnih .... danes je malo kdo zares pošten od dilerjev ... takšnega ni, ki bi delal pošteno in zaslužil. Najbolj zanesljivi so bili motorji, ki sem si jih odpeljal popolnoma nove iz trgovine.

Sej ne da je delo na pooblaščenih servisih v 80% primerov slabše opravljeno (poznam dosti primerov) kot če pelješ k kakemu domačemu mehaniku (je pa res da moreš vedeti da obvlada zadeve)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako,...... sem že videl primer, ko je na pooblaščencu dijak opravljal prakso, so mu zaupali opraviti redni servis na vozilu, torej menjavo olja in filtra, olje je spustil, filter zamenjal, privil čep za izpust olja, pozabil pa naliti novega...in v kombinaciji s totalnim laikom za volanom, ki ne šmirgla opozorilnih lučk na armaturi, je motor zaribal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako,...... sem že videl primer, ko je na pooblaščencu dijak opravljal prakso, so mu zaupali opraviti redni servis na vozilu, torej menjavo olja in filtra, olje je spustil, filter zamenjal, privil čep za izpust olja, pozabil pa naliti novega...in v kombinaciji s totalnim laikom za volanom, ki ne šmirgla opozorilnih lučk na armaturi, je motor zaribal

 

To saj ni nevarno na motorju sem že videl matico od osi ki ni bila zategnjena in niti kajla ni bla dana not (to se je meni zgodilo pri vulkanizerju in takrat sem glih izpita naredil sreča da sem se ustavil in pogledal ker sem mel čuden občutek ko sem se peljal) potem so pa še razne cvetke kot so neodzračene zavore, zavore niso bile napumpane če je mehanik kej šaril po čeljusti, pa še ena avtomobilska kjer je frend šel z avtom iz ceste po glavnem servisu razlog menjali so mu cel sestav sprednjega desnega kolesa in niso zategnili vijakov (vprašanje če so sploh matice dali gor) posledica pri 120 je odpadlo kolo skupaj s pestom,... uglavnem cel sestav. in pol naj mi kdo reče da naj na uradne servise vozim pa še cene majo take da je groza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač pelješ tja kjer zaupaš serviserju. Zato nas je veliko vozilo strome na hrvaško, ker smo serviserju (kolegu) zaupali. Nedvomno pa tudi na pooblaščenih servisih marsikje dela kak dober mehanik.

 

Tisti kolega, ki servisira V-Strome ima na hrvaškem forumu dokumentirano kakšne motorje so nekateri k njemu pripeljali od pooblaščencev in vulkanizerjev. Najde se vse, od smrtno nevarnih napak do napačno vstavljenih in nezatesnjenih zračnih filtrov ter svečk iz prve vgradnje pri 5. servisu.

 

R-motu pa bi odpeljal svoj motor v (njihovi) garanciji, saj jih tudi šravfajo in imajo dele. Kakor se pač zmeniš, meni je ponudil odpravo napake pri njemu ali pri serviserju v Ljubljani, na njegove stroške.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimiva zgodba, hvala, da si jo delil z nami. Verjamem, da bi se še kdo najdel.

Ne morem verjet, da ti ni vrnil niti petindvajsetih evrov ! Ko je omenil "njihovega garažnega" mehanika, bi mu vrnil motor nazaj, ker potem takem pomeni, da njihov "garažni" mehanik sestavlja motorje.

Pri motorju ni heca .... napaka servisiranja nekvalitetnega mehanika se ti lahko pri 130km/h zgodi samo enkrat v življenju, zato vedno (tudi avto) vozim na pooblaščen servis ne glede na starost vozila.

Naj poseg stori izučena pooblaščena oseba pri kateri dobiš garancijo na dele, opravljeno storitev ... itd. 

 

 

Saj ne sodimo vseh, je pa večina takšnih .... danes je malo kdo zares pošten od dilerjev ... takšnega ni, ki bi delal pošteno in zaslužil. Najbolj zanesljivi so bili motorji, ki sem si jih odpeljal popolnoma nove iz trgovine.

Ka se tiče samga mehanika ki mu šraufa,se nimate kej sekirat,je prešraufu več motorjev kot večina uradnih servisov skupi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da je delo na pooblaščenih servisih v 80% primerov slabše opravljeno (poznam dosti primerov) kot če pelješ k kakemu domačemu mehaniku (je pa res da moreš vedeti da obvlada zadeve)

 

Se strinjam, ne trdim, da so pooblaščeni servisi vsi kvalitetni, ampak večinoma so. Tam, kjer svoje mehanike pošiljajo na sprotna usposabljanja in specializacijo, tam se ve, da so stvari porihtane.

 

Tudi to drži, da so poznani, ponavljam poznani garažni mehaniki dosti bolj pedantni, kot nekateri na servisih, ki jim je prvotni cilj končati delo, ki mu je bilo naročeno in nič druga, ker mu je to pač služba.

 

Govorim o garažnem mehaniku, ki je bil ponujen uporabniku @mato295 iz strani R-Moto ... kako naj mato ve, kako dober je njihov garažni mehanik, če ga ne pozna. Prav je naredil, da se je odpeljal na pooblaščen servis, kjer so mu zadevo strokovno zamenjali okvarjen del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka se tiče samga mehanika ki mu šraufa,se nimate kej sekirat,je prešraufu več motorjev kot večina uradnih servisov skupi...

 

Torej si že sam odgovoril, kakšne motorje potem uvažajo iz Italije, če ima njihov mehanik "polne roke" dela. Po tolkem delu bi pa bilo že žalostno, da ne bi bil kvaliteten. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si že sam odgovoril, kakšne motorje potem uvažajo iz Italije, če ima njihov mehanik "polne roke" dela. Po tolkem delu bi pa bilo že žalostno, da ne bi bil kvaliteten. 

Ne gre se za njegovga mehanika da ne bo nesporazuma,dela ma dost tud brez R-moto in Motošita,za katere dela tud med drugim!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To saj ni nevarno na motorju sem že videl matico od osi ki ni bila zategnjena in niti kajla ni bla dana not (to se je meni zgodilo pri vulkanizerju in takrat sem glih izpita naredil sreča da sem se ustavil in pogledal ker sem mel čuden občutek ko sem se peljal) potem so pa še razne cvetke kot so neodzračene zavore, zavore niso bile napumpane če je mehanik kej šaril po čeljusti, pa še ena avtomobilska kjer je frend šel z avtom iz ceste po glavnem servisu razlog menjali so mu cel sestav sprednjega desnega kolesa in niso zategnili vijakov (vprašanje če so sploh matice dali gor) posledica pri 120 je odpadlo kolo skupaj s pestom,... uglavnem cel sestav. in pol naj mi kdo reče da naj na uradne servise vozim pa še cene majo take da je groza

 

Yp, tudi jaz sem imel z avtom s pooblaščenimi servisi v LJ in okolici same težave... Niti so znali oceniti problem, kaj šele rešiti, šlampasti servisi, šlampasta popravila.

 

Garažni mahanik, ki sicer popravlja samo zvezde, je napako takoj diagnosticiral in drugi dan je bil avto kot now. Od takrat vozim avto samo k njemu...

 

Je pa človek tudi univ.dipl.inž.str. in seveda s.p. - vse uradno in z računom, ni pa pooblaščen mehanik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PAHOLE NIKO S.P., POSREDNIŠTVO PRI PRODAJI VOZIL
Spodnja Brežnica 30


POLJČANE

Vem, da je ta prodajalec drug, a nebi odpiral nove teme. Me zanima če ga kdo pozna, oziroma je že kaj kupil pri njem. Ker sem bil sam na tem, da kupim pri njem, pa me ITA. poreklo odbija. Ima pa "kao" skoraj nove motorje z zelo malo kilometri z zeloo nizkimi cenami, ter 80% njegovih motorjev je od 1 lastnika,kar mi nekako ne gre v račun.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

PAHOLE NIKO S.P., POSREDNIŠTVO PRI PRODAJI VOZIL

Spodnja Brežnica 30

POLJČANE

Vem, da je ta prodajalec drug, a nebi odpiral nove teme. Me zanima če ga kdo pozna, oziroma je že kaj kupil pri njem. Ker sem bil sam na tem, da kupim pri njem, pa me ITA. poreklo odbija. Ima pa "kao" skoraj nove motorje z zelo malo kilometri z zeloo nizkimi cenami, ter 80% njegovih motorjev je od 1 lastnika,kar mi nekako ne gre v račun.

 

 

Tudi mene zanima, če ima kdo kakšne izkušnje z Pahole Niko sp?

 

 

Hvala

 

 

LP

Popravljeno . Popravil Essah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PAHOLE NIKO S.P., POSREDNIŠTVO PRI PRODAJI VOZIL

Spodnja Brežnica 30

POLJČANE

Vem, da je ta prodajalec drug, a nebi odpiral nove teme. Me zanima če ga kdo pozna, oziroma je že kaj kupil pri njem. Ker sem bil sam na tem, da kupim pri njem, pa me ITA. poreklo odbija. Ima pa "kao" skoraj nove motorje z zelo malo kilometri z zeloo nizkimi cenami, ter 80% njegovih motorjev je od 1 lastnika,kar mi nekako ne gre v račun.

 

Malo pobrskajte, sem pisal o njemu. Imam motor kupljen pri njemu. 

 

Diler kot vsi drugi, se da veliko dogovorit z njim. BI pa rekel, da nekih jajc glih ne vozi. Jaz sem pri njemu naročil, naj mi pripelje motor it it. Me je poklical, ko je bil v it, je rekel, da ga gre pogledat...me kliče, razloži kako je z motorjem. Sem rekel, da mu verjamem in mi ga je pripeljal. Na koncu sem motor zdilal ker ni bil kot sem ga jaz želel (moto kot iz škatljice težko dobiš), vendar nič slabega o njem. 

Prodaja motorje in dele. Da bi pa popravljal sesute motorje, pa malo dvomim, 2x sem bil pri njemu, obakrat je delal sam. Ni bilo videt, da bi imel kakšno pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pri R-moto kupil svoj prvi motor cbf-ko iz ITALIJE, motor delal kot urca. Lani pri njih kupil GS-a 1200 iz ITALIJE, motor po 15k km brez problemov!

 

Jaz čez njih nimam kaj reči. Ne vem...mogoče mam pa samo srečo!

 

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zgleda, da je moja tema bila izbrisana, pa bom ponovil vajo, kar tukaj ...

 

A je morda kdo kupoval motor kdaj pri TOP s.p. , Jernej Špes - Ljubečna?

 

Zanimajo me vaše izkušnje z prodajalcem, odnos, ste zadovoljni, skratka pozitivne in negativne stvari.

Vsako mnenje je dobrodošlo. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

 Pozdrav vsem!

 

Pri r-motu kupil že tretji motor in vsi so do zdaj tekli kot urca.

1. Aprilia pegaso 650-kupil pri njih, brez problemov, po 1 letu ga dal nazaj v račun in vzel drugiga(premalo konjičkov).

 

2. Yamaha fz-6s fazer, bil položen mi je tud povedal. Po nakupu ugotovil da ne dela osvetljava v števcu, uveljavljal garancijo(Prišli po njega sami in ga tudi dostavili nazaj), pri hiši je že 5let in tudi brez problemov, zdaj ga ima naprej še oče.

 

3. In trenutno novi nakup pri njih, Honda VFR 1200 F, motor ima vse letne račune o servisih, od 1.lastnika, za mene zelo lepo ohranjen(tu pa tam že kakšna praska), garancija da ni bil položen(sicer vrne kupnino), tud videt po vijakah ni da bi bila kaj mašina šravfana. O brezhibnosti pa bomo še vidli saj po 4km ne morem še nič rečt, ampak za enkrat kaže vse na ok.

 

Skratka z moje strani pošten možak, tudi odnos do stranke vredu. Je pa tud odvisno od posameznika, nekatermu pač njegov odnos ne bo ustrezal, ker pač ni v kravati kot naprimer pri Honda Čepin.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni jasno zakaj si šel ležaj menjat na uradni servis. Noben res noben ne bo plačeval računov uradnih serviserjev.

Če ti je le sam ponudil garancijo bi ti zadevo zagotovo tudi rešil. Noben od dilerjev kaj šele od uradnih servisev pa težko sliši da bi ti garancijo uveljavljal delal bi pa nekdo drug. Pač tako ne gre. Ni to servisna mreža Renault.

Zadevo si zgrešil že v osnovi - peljal bi k njemu zadevo bi ti rešli in lahko bi dal namesto slab glas dober komentar na storjeno delo.

Oprosti ampak tako je. Če imajo garažnega mehanika ne pomeni da ne zna z motorji. Ponavadi znajo precej več kot pa tisti levaki na uradnih servisih ko hodijo samo z testerjem okol in ne vejo kaj je 17najst ključ.

 

lp

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je letelo na mene, potem ali si slabo prebral, kar sem napisal, ali pa enostavno nočeš razumet.

Po želji, vsak je svoje sreče kovač....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, mato295 pravi:

Če je letelo na mene, potem ali si slabo prebral, kar sem napisal, ali pa enostavno nočeš razumet.

Po želji, vsak je svoje sreče kovač....

 

Po prebranem si res slabe sreče kovač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se teh majstrov ognem v velikem loku .........so mi prodajal F650GS (enovaljc ) modelno leto 2004 za 2007 (dokumenti) ker bmfle poznam v nulo sem mu naštel razlike ,pa me je sam debelo gledal in rekel da pri njemu vse štima......ni dvoma,sem odgovoril in se poslovil in nikoli več pogledal enega oglasa ki ga promovirajo........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem registriral račun izključno za ta komentar, ker menim, da si ga R Moto prisluži.

Pri R-Moto sem nabavil Suzuki GSR 600. Po telefonu sem že izvedel, da je bil paden na mestu na levo, kar je bilo razvidno pri ogledu. Motor po trenutno 500km še deluje odlično. Po nakupu sem opazil, da je bil nosilec pri desni potniški tački zlomljen (tačka v pokončnem položaju skrivala razpoko; te tačke res nisem spustil in pogledal pri ogledu - moja napaka), nakar sem G. Dimitrija kontaktiral s slikami.
Brez kakšnega preganjanja so me napotili k serviserju in alternativno ponudili da ga pripeljem nazaj k njim (ne, nisem meni-nič-tebi-nič šel k nekemu pooblaščencu in nato izstavljal račune) in mi takoj povrnili stroške popravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, EnKomentar pravi:

Sem registriral račun izključno za ta komentar, ker menim, da si ga R Moto prisluži.

Pri R-Moto sem nabavil Suzuki GSR 600. Po telefonu sem že izvedel, da je bil paden na mestu na levo, kar je bilo razvidno pri ogledu. Motor po trenutno 500km še deluje odlično. Po nakupu sem opazil, da je bil nosilec pri desni potniški tački zlomljen (tačka v pokončnem položaju skrivala razpoko; te tačke res nisem spustil in pogledal pri ogledu - moja napaka), nakar sem G. Dimitrija kontaktiral s slikami.
Brez kakšnega preganjanja so me napotili k serviserju in alternativno ponudili da ga pripeljem nazaj k njim (ne, nisem meni-nič-tebi-nič šel k nekemu pooblaščencu in nato izstavljal račune) in mi takoj povrnili stroške popravila.

to je pravi odnos, ki si ga kupec zasluži in ga pravi prodajalec tudi nudi...sicer se poraja vprašanje, kakšna bi bila reakcija prodajalca v primeru zelo velike (skrite) napake...a vseeno pozdravljam odziv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!