Skoči na vsebino

MK speed hell


nesrecnez

Priporočene objave

pozdravljeni, s prijateljem sva ustvarila nov neregistriran moto club. Club se nahaja v štajerski okolici, v klub se lahko vpiše vsak, ki ima 50 kubičen motor (ali predelan iz 50 na več kubikov) in gre ta motor najmanj 70 km/h. Tisti ki ste zainteresirani me dodajte na msn mc_speed_hell@hotmail.com, tisti ki ste pa proti pa prosim da ne dajete brezveznih objav

lp, mc speed hell slovenija  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, s prijateljem sva ustvarila nov neregistriran moto club. Club se nahaja v štajerski okolici, v klub se lahko vpiše vsak, ki ima 50 kubičen motor (ali predelan iz 50 na več kubikov) in gre ta motor najmanj 70 km/h. Tisti ki ste zainteresirani me dodajte na msn mc_speed_hell@hotmail.com, tisti ki ste pa proti pa prosim da ne dajete brezveznih objav

lp, mc speed hell slovenija  :)

MK speed hell ;) da ne bo kakih zapletov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, s prijateljem sva ustvarila nov neregistriran moto club. Club se nahaja v štajerski okolici, v klub se lahko vpiše vsak, ki ima 50 kubičen motor (ali predelan iz 50 na več kubikov) in gre ta motor najmanj 70 km/h. Tisti ki ste zainteresirani me dodajte na msn mc_speed_hell@hotmail.com, tisti ki ste pa proti pa prosim da ne dajete brezveznih objav

lp, mc speed hell slovenija :)

Mislim da tole ne bo šlo. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tole ne bo šlo. :nono:

....odvisno kake farbe bojo na hrbti

rdeče ali rumene ... :naughty:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s kom se vi "nesrečneži" vse obremenjujete.

Bog se vas usmili!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s kom se vi "nesrečneži" vse obremenjujete.

Bog se vas usmili!

Moto rider, pod tole, se pa tudi jaz podpišem ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa da MC pomeni McDonalds...

ker tole o 70km/h mopedih in pogojih za članstvo spada bolj v milkšejk racing kategorijo... ;)

p.s.: pa atek in mamika vesta o tej "underground" sceni, ki se jo greste??

rotfl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa da MC pomeni McDonalds...

ker tole o 70km/h mopedih in pogojih za članstvo spada bolj v milkšejk racing kategorijo... ;)

p.s.: pa atek in mamika vesta o tej "underground" sceni, ki se jo greste??

rotfl

je bilo povedano sesedu Štefanu, on pa že ve kako kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, s prijateljem sva ustvarila nov neregistriran moto club. Club se nahaja v štajerski okolici, v klub se lahko vpiše vsak, ki ima 50 kubičen motor (ali predelan iz 50 na več kubikov) in gre ta motor najmanj 70 km/h. Tisti ki ste zainteresirani me dodajte na msn mc_speed_hell@hotmail.com, tisti ki ste pa proti pa prosim da ne dajete brezveznih objav

lp, mc speed hell slovenija  :)

a fukala sta že???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@doggie: lahko pa da je razlog za iz vzdevka izhajajočo nesrečnost ravno v tem, hehe...

@nazaj-k-temi:

sicer pa, mogoče en nasvet za naše mlade zanesenjake...

ime gor ali dol, dejstvo je to, da niste niti društvo, niti klub, še najmanj MC... ste kvečjemu nekakšno neformalno interesno združenje... in temu primerno se tudi naslavljajte in predstavljajte...

tako da fantom iz MC ne bo treba brusiti verig na motorkah in s sten snemati zaprašenih baseball kijev... hehehehe

kdo ve, mogoče pa iz tega vseeno čez par let nastane kaj perspektivnega...

res smo mogoče preveč burno reagirali in mladim upom zatrli ves žar in čar, ki ga imajo tovrstne pegece ;) aktivnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s kom se vi "nesrečneži" vse obremenjujete.

Bog se vas usmili!

MC, MK, HELL, CHICKEN rumenih, frjolčnih, rdečih al pa roza barv, a je važno? Pač so si mulci omislili "klub" in so veseli :D

Pa tudi če bi bili registrirani.. Če bi se našel kakšen MC, oziroma člani, ki se bi ob to spotaknili pa no comment. Moraš bit pa res primitiven, da narediš problem iz tega. Kar pa očitno ni nemogoče, glede na stvari in konflikte, ki so se dogajali med različnimi klubi zaradi oznak in barv. Kot, da bi bili ti "bajkerji" manj zreli od petletnikov ter z možgani v velikosti lešnika.

Hehe, verjetno bi zaradi te izjave bil lahko še tepen od koga zaradi tega, ampak ker ne hodim po motozborih in podobnih zadevah, je čisto vseeno :)

Aja, pa tole se ne nanaša na nobenega v tej temi, da ne bo nesporazuma, le moje mnenje o problemih, ki jih imajo nekateri z drugimi MCji, MKji, zaradi imen, barv in podobno :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihihi,je pa dobro zamišljeno ja....andergraund pa to... :grim :OK:

JAZ VAS PODPIRAM in tudi se bom včlanil!

...če me seveda vzamete medse...

MC :smoke: :OK:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že.. Tisto kar je žalostno je to, da obstajajo primitivci, zaradi katerih se lahko na podlagi take banalnosti nekaj naredi.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC, MK, HELL, CHICKEN rumenih, frjolčnih, rdečih al pa roza barv, a je važno? Pač so si mulci omislili "klub" in so veseli :D

Če bi se našel kakšen MC, oziroma člani, ki se bi ob to spotaknili pa no comment. Moraš bit pa res primitiven, da narediš problem iz tega. Kar pa očitno ni nemogoče, glede na stvari in konflikte, ki so se dogajali med različnimi klubi zaradi oznak in barv.

Če neveš, ne poznaš sceno ne streljaj nekaj na pamet, da se neboš še bolj osmešil, pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam, ampak scena gor ali dol, če pride do fizičnega obračunavanja zaradi takih stvari hot so imena ali barve je to skrajno primitivno. Žal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa tema za otroški vrtec.

Pa pustite fante, naj s gredo mopedizem do 70 km/h! Imajo vso pravico! Celo država jih podpira, če naujo pizdarije delal. Ste že pozabili, kako je bilo, ko ste bili majhni? V bistvu pa je to v prevodu "moto klub hudičeva hitrost". Kaj pa je v tem slabega? Če s tem nista boga užalila, čemu bi nas?!

Znaki, emblemi, verižice in neti, pa barve; rdeče, zelene, črne.... Če v apno padeš, si pa bel. :kva1: :kva2:

A pol te pa pretepejo... :fight1: :slap: A bi mogu koga vprašat, kakšne gate lohk oblečem? :slap:

A še zdej niste pogruntal, da v "zahodni" tujini za motoklub nimako črke "K", ampak "C". In to je vsa umetnost.

Pa dej, pejte se že enkrat motorizem. Pa ne tolk filme gledat.

Men' se zdi, da je največji motorist, (ali Biker) tisti, ki prevozi največ kilometrov, se ukvarja z motorizmom, pa naj si bo kakršenkoli že, samo da diši po olju in bencinu.

Podpiram tota fanta, ki se uveljavljata v motorizmu. Saj smo vsi začeli z mopedi, mar ne?! :hmm:

Jst sem jima pa kar fouš! Če za druzga ne, zaradi njune mladosti in volje do (motorističnega) življenja!!! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa tema za otroški vrtec.

Pa pustite fante, naj s gredo mopedizem do 70 km/h! Imajo vso pravico! Celo država jih podpira, če naujo pizdarije delal. Ste že pozabili, kako je bilo, ko ste bili majhni? V bistvu pa je to v prevodu "moto klub hudičeva hitrost". Kaj pa je v tem slabega? Če s tem nista boga užalila, čemu bi nas?!

Znaki, emblemi, verižice in neti, pa barve; rdeče, zelene, črne.... Če v apno padeš, si pa bel. :kva1: :kva2:

A pol te pa pretepejo... :fight1: :slap: A bi mogu koga vprašat, kakšne gate lohk oblečem? :slap:

A še zdej niste pogruntal, da v "zahodni" tujini za motoklub nimako črke "K", ampak "C". In to je vsa umetnost.

Pa dej, pejte se že enkrat motorizem. Pa ne tolk filme gledat.

Men' se zdi, da je največji motorist, (ali Biker) tisti, ki prevozi največ kilometrov, se ukvarja z motorizmom, pa naj si bo kakršenkoli že, samo da diši po olju in bencinu.

Podpiram tota fanta, ki se uveljavljata v motorizmu. Saj smo vsi začeli z mopedi, mar ne?! :hmm:

Jst sem jima pa kar fouš! Če za druzga ne, zaradi njune mladosti in volje do (motorističnega) življenja!!! :worship: :worship:

pod tole se podpišem

pomagajmo mladini , da nas v prihodnosti ne bojo pustili žejne

fantje kar korajžno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte, se zahvaljujem za spodbudo, za nekatere pa mislim da ne znate brat - tam piše da ne dajajte brezveznih objav, in tudi moj vzdevek nima nič drugega s tem kot da sem le predsednik zato ga ne vmešavajte, in za tiste k bi se včlanl, dodajte na msn mc_speed_hell@hotmail.com , aja pa še to- poznam velik članov močnih moto clubov (mc gremium, bivši mc satan's brothers, in druge ) tak da me ni ničesar strah in svet se spreminja tako da ni tako kot je prikazano v nekaterih filmih......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabn sn povedat za tiste k mislte da nebo šlo, v enem tednu se nas je zbral čez 35--tolk info za enkrat, pa se vidmo na kakem moto zboru če upate pridet, k vas je tak strah, da vam bo kdo kej naredu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabn sn povedat za tiste k mislte da nebo šlo, v enem tednu se nas je zbral čez 35--tolk info za enkrat, pa se vidmo na kakem moto zboru če upate pridet, k vas je tak strah, da vam bo kdo kej naredu......

saj ni problem v številu članov,

problem boste imeli z oznako mc,

drugače pa vam želim obilo sreče in veselja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabn sn povedat za tiste k mislte da nebo šlo, v enem tednu se nas je zbral čez 35--tolk info za enkrat, pa se vidmo na kakem moto zboru če upate pridet, k vas je tak strah, da vam bo kdo kej naredu...... :lol1: :kva2:

Tvoja zavest mi je pa res ušeč!!! :yes: Si facon!! :D

V bistvu te pa zakon RS ščiti. :P

Aja, še to sem pozabil reči;

Število "članov" ni problem. Problem nastane, ko se začnejo kresati interesi...

A poznaš tisti Angleški rek, ki pravi:

"Ne delaj težavam težav, da ti ne bodo težave delale težav!" V tem je vsa umetnost.

Življenje je ena sama radost. Predvsem po tem, koga vse "poznaš"! :lol1:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!