Skoči na vsebino

MK speed hell


nesrecnez

Priporočene objave

pozabn sn povedat za tiste k mislte da nebo šlo, v enem tednu se nas je zbral čez 35--tolk info za enkrat, pa se vidmo na kakem moto zboru če upate pridet, k vas je tak strah, da vam bo kdo kej naredu......

Ta vaš klub bo prej razpadel predno se bo začela sezona in srečanja. Tako, da ni bojazni, če boš prišel se pa vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO: mislim, da nihce ni burno reagiral. Slo je za dobronamerno pripombo, ker je bolje, da se pomisli PREDEN se kaj naredi...

Madonca fantje dejte no mal podjetnosti pokazat... Sponzorirajte jih z mentorstvom kot podmladek... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjetnost: nabere 100 članov in od vsakega kasira po 100. eur članarine letno, za ta denar pa fantom naredi eno zabavo ob koncu leta ter pobere članarino za nasledno leto in povabi še nove člane v klub.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še zdej niste pogruntal, da v "zahodni" tujini za motoklub nimako črke "K", ampak "C". In to je vsa umetnost.

maš prov,...in v bistvu neki skupnega pa le imamo tud Slovenci in Hrvati,...klubsko ureditev :) pomoje so oni edini k tud še poznajo "dvojno igro" :rolleyes:

no kar se pa vas nesrečnež tiče, pa upam da res ne boste take sreče kt je predsednikov nickname :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabn sn povedat za tiste k mislte da nebo šlo, v enem tednu se nas je zbral čez 35--tolk info za enkrat, pa se vidmo na kakem moto zboru če upate pridet, k vas je tak strah, da vam bo kdo kej naredu......

se že ves tresem :xx: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zapadem v depresijo in ko mi dan zmegli razum, se priklopim na to temo in se ponovno vrnem v realnost. :lol1: :lol1: :P

Slava tistemu, ki je izumil forum! :worship: :worship: :D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pred "davnimi" 30 leti imel prvi moped sem imel cca 15 let in ravno toliko stare prjatle ki smo se začeli vozit v skupinah in smo si naredili "lajbiče" in našitke s cvirnom sami da ne bi naši stari v unih cajtih vidli lobanje in razne hell varijante, pretrajbali smo celo Štajersko in celo na morje smo šli in prve ta zaresne punce smo vozli s sabo ..... pa tud moj moped je šel najmanj 70 kmh.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah vam želim vso srečo....

P.S

Sam prosim rajši vozite po kolesarski stezi da ne bote delali gužve po cesti.... :lol1:

By the mimo kaj ste tok napadalni :BUA:

Še vedno pa mislim da je najbolje bit freelancer in se družit ob priliki kot pa kak MC naredit z neuminimi pravili itd. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že.. Tisto kar je žalostno je to, da obstajajo primitivci, zaradi katerih se lahko na podlagi take banalnosti nekaj naredi.. :headbang:

pozabn sn povedat za tiste k mislte da nebo šlo, v enem tednu se nas je zbral čez 35--tolk info za enkrat, pa se vidmo na kakem moto zboru če upate pridet, k vas je tak strah, da vam bo kdo kej naredu......

vidi se kdo kaksne paralele med zgornjim in spodnjim postom ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikoli trdil, da so primitivci lahko samo na eni strani :)

Drugače pa se mi zdi, da ta izjava ni bila mišljena kot grožnja, ampak bolj v smislu, da se nekateri preveč obremenjujejo s tem, da bi jim kdo kje hotel kaj :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako naj kdorkoli ve, kaj je nekdo mislil z izrecenim, ce ne zna povedati tisto kar misli ? ali s povedanim samo polnimo tisino dneva ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako naj kdorkoli ve, kaj je nekdo mislil z izrecenim, ce ne zna povedati tisto kar misli ? ali s povedanim samo polnimo tisino dneva ?

Zame je bilo dovolj razumljivo, da sem takoj razbral pomen. Lahko pa, da sem razbral napačno, bo moral pisec razjasnit kaj je hotel povedat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabn sn povedat za tiste k mislte da nebo šlo, v enem tednu se nas je zbral čez 35--tolk info za enkrat, pa se vidmo na kakem moto zboru če upate pridet, k vas je tak strah, da vam bo kdo kej naredu......

pa bo v okolici celja, ker dlje dvomim da boste pripolžali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte, se zahvaljujem za spodbudo, za nekatere pa mislim da ne znate brat - tam piše da ne dajajte brezveznih objav, in tudi moj vzdevek nima nič drugega s tem kot da sem le predsednik zato ga ne vmešavajte, in za tiste k bi se včlanl, dodajte na msn mc_speed_hell@hotmail.com , aja pa še to- poznam velik članov močnih moto clubov (mc gremium, bivši mc satan's brothers, in druge ) tak da me ni ničesar strah in svet se spreminja tako da ni tako kot je prikazano v nekaterih filmih......

Jaz poznam pa karate, kung fu, ninjutsu, judo, aikido in se ogromno nevarnih besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, s prijateljem sva ustvarila nov neregistriran moto club. Club se nahaja v štajerski okolici, v klub se lahko vpiše vsak, ki ima 50 kubičen motor (ali predelan iz 50 na več kubikov) in gre ta motor najmanj 70 km/h. Tisti ki ste zainteresirani me dodajte na msn mc_speed_hell@hotmail.com, tisti ki ste pa proti pa prosim da ne dajete brezveznih objav

lp, mc speed hell slovenija  :)

MK speed hell ;) da ne bo kakih zapletov.

....odvisno kake farbe bojo na hrbti

rdeče ali rumene ... :naughty:

HAHAHAHAAH UN BELIEVEBLE!!! ko sm meu 15 let sm mogu it h Kolmanu se ment, kakšn našitk mamo, tip se je skrival u nekih podrtijah sred gozda ultra filmsko. in glej ga zlomka. od takat se ni nič spremenilo, sam kolman je nekdo drug. no ja. nek se je spremenilo. zelo popularno je bit nemškutarski hlapčič in bit "ponosn na barve" enga neškega kluba k ti zelo dobrodušno dovoli bit le to. hlapčič. jao. boge boge duše. in kje je kolman zdej? a? kje je usa ta silna sloga? kje so usi tisti radikalci, k so si klubske barve na roke tetovirali?

če preletimo malo historijo slovenskih mcjev bomo hitro opazli, de so to neke zablojene skupine,. k majo kratek rok trajanja, in žalosten konec. eisnkrteutz rollingbones bears wild pilotes so sceno doterali do maximuma, in seveda kronski dragulj, najlepši dokaz kako debilno je use skupej, satans brothers. zarad barv na hrbtu so zdej otorci sirote. pa dejte no ludje. get real.

de o speed hellu pr 70km/h nit ne zgublam besed. srečno vožnjo, pa fajn se stepte. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAAH UN BELIEVEBLE!!! ko sm meu 15 let sm mogu it h Kolmanu se ment, kakšn našitk mamo, tip se je skrival u nekih podrtijah sred gozda ultra filmsko. in glej ga zlomka. od takat se ni nič spremenilo, sam kolman je nekdo drug. no ja. nek se je spremenilo. zelo popularno je bit nemškutarski hlapčič in bit "ponosn na barve" enga neškega kluba k ti zelo dobrodušno dovoli bit le to. hlapčič. jao. boge boge duše. in kje je kolman zdej? a? kje je usa ta silna sloga? kje so usi tisti radikalci, k so si klubske barve na roke tetovirali?

če preletimo malo historijo slovenskih mcjev bomo hitro opazli, de so to neke zablojene skupine,. k majo kratek rok trajanja, in žalosten konec. eisnkrteutz rollingbones bears wild pilotes so sceno doterali do maximuma, in seveda kronski dragulj, najlepši dokaz kako debilno je use skupej, satans brothers. zarad barv na hrbtu so zdej otorci sirote. pa dejte no ludje. get real.

de o speed hellu pr 70km/h nit ne zgublam besed. srečno vožnjo, pa fajn se stepte. . . .

Jebiga! Tak'le mamo! - Zakwa pa?!?

Največja tragikomika pa je, če bi ti rad krojil usodo en motociklistični biker, ki ima na leto za sabo 15.000 prevoženih :o kilometrov........ Z AVTO!!! :D :P

P.S.

Fantje,... v bistvu družba. Pa dejmo se že enkrat skulirat in se pejmo raje motorizem! Men gre že vse skupaj mal' na smeh. Ej, glih tak' mamo, k v otroškem vrtcu. Zame je motorist, Biker, ali motobiciklist tisti, ki ima prvenstveno v glavi red, ki naredi toliko in toliko tisoč kilometrov letno, ki je cenjen med bikerskimi motoristi, pa če je tahiter, tapočasen, "glancar", ali pa cofe Racer. Vsena figa je! Osebno sem prišel do zaključka, in verjemite, da ni drugače, da sebe ne moreš nikoli povzdigniti nad druge. Ampak če že, to storijo drugi! Vse ostalo je teror, ki pa je bil v zgodovini človeštva še obsojen na propad!!

Moj sosed ima leto dni motor. Ko se napraviva, pa zgleda enkrat hujš k' jst, ki se vozim že 40 let. Družba - ampak zame ni nič manj kot jaz osebno!

Ko bomo imeli vsi v glavi takšen red, bo slovenski motorizem zopet to, kar je bil, ko še ni bil čist skurban. Zakaj in kako je čist v pizdi, pa t'ko vsi veste!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov,...in v bistvu neki skupnega pa le imamo tud Slovenci in Hrvati,...klubsko ureditev :) pomoje so oni edini k tud še poznajo "dvojno igro" :rolleyes:

kaj pa kakšni Avstrijci in Nemci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kakšni Avstrijci in Nemci?

oni in vsi ostali se ločijo po našitkih enodelnih in tistih večdelnih, ne poznajo pa tega dvojnega imenovanja MK, MC...vsi so MC kokr je men znano :rolleyes: me prav zanima kaj bi pr nas ratal, če bi se en spomnil narest klub z začetnico MC in enodelnim našitkom, bi to koga motilo? :naughty:

no ja "all we are saying,....is give peace chance!!" :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratje in sestre! :worship:

Ljubite se med seboj! O:-)

sestre zase in bratje zase ali lahko tudi "malo mjesovito" ?! :evilgrin:

oni in vsi ostali se ločijo po našitkih enodelnih in tistih večdelnih, ne poznajo pa tega dvojnega imenovanja MK, MC...vsi so MC kokr je men znano :rolleyes: me prav zanima kaj bi pr nas ratal, če bi se en spomnil narest klub z začetnico MC in enodelnim našitkom, bi to koga motilo? :naughty:

poznajo......... MC (tridelni), MRC (= MK; enodelni), MSC/MSK (motorsportklub; druga scena. vcasih samo mali enodelni nasitek, vcasih veliki enodelni, vcasih vsega nekaj....). in vcasih se majo celo radi.

gremium znaka noben ne pozna ? en starejsih MC v evropi in ima enodelni znak. kam torej spada ?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAAH UN BELIEVEBLE!!! ko sm meu 15 let sm mogu it h Kolmanu se ment, kakšn našitk mamo, tip se je skrival u nekih podrtijah sred gozda ultra filmsko. in glej ga zlomka. od takat se ni nič spremenilo, sam kolman je nekdo drug. no ja. nek se je spremenilo. zelo popularno je bit nemškutarski hlapčič in bit "ponosn na barve" enga neškega kluba k ti zelo dobrodušno dovoli bit le to. hlapčič. jao. boge boge duše. in kje je kolman zdej? a? kje je usa ta silna sloga? kje so usi tisti radikalci, k so si klubske barve na roke tetovirali?

če preletimo malo historijo slovenskih mcjev bomo hitro opazli, de so to neke zablojene skupine,. k majo kratek rok trajanja, in žalosten konec. eisnkrteutz rollingbones bears wild pilotes so sceno doterali do maximuma, in seveda kronski dragulj, najlepši dokaz kako debilno je use skupej, satans brothers. zarad barv na hrbtu so zdej otorci sirote. pa dejte no ludje. get real.

Zakaj tega posta ne replicira nihče od ljudi, ki se jih to konkretno tiče? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!