Skoči na vsebino

MK speed hell


nesrecnez

Priporočene objave

Hmmm, ta "prijateljski nasvet" si naslovil na napačno osebo.... kar je

razvidno iz napisanega(" Fantje so že v igri ") se ti ne zdi?

še enkrat odpri tisti link,ki si ga gor postavil zraven fantje so že v igri.pa dobro poglej kaj se ti pokaže !! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne!

Možgani v šnopc namočeni... :kva2::kva2: :lol1:

Dej mi boš to enkrat osebno povedu gdo je kaj pa ma možgane namaočene v šnopc,oziroma bi te blo zanimiv spoznt,da te pol vidm govedo. :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otroško razmišlanje

Mucek,pardon "El grande presidente", se ti zdi?? :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kerega gremo najprej?

jest sm še pešec. drug tedn grem u "šoping" za eno kripo, pol pa lahko. . . .kamrkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O našem moto riderju si lahko malo prebereš tu: http://www.sibirija.com/

Prav zagotovo si pa nekdo kot on ne zasluži zmerjanja z govedom :headbang:

Jure, ne se jeziti na ljudi, ki so močni le takrat, ko jih je deset na kupu.

Zanimivo je, da se kar nekdo določi in se počuti užaljenega, ki ga še omenil nisem. Al' ga je pa kdo našuntu?!

P.S.

Kar se tiče "govedine", pa hvala za tako konkreten kompliment, saj je ena od dobrot, ki jo imajo ljudje najrajši. :D:P

V bistvu pa je sreča, da tale forum spremljajo tudi kriminalisti.

A zakaj?

Zato, ker smo tako na dobrem glasu.

Drugač' sem pa iz Litije.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mucek,pardon "El grande presidente", se ti zdi?? :evilgrin:

ha ha.zelo rad sem bral stripe alana forda.in lik grunfa mi je bil zelo všeč.z malo denarja je veliko ustvarjal.pa dober motor je imel.samo skoz ga je mogel popravljati.to je pravi bajker.

se ti zdi ???

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh sej tega nemoreš verjet dokler sam ne vidiš. Otrokom hočte veselje vzet, do motorizma. Pa kaj če hočejo bit MC? Pa naj bojo. Imajo mopede in imajo veselje do motorizma. Kaj imate pa ostali več od njih? Mogoče imate večji motor, jajc pa ziher ne, saj se vam tile mali že zdaj po robu postavljajo. Zdaj so še mulčki na skuterjih, ko bojo zrastli, jih boste pa dobli po pi*di od teh malih skuterašov. Sploh pa če jih mislite zdaj zatirat. Na mladih svet stoji. Pa saj to so vaš bodoči podmladek. Raje ustanovite eno sekcijo pionirčkov znotraj kluba in tistim mladcem, ki imajo res interes in so za to pripravljeni tut kaj pametnega narest (pomagat pri kakih lažjih opravilih v klubu) jim dejte delat kakšne našitke, kao podmladek MC (ime) oz. kaj podobnega. No zdej vas pa že učim, kako mlade spravit pod svoje okrilje. Čepral mi je že žal ... od vas se očitno ne bojo nič pametnega naučili. Bolje, da grejo na svoje in vam sprašijo riti, ko bo čas za to.

Primer: Ko sem bil še majhen mulček smo se s sosedi igrali vojake in se "streljali" po vasi. Potem bi pa do nas prišel pravi vojak in bi nas za ušesa, češ da se mi ne smemo "strelat", ker še nismo dovolj veliki in ker nimamo pravih pušk. Potem bi nam pa vzel plastične puške in nas namlatil po riti :headbang::headbang::headbang: A se prepoznate tukaj?

Pa en lep motoristični pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha.zelo rad sem bral stripe alana forda.in lik grunfa mi je bil zelo všeč.z malo denarja je veliko ustvarjal.pa dober motor je imel.samo skoz ga je mogel popravljati.to je pravi bajker.

se ti zdi ???

:worship: :worship: :worship:

Ne, to je mehanik!

Res nevem zakaj bom bolj bajker, če bom popravljal motor vsakih 14 dni???

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj upaš z resnico na dan, ko maš Japsa.....Prej pa boljšega ni blo... :D

Ne, to je mehanik!

Res nevem zakaj bom bolj bajker, če bom popravljal motor vsakih 14 dni???

Če bi vozo Harley-a bi vedo o čem govori..... :grim

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je mehanik!

Res nevem zakaj bom bolj bajker, če bom popravljal motor vsakih 14 dni???

zgleda,da si še vedno mamin sinček. "?????

taprav dedc more vse znat.malo se hecam.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki Hyosungov so (smo bili) pravi bajkerji :OK:

Ne Jure!

Mi smo bli še hujši bajkerji, ker smo pred 30-35 leti po ves teden šraufali (Triumph), da smo se lahko eno uro vozili,... potem pa zopet šraufali.

Takrat je bil motorizem tisto, kar ne bo nikoli več!

moto clubu speed hell se pa opravičujem, ker je tema čisto zglajzala. :topic:

...tudi zaradi takih, kot sem sam... :slap:

sorry!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki je pri stvari s srcem in ne zato, ker ima sosed motor :) Thats it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa takšni motoristi in motoristke, ki se prvič vidijo in si dajo za rundo (pa četudi brezalkoholno) in si rečejo, ko gre vsak svojo smer "pa srečno in upam, da se še kdaj srečamo". Takšni, ki ti dajo kot začetniku kakšen nasvet v upanju, da bo še kdaj s tabo poklepetal. Takšni, ki ti na cesti skočijo na pomoč, če jo rabiš, pa čeprav te ne poznajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa takšni motoristi in motoristke, ki se prvič vidijo in si dajo za rundo (pa četudi brezalkoholno) in si rečejo, ko gre vsak svojo smer "pa srečno in upam, da se še kdaj srečamo". Takšni, ki ti dajo kot začetniku kakšen nasvet v upanju, da bo še kdaj s tabo poklepetal. Takšni, ki ti na cesti skočijo na pomoč, če jo rabiš, pa čeprav te ne poznajo...

Tale fant, ima pa v glavi fejst lepo vse pošlihtan!! :worship:

Takšnih se manjka!!! :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam men pa ni jasno zakaj si ne daste določeni dopovedat,da je pač oznaka MC neki kao posebnega in si jo kao moraš zaslužit! Tisti,ki jo želite si jo zaslužite. (da vas bodo potem lahko NE bikerji slekli) :SS

Men pa je itak vseeno in mi res dol pade kaj ima kdo napisano!

Pravi biker je vsak,ki ima motor za svojo dušo in ne za "sosedove" poglede!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav usem ki se obremenjujejo s to temo.

Jaz imam samo eno stvarco za povedat fantom in ostalim ki se mi zdi da pišejo po pameti ne pa po dejanjih.

Fantje! vam priporočam čisto prijateljsko če že želiste bit v moto klubu da zbrišete MC.

Razlog:-ostai mc-ji se že ne strinjajo

-vsak za dobit mc je dal svojo začetniško dobo skozi (VI NE)

-niste nobenega uprašali od mc-ja

-ne veste kaj je mc

-drugi MK klubi vas bodo lovili ker vi imaste mc oni ne

Jaz vam priporočam da zbrišete tudi HELL ker nekateri imajo `S uspredaj in se ne bodo strinjali.

Vam povem rešitev,da lahko imaste klub prez nobenih težav. Ne smeste razmišljat na vašo članstvo

ker niste zmeraj skupaj pa tudi v trgovino greš sam. Rajši se izogibat useh teh problemov, ki so čisto brez vezne

si najdete ime ki vam bo ugajalo ne sme bit podobno kakemu drugemu klubu in si naredite enodelni našitek

ki piše gor MOTO KLUB (IME) (MESTO) NE SME BIT DRŽAVA!

Tako se rešite useh problemov, ki bi nastali iz tega.

Usak klub drži zase zato ne morete računat na pomoč.

Za bit v klubu se morate zavedat da ste sami odgovorni za vse kar se vam dogajalo.

Želim vam veliko sreče in veliko kilometrov z upanjem ko boste odrasli boste nekaj več.

LP. ROLLING BONES :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši se izogibat useh teh problemov, ki so čisto brez vezne

si najdete ime ki vam bo ugajalo ne sme bit podobno kakemu drugemu klubu in si naredite enodelni našitek

ki piše gor MOTO KLUB (IME) (MESTO) NE SME BIT DRŽAVA!

LP. ROLLING BONES :OK:

Sigurno,če bi želel imet na hrbtu napis MC...bi ga tudi imel.Je pa dejstvo,da le ta nič ne pomeni!In se tud strinjam,da jih ne more vsak imet!Tud se strinjam,da je bolje NE imeti HELL v imenu,če ne zaradi drugega,zaradi ljubega mira.Čeprav bi spet imel sam,če bi si to želel!

Ampak to,da pa mora biti enodelno in ne sme bit napisana država iz katere sem se mi pa zdi popoln nesmisel!

V Slo pa glede nato,da so MC "najeli" nebikerje,da slačijo bikerje zelo nemočni :hmm:

Hellse so spet pozaprli policaji-v tem letu kar neki...tako,da bodo tud grožnje pričeli malo bolj resno jemat!Sploh,če bodo-boste grozili mladoletnikom!Če "vas" že pustijo na miru,ko to delate odraslim ljudem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!