Skoči na vsebino

MK speed hell


nesrecnez

Priporočene objave

Pa naj mi eden odgovori zakaj naj ne bi smel imeti na hrbtu logotip motorja in posebej napis Slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj tak je ne....kar se mene tiče, zakaj pa ne....pa da ga vidim mc-jevca kak mi ga bo dol potegno :grrr ...ampak, poudarek je na enem, ne na cel bataljon, tako kot je je vseobča praksa v tovrstnih "združenjih enako mislečih občanov"..... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj mi eden odgovori zakaj naj ne bi smel imeti na hrbtu logotip motorja in posebej napis Slovenija

lahko imaš to.če boš samo ti imel tako gor.brez problema.samo,da ni to klub.

s prve roke podatek

:worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko imaš to.če boš samo ti imel tako gor.brez problema.samo,da ni to klub.

s prve roke podatek

:worship::worship:

Saj pa MC speed hell tud niso registriran klub!Zakaj potem nestrpnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne se kregat'!!

Motorizem je tolk lepa stvar.

... zame je. Za nekatere pa nikol ne bo. (Zakaj, se mora pa vsak vprašat' sebe.)

To mi je povedala 40-letna praksa. - S ceste. - In z makadama.

...pa iz vukojebin tudi!

...pa še iz kje... :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa MC speed hell tud niso registriran klub!Zakaj potem nestrpnost?

tebi je težko kaj razumet tako ali tako.tle sploh nima veze ali si registriran ali ne.sej ti tudi ni treba razumeti.ti boš tako ali tako po svoje obrnil.pravila obstojajo napisana ali pa nenapisana.

osebno mislim,da tudi nimaš ne vem koliko km za sabo.pa da imaš še malo lupinice odzadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne se kregat'!!

Motorizem je tolk lepa stvar.

... zame je. Za nekatere pa nikol ne bo. (Zakaj, se mora pa vsak vprašat' sebe.)

To mi je povedala 40-letna praksa. - S ceste. - In z makadama.

...pa iz vukojebin tudi!

...pa še iz kje... :yes:

veliko nas je še podobnih.pa brez zamere. :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko nas je še podobnih.pa brez zamere. :worship::worship:

Ne boš verjel, pa glih tebe sem imel med drugimi v mislih!! :worship: :worship:

Ne ne... Mal se hecam. Hotel sem le povedati, da je motorizem luštna stvar! Pa se ti tudi jaz opravičujem! :yea1:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema z MC,MK bo vedno vroča pa kok obrneš se tle naujo nkul zmenl kdu ma prou,pa nej bojo to tisti,ki se sam

radi vozjo in se družjo s sebi sorodnim dušam(pa majo v živlej tud še kej druzga pametnga za počet: družina,bajta,šiht,..),

al pa nej bojo to tisti,ki jim je ta hobi prerastu vse meje in na koncu postanejo odvisni, pr tem pa zgubijo stik z realnostjo,

in počas nimajo neč druzga več kot samo to "in se bojijo da bi jim kdo to vzel".

Jaz tle neb prveč nabiju,ker sm bil pr enih in pr ta drugih (najprej pr ta drugih),rad pa bi svetoval mladincem,da se ne zaletavajo prveč,ker vsaka generacija prej al slej odide,se razide,al pride k pameti,jo mine,... zato se ne splača rint glavo skuz zid na tnalo,

Se ga da pa kot prav bajker fajn srat tud brez cahna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi je težko kaj razumet tako ali tako.tle sploh nima veze ali si registriran ali ne.sej ti tudi ni treba razumeti.ti boš tako ali tako po svoje obrnil.pravila obstojajo napisana ali pa nenapisana.

osebno mislim,da tudi nimaš ne vem koliko km za sabo.pa da imaš še malo lupinice odzadi.

Men se pa glih zdi,da si vi po svoje obračate!

lahko imaš to.če boš samo ti imel tako gor.brez problema.samo,da ni to klub.

s prve roke podatek

Sej pa to niso klub,če je to par "šmrkačev"ki so si pač dali majice naredit.Mi smo si jih tudi,ko smo bili mladi.Sam pač ne kaj v zvezi z klubi.Pač pa z motorji!

Kilometrov mam pa glede na to,da se vozim že 14let z manjšo pavzo vmes...Kar nekaj no....verjetno veliko več kot marsikdo tle gor! :whistle:

Kaj naj bi pomenilo HA oz. 81 razen črk abecede tud še nisi "povedal"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwaj'zdej moto club speed hell, a boste naredili club al' ne??

Pa še podvprašanje:

A me vzamete v združbo?... :drunk: Nisem glih pretiran' mlad, otročji pa še vednohehe... :O:P:D

...a izpolnjujem vaše pogoje in pričakovanja?? :?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema z MC,MK bo vedno vroča pa kok obrneš se tle naujo nkul zmenl kdu ma prou,pa nej bojo to tisti,ki se sam

radi vozjo in se družjo s sebi sorodnim dušam(pa majo v živlej tud še kej druzga pametnga za počet: družina,bajta,šiht,. .) ,

al pa nej bojo to tisti,ki jim je ta hobi prerastu vse meje in na koncu postanejo odvisni, pr tem pa zgubijo stik z realnostjo,

in počas nimajo neč druzga več kot samo to "in se bojijo da bi jim kdo to vzel".

Jaz tle neb prveč nabiju,ker sm bil pr enih in pr ta drugih (najprej pr ta drugih),rad pa bi svetoval mladincem,da se ne zaletavajo prveč,ker vsaka generacija prej al slej odide,se razide,al pride k pameti,jo mine,... zato se ne splača rint glavo skuz zid na tnalo,

Se ga da pa kot prav bajker fajn srat tud brez cahna!

TO SO BESEDE. SE POPOLNOMA STRINJAM. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, ne se jeziti na ljudi, ki so močni le takrat, ko jih je deset na kupu.

Zanimivo je, da se kar nekdo določi in se počuti užaljenega, ki ga še omenil nisem. Al' ga je pa kdo našuntu?!

P.S.

Kar se tiče "govedine", pa hvala za tako konkreten kompliment, saj je ena od dobrot, ki jo imajo ljudje najrajši. :D:P

V bistvu pa je sreča, da tale forum spremljajo tudi kriminalisti.

A zakaj?

Zato, ker smo tako na dobrem glasu.

Drugač' sem pa iz Litije.

Če me rabiš veš kje sem, ti pomagam malo razmerje spremenit !

Veš, za lajblč sem ti pa fouš, zares ! :worship:

Kako pa "nesrečnež" ? Nič več ni odgovorov od tebe, ti je presedlo vse skup, kaj ?

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ooo, a še kr pišete? jst sn dans to temo prebrav po enem mescu al pa še več!! ker vam je večini oznaka MC šla na živce smo dal pač MK, besedne zveze SPEED HELL pa nismo spremenil! Tisti ki ste proti nam ne pište, tisti ki pa proti nam nimate nič proti, pa le na kakem zboru pridte do nas pa dobite za pijačo:P

mi nimamo nič proti nobenemu drugemu klubu, tut ne proti posamezniku, mi ko se vozmo lepo pozdravmo motorista na cesti, če pa keremu motor crkne al pa kej mu pa radi pomagamu

aja pa še to, u klubu ni članic(zaenkrat):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo, a še kr pišete? jst sn dans to temo prebrav po enem mescu al pa še več!! ker vam je večini oznaka MC šla na živce smo dal pač MK, besedne zveze SPEED HELL pa nismo spremenil! Tisti ki ste proti nam ne pište, tisti ki pa proti nam nimate nič proti, pa le na kakem zboru pridte do nas pa dobite za pijačo:P

mi nimamo nič proti nobenemu drugemu klubu, tut ne proti posamezniku, mi ko se vozmo lepo pozdravmo motorista na cesti, če pa keremu motor crkne al pa kej mu pa radi pomagamu

aja pa še to, u klubu ni članic(zaenkrat):P

Ej nesrečnež!

Ti pa nisi noben "nesrečnež", :nono: ker te spremlja zdrava pamet!!! :grim

Čestitam Vam, da ste spregledali in se greste ljubiteljski motociklizem!!! :worship: Kapo dol!!! :worship:

Uživajte, pozdravljajte in pomagajte!!! :worship: Če mene vidite za grmovjem (ko bom scal) :O pa ne ustavljat, :grrr ker takrat ne rabim nobene pomočihehe.... :D:P

P.S.

Ampak, tazadnji stavek, mi pa ni nič všeč!! :nono::slap:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa nisi noben "nesrečnež", :nono: ker te spremlja zdrava pamet!!! :grim

nisn več(na srečo), takrat sn si dau tak nick kr sn glih motor stouko pa sn pol spraševau za plastike pa dele za ta motor:P pa sej to zdej nima več veze:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!