Skoči na vsebino

Uporaba motornih sani v Sloveniji


bladzo

Priporočene objave

@ Pervy pa saj veš kateri dve stvari sta najbolj razširjeni v vesolju !? Vodik & človeška neumnost !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res ornk bedasto, da se tud z gorskim kolesom ne smes pelat po brezpotjih... :klicaj:

Na Krvavcu se smeš peljati samo po glavni cesti - odpadejo planinske poti, na Veliki planini

pa po travi lahko tacajo samo krave :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res ornk bedasto, da se tud z gorskim kolesom ne smes pelat po brezpotjih... :klicaj:

Na Krvavcu se smeš peljati samo po glavni cesti - odpadejo planinske poti, na Veliki planini

pa po travi lahko tacajo samo krave :naughty:

Lahko jaz pridem malo k tebi domov tacat pa da vidim kako me boš vesel ali bo :beer2: ali pa :fight1: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jaz pridem malo k tebi domov tacat pa da vidim kako me boš vesel ali bo :beer2: ali pa :fight1: :fight2:

Se strinjam s tabo @oks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, nas, ki si občasno privoščimo gozdno vožnjo z gorskim kolesom pač ne moreš primerjati z vozniki atv-jev ali cross motorjev.

loči nas vsaj 95db glasnosti, če že odmislimo to, da z našimi par 100W, kolikor jih naš telešček zmore, ne razruvamo prsti.

Samo vprašanje časa...

http://www.gore-ljudje.net/informacije/35665/

http://www.mtb.si/index.php?id=7&tx_ttnews[tt_news]=1309&tx_ttnews[backPid]=2&cHash=2fb2d7e115

Čudovita slovenska zaplankanost...

Naj j.bejo druge, pa čeprav smo vsi na istem...

Kazanje s prstom na druge... "une tiste poglej, so slabši kot mi"

Zajla čez gozdno pot ne loči kolesarja od quadovca...

Dejstvo, pa če si še tako zatiskaš oči (meni se pa to ne more zgoditi... japajade) je, da je področje vožnje v naravi neurejeno in da zadeva vse kategorije voznikov v naravi. In namesto da bi stopili skupaj uvozniki vozil in vse kategorije uporabnikov in nekaj pametnega naredili, raje kažete na druge... "une tiste poglej, so slabši kot mi" :SS :SS :SS

Skoraj pozabil...

http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/defa...009020405403797

Spomladi bodo uvedli policaja na quadu, poleti pa še na gorskem kolesu... (mau sm žleht)

Popravljeno . Popravil VrUUUUUmmmm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi zdi ali si hotel povedati da so kolesarji v gozdu prav tako moteči kot vozniki na 500+ hard endurah, atvjih ali crossu??

kolesarja, ki skorajda da ni glasnejši od vetra v gozdu enačiti z nekčem, kar sproducira 100 in več decibelov?

res izvrstna primerjava "bratstva v orožju..."

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi zdi ali si hotel povedati da so kolesarji v gozdu prav tako moteči kot vozniki na 500+ hard endurah, atvjih ali crossu??

Narobe se ti zdi. Gre se za dejstvo, da je tudi kolesarjenje prepovedano, torej se zavzemam za zakonsko ureditev razmer in več ko bo zainteresiranih skupin/firm/ljudi, prej in bolje se bo zadeva uredila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se jih preganja, pa ne samo sankače tu spadamo zraven vsi, ki kaj vozimo pa naj bo to čoln, jetski, cross, vožnja z terenci, motorji na cesti....itd

Zaradi,nekaj objestnežov in idijotov,ki mislijo, da pred njimi ni bilo ničesar in za njimi ne bo nič več. Ker mislijo, da lahko delajo vse in povsod, če imajo denar. In je treba vse uničit kar ni njihovo in vse linčat, ki ne mislijo isto kot oni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred kašnima dvema mesecema so me na Arehu ostavili policisti z motornimi sanmi. Seveda so me popisali in prijazno razložili vso stvar. Povedali so mi tudi da bomn dobil kazen v višini 41,26 evra, če plačam v 15 dneh torej 20 ... evrov. Sedaj pa sem dobil domov pošto da naj v petih dneh podam svoje argumente glede na dogodek, ker kasneje teh izjav ne bodo komentirali. Piše pa tudi da se lahko izreče kazen v višini od 200 do 600. Je kdo doživel kaj podobnega in kako je rešil vse skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kašnima dvema mesecema so me na Arehu ostavili policisti z motornimi sanmi. Seveda so me popisali in prijazno razložili vso stvar. Povedali so mi tudi da bomn dobil kazen v višini 41,26 evra, če plačam v 15 dneh torej 20 ... evrov. Sedaj pa sem dobil domov pošto da naj v petih dneh podam svoje argumente glede na dogodek, ker kasneje teh izjav ne bodo komentirali. Piše pa tudi da se lahko izreče kazen v višini od 200 do 600. Je kdo doživel kaj podobnega in kako je rešil vse skupaj?

Po mojem ne boš dobil nič. Sem nekaj bral ,da to pošiljajo ,da bi prišli do neke skupne rešitve. Pošli tvoj predlog kaj si pač misliš+tega ,da če se mi ne smemo voziti se policisti tudi ne smejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,da če se mi ne smemo voziti se policisti tudi ne smejo.

Malce neodgovorna izjava od nekoga, ki renta sanke.

Po zakonu pa se pri opravljanju službenih dolžnosti lahko povsem legalno prevažajo kjer-koli. Mi, pa se po zakonu ne smemo voziti (čeprav se) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!