Skoči na vsebino

Slovakia Ring


suzuki

Priporočene objave

4-je smo iz Prlekije, zaenkrat....številka se pa še veča. Če bo možno, odrinemo dan prej, proti večeru...ali pa zjutraj, 220 km bo hitro mimo.

@gamma :OK:

Maš napitek v dobro :beer2: , upam da boš za zgled ostalim!

Ker si ob pravem času objavil lepo novico, gremo.Sem bil prepričan, da je Fiala hud podjetnik in je sam pogruntal,da mamo praznik. Se oddolžimo na Pannonii!

Krasen, suh in uživaški dan brez neprijetnosti vam želim vsem skupaj, slovaški krog je res......adrenalinski :yes: ; škoda, da užitkov ne bom mogel deliti z vami :(

upam, da se bom porihtal do pannonije (gody) pa da si bomo privoščili tisti napitek ;)

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lepe želje, @gamma, vsi smo veseli :kva2::D in presrečni po Slovakii...je bil res praznik.

Se je zdelo, da je folk kljub nalivu po štartu 1.dirke blažen šel pospravljat na parkirišče, tako čudovita je....

Vse je bilo videt zadovoljno , kljub prekinitvi dirke zarad naliva, na kateri je Albreht premočno vodil že po prvem krogu z odličnimi časi.

Drugače je bilo vreme idealno, precej Slovencev in tudi številčna ekipa borcev iz Prekmurja :yea2:

Škoda za okvaro na mopedu Tapajner Miljana....je pa vzdržal cel dan na pisti in to precej pozitivno - bravo Miljan, ti si pravi borec!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Danes se vrnili iz tri dnevnega dirkanja po Slovakiji,odpeljala dobrih 100 krogov in zadovoljna z časi ki so se gibali od 2.25 pa do 2.20.490

Uglavnem nora pista z velikmi hitrostmi,kar je tudi čar dirkanja,upam da se še letos zapeljemo po njej :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se vrnili iz tri dnevnega dirkanja po Slovakiji,odpeljala dobrih 100 krogov in zadovoljna z časi ki so se gibali od 2.25 pa do 2.20.490

Uglavnem nora pista z velikmi hitrostmi,kar je tudi čar dirkanja,upam da se še letos zapeljemo po njej :kva1:

Bagio, ta je pa taprava za "tanovo pridobitev" pretegnit :OK: Kako si kaj zadovoljen z novim konjičem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagio, ta je pa taprava za "tanovo pridobitev" pretegnit :OK: Kako si kaj zadovoljen z novim konjičem?

Res je prava ja,zaenkrat sem zelo zadovoljen,lepo vozen,odlične zavore,dobra lega (sploh sedaj ko mi ga je nastavil Haslacher,je šlo v dveh sešnih dol za 4 sekunde)in obilo moči :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Včeraj se z KONTI-jem vrnala iz krasnega vikenda,čeprav je vremenska kazala obup,sva iskoristila lepo sončno vreme,malo sem tudi izboljšal čas od lani na 2.17.631 :OK:

Popravljeno . Popravil bagio
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se z KONTI-jem vrnala iz krasnega vikenda,čeprav je vremenska kazala obup,sva iskoristila lepo sončno vreme,malo sem tudi izboljšal čas od lani na 2.17.631 :OK:

Slovakia Ring je bolj za bumfa kot R6  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovakia Ring je bolj za bumfa kot R6  :P

Res ja,sam za nas je tudi r6 dobra  :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

je kdo zainteresiran za nakup dvodnevnega dirkaškega paketa (12.8-treningi, 13.8-treningi+dirka) preko fiala motor sport?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena  ;)

Ola bagio a je tole iz Hungarota? je še kakšna moja kje? 

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola bagio a je tole iz Hungarota? je še kakšna moja kje? 

 

Lp.

na zalost je iz slovakije,poglej na numinarace,mogoče mas tam kakšno,ker je on slikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sorry ne vem zakaj sm vidu naslov slike kolenčkanja :D moja napaka...ty vseen

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Da naredim mal reklame: v oktoberski št. MotoSI-ja je en tak šnel kurz, kako hitro in varno okrog Slovakiaringa. Polet in pristanek na prvem kolesu demonstrira Matej Kraljič :). Za delat gušt je slikca spodej :)

post-20956-0-90801200-1382642085_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

 

 

A se  že vozi "normalen" krog- ta velik, a še vedno delajo in se vozi tamalo varianto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se  že vozi "normalen" krog- ta velik, a še vedno delajo in se vozi tamalo varianto?

ja ja že se pele normalni krog :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!