Skoči na vsebino

Primarni zobniki (malossi) in jermen (polini)


jrk0

Priporočene objave

Hm, od polinija mam trenutno v speedfightu ze sekundarne prenose, pa me zanima kaj bi pomagalo, ce bi dal noter se primarne od malossija in kaj tocno bi se spremenlo...

pa jermen...glih pred kratkim sem zamenjal jermen, ampak sem dal noter navadnega za peugeota, ker niso meli od polinija. Je fitna tega polini jermena res samo v kakovosti (narejen iz kevlarja oz. karbona, en vem tocno...) ali vpliva tudi kaj na hitrost in pospeske, ker sta mi dva prijatla povedala, da se je hitrost po menjavi izboljsala, ampak so se pospeski poslabsali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel ravnotako zamenjane obojne prenose malossi (primarni) + polini (sekundarni). Kadar boš zamenjal še druge prenose, se bo hitrost malenkost povečala in pospeški malenkost izboljšali. No, jaz jih nisem imel veliko časa noter. Zdaj imam le malossijeve primarne, ker me zanimajo le pospeški in ne hitrost, ki je že zdaj dovolj velika. :wink:

Ravno tako sem tudi jaz zamenjal jermen, vendar razlike nisem opazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z menjavo primarnih prenosov se poslabšajo pospeški in zviša končna. vem da me s starimi prenosi dviguje na zadnjo, z novimi polinijevimi prenosi pa so pospeški slabši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!