Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Vedno me je zanimal kva ga motosvetovci počnejo (poleg nabijanja v temah :lol: )

Tko mal pokažte s čim se ukvarjate zadne cajte.

Debat naj bi bilo čim manj!

Nalepte SLIKO, mal napište kaj in kako... Kkšn uprašanje se še da odgovort, kkšne globoke pa ne. :P

Tko:

Jest sem dans pou urce risal na avtoCADU risbo za struženje. Za Lowriderja (sprednji del)

SLIKA:

post-20043-1234790579_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja pa :topic: ker je napiso: "Debat naj bi bilo čim manj!" :nono:

To je itak Brejker napisu tko da to ni treba upoštevat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kriterij mora bit. SLIKA

Nejc je že sam po seb slika.

Ta tvoia cross čelada pa nobenmu ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno me je zanimal kva ga motosvetovci počnejo (poleg nabijanja v temah :lol: )

Tko mal pokažte s čim se ukvarjate zadne cajte.

Debat naj bi bilo čim manj!

Nalepte SLIKO, mal napište kaj in kako... Kkšn uprašanje se še da odgovort, kkšne globoke pa ne. :P

Tko:

Jest sem dans pou urce risal na avtoCADU risbo za struženje. Za Lowriderja (sprednji del)

SLIKA:

in kaj d fak naj bi to blo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O strojnik. Je lesni pravilno "by the book" narisal, pa ne vidš.

c-c-c :lol: Ko dobim kose nazaj, ti bo jasno.

.)

se vid da si na neko lesarsko hodu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vid da si na neko lesarsko hodu...

Sm se pa velik praktičnega naučil tam.

Ti pa risbe neznaš prebrati :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se pa velik praktičnega naučil tam.

Ti pa risbe neznaš prebrati :xx:

to je zate risba?

:worship: :lol1: :lol1:

brez zamere, v risbo gledam že sigurno 5 min pa ne morm ugotovit kaj naj bi bilo tole... vsaka obdelava ma svoj simbol, pogledi so tud kr neki cigumigu nametani, na sliki so samo gabaritne mere, uglavnm tole iz malo bolj strokovne dimenzije ni nič. Za kmečko logiko pa mogoče zna bit ok... Nima smisla risat v avtocadu če ne veš kaj rišeš ;)

recimo povej mi kaj naj bi tiste šrafure po koncih pomenile navoj? al kaj podobnega?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jaz prav vidim so na levi neke ˝vilice˝, na desni pa eno je aksa, drugo pa nimam pojma kaj bi bilo, mogoče aksa z čudno nabitim kolesnim ležajem :whistle: pa čemu levi navoj na aksi :hmm: ponavadi je desni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zate risba?

Mal tišlrije more bit notr :whistle:

Mam brat strojnika in vem, da majo cifre na 0.0000000000000001 natančno :headbang: Ma kdo to rab?

Za kkšn del k se vrti na 100000000obratov, da je še po teži kalibreran...

Jest tega nerabm.

Ja usaka operacija svoj simbol. Verjamem, da je tako. A k se bom jest z mudelom usedu za mizo, mu razložu

bova na isti valovni dolžini.

Šrafure so z roko narisane. Tkrt sm šprical ko so jemal šrafure v avtoCADU. Inventor3D je nekaj drugega.

če jaz prav vidim so na levi neke ˝vilice˝, na desni pa eno je aksa, drugo pa nimam pojma kaj bi bilo, mogoče aksa z čudno nabitim kolesnim ležajem :whistle: pa čemu levi navoj na aksi :hmm: ponavadi je desni

Na levi je ena stvar, v dveh različnih pogledih. Vidiš da je stvar okrogla, in je na vrhu en pravokoten čep. Spodaj je nosilec za puše (na desni risbi je sredinski del šeenkrat narisan)

Levi navoj.

Mel sem diagonele že narisane pa sm jih sam zrcalu in zasukal, da lepše zgleda :closedeyes:

Levi, desni navoj_sej ni važn. Men je glavno,da "drži"

je kdo mogoče kdaj delu semafor v krmilniku Mitsubishi Alpha? morm med počitncam nardit :whistle:

Najprej kei pokazat, pol pa pisat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole smo pa mi lani isto mogl nareit... čist simpl :D Sm dobo petkooooo :D :D Sam zdej pa niti mal več nevem haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!