Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

en dan mi je bil bed.

Pa sem se na avteke spravo. Da mi nebo kdo rekel da ni lepo, ker to sam vem da ni. Vendar dve uri dolgih dolgočasnih dni pa je le minlo.

post-4575-1234897028_thumb.jpg

post-4575-1234897044_thumb.jpg

post-4575-1234897068_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej norc, ful dobr ti gre tole. Jest sm se 1x spravu na Lambota (merilo 1:21) pa mi barva ni najbolj ratala. :unsure:

Kako si zrezal kolesa? se snamejo in potem zagaš z rezljačo?

Jest sm pa risal, danes. Delam hidroplana, na polovici sm že. Še polovico pa bo.

post-20043-1234909624.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...To je prednost če imaš v Klubu: laserski CNC :winkiss:

To bi pa jaz rabo, ko bom za svojega narisal vse... :)

Tak je en mojster v celju tud, tak da bom maker njemu dal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi pa jaz rabo, ko bom za svojega narisal vse... :)

Le glej, da boš sliko objavil tukaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno me je zanimal kva ga motosvetovci počnejo (poleg nabijanja v temah :lol: )

Tko mal pokažte s čim se ukvarjate zadne cajte.

Debat naj bi bilo čim manj!

Nalepte SLIKO, mal napište kaj in kako... Kkšn uprašanje se še da odgovort, kkšne globoke pa ne. :P

Tko:

Jest sem dans pou urce risal na avtoCADU risbo za struženje. Za Lowriderja (sprednji del)

SLIKA:

zelo slabo narisano, že ko sem šrafure videl mi je postalo slabo, šrafure se kot prvo rišejo pod kotom 45° glede na vodoravnico, pa tiste okrogline mi tud ni jasno kak si risal, da si tak ekasto dobil, za te zadeve se uporabi funkcija arc, ampak ker se včasih v autocadu zgodi, da ko ponovno naložiš risbo, ne dobiš čistih okroglin, stvar popraviš takole, da vtipkaš "regen" in stisneš enter, hkrati povečuješ sliko in ponavljaš postopek, dokler ne dobiš kolk tolk okroglo ( zadeva je uporabna predvsem v 3D če rišeš kakšno prirobnico ali kaj podobnega, in namesto okroglega dobiš nek n-kotnik, potem najhitreje stvar popraviš s tem postopkom). v prihodnje ti priporočam, da si v aCADU narediš layerje, saj ne moreš vsega risati s konturo. za srednjice, konstrukcije črte, šrafure, itd... se mora ustvarit poseben layer, da je kasneje ko imaš kako bolj zapleteno sliko sploh razvidno kaj je kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto so pomojem navoji ne šrafura...

še 3x hujše :D

kao navoji ja haha...

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E trenutno gledam cez okn, zulm svojga kurcica, umes se ma DC gledam tipakm po ms-u to je pa tud use :yea1:

... in čakaš 15 C+

predvidevam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu.

Pravilno si naredil.

... Zdej boš še kakšno osebo več nasmejal ko bo videla tvojo avtocad risbo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dei, dobr si me poglej.

Še enkrat si me poglej.

A si?

NO:

A ti zgledam kot človek, da bi se sikiral? Ne.

Naj se smejemo. Smeh je pol zdravja.

p.s. Važn je, da dobim jest kose, ki bodo služili svojemu namenu. Grobe mere bodo še vedno držale kot pribite, kko se pa navoj nariše pa še zdej nevem, ker nisem nikoli hodil med strojnike. Lahko pa ti pokažeš kakšno TVOJO risbo.

Ne sam postov nabijat. :glare: Piš kar češ, dokler je v kontekstu teme: Slike, kaj počneš. Če nimaš hobija (poleg motorjev in spravljanja drugih ob živce), ti nemorem pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zgublam živce pr temle šrotu od kompa :headbang:, k vse neki trokira pa baje nj bi bil superfinofajn po mnenju kao "strokovnjaka", k mi je svetval nakup...... nj se stegne tk k tale komp :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!