Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

pred 3 urami, Bmflar pravi:

Pušiona ....again :cry:

bomo vidl jutr... če naujo naši zmagal, je konc .. ne glede na to .. so carji ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sediva s kolegico na kavi in debatirava....in ona zopet menja SIM kartico v telefonu. To je njena ze n-ta stevilka....! In, tako se porodi vprasanje: kdo izmed vas ima se svojo prvo mobilno stevilko? In pa (ce se ve), koliko mobilnih stevilk ste zamenjali? 

Jaz imam se svojo prvo, od leta ‘97 in je se vedno aktivno v uporabi.....

 

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Sediva s kolegico na kavi in debatirava....in ona zopet menja SIM kartico v telefonu. To je njena ze n-ta stevilka....! In, tako se porodi vprasanje: kdo izmed vas ima se svojo prvo mobilno stevilko? In pa (ce se ve), koliko mobilnih stevilk ste zamenjali? 

Jaz imam se svojo prvo, od leta ‘97 in je se vedno aktivno v uporabi.....

 

lp

moja je tut od takrat enkrat ;)

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Roger G. Jagger pravi:

Sediva s kolegico na kavi in debatirava....in ona zopet menja SIM kartico v telefonu. To je njena ze n-ta stevilka....! In, tako se porodi vprasanje: kdo izmed vas ima se svojo prvo mobilno stevilko? In pa (ce se ve), koliko mobilnih stevilk ste zamenjali? 

Jaz imam se svojo prvo, od leta ‘97 in je se vedno aktivno v uporabi.....

 

lp

Jaz mam tudi še prvo. Sem imel še en telefon ko je prišla vega in je bila 1min/1SIT. Takrat sm mel 070 cifro. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 4. 2019 ob 16:39, Roger G. Jagger pravi:

Priprave za sezono.....

3910435E-E19A-40F0-8742-C0CBB180C81F.jpeg

A515CD48-A502-407A-9942-C0CD801841F4.jpeg

V čem je fora da ga na koncu špricneš?

 

P.S.: Resno vprašam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Roger G. Jagger pravi:

Sediva s kolegico na kavi in debatirava....in ona zopet menja SIM kartico v telefonu. To je njena ze n-ta stevilka....! In, tako se porodi vprasanje: kdo izmed vas ima se svojo prvo mobilno stevilko? In pa (ce se ve), koliko mobilnih stevilk ste zamenjali? 

Jaz imam se svojo prvo, od leta ‘97 in je se vedno aktivno v uporabi.....

 

lp

Moja prva je bila na koncu 007, od tu tudi nick James. To k mam pa zdaj, je mel pa cimer na faksu viška sim in mi jo je dal, od tega je 18 let. :huh:  Bi jo kdaj z veseljem menjal, a je žal zaradi službe ne morem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, J.a.m.e.s said:

V čem je fora da ga na koncu špricneš?

 

P.S.: Resno vprašam. 

Potem ti bom pa resno odgovoril. Ne vem, ce si v moji temi opazil, da sta dva razlicna heatwrap-a. Ker sem narocil 15m (crnega) in je bilo premalo/prekratko. Nato sem vrat na nos potreboval se en kolut. In edino, kar sem lahko dobil, je bil zlat. In pa, tudi vsi crni s casom postanejo “sivi”.....! Jaz pa ne zelim, da se barvno ne ujemata in zato barvanje....easy as that!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Roger G. Jagger pravi:

Sediva s kolegico na kavi in debatirava....in ona zopet menja SIM kartico v telefonu. To je njena ze n-ta stevilka....! In, tako se porodi vprasanje: kdo izmed vas ima se svojo prvo mobilno stevilko? In pa (ce se ve), koliko mobilnih stevilk ste zamenjali? 

Jaz imam se svojo prvo, od leta ‘97 in je se vedno aktivno v uporabi.....

 

lp

prvo---še od NMT sistema dalje...ne ve, če veš kaj je to :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

prvo---še od NMT sistema dalje...ne ve, če veš kaj je to :P

 

Nordic Mobile Telecom? Kaj si imel, Benefon ?

nisem jaz Soy Boy generacija ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Roger G. Jagger pravi:

Nordic Mobile Telecom? Kaj si imel, Benefon ?

nisem jaz Soy Boy generacija ?

še huje, uno škatlo montirano v avto, pa na kablu slušalka. Potem sem pa 1 dan na morju (nujno) opravil cca 2 ure službenih klicev in avto naslednji dan ni vžgal :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 4. 2019 ob 21:08, maus pravi:

bomo vidl jutr... če naujo naši zmagal, je konc .. ne glede na to .. so carji ;)

Zmagal so... Jutr pa še v Tivolitu dobijo po buči :bum:

pred 6 urami, Roger G. Jagger pravi:

Sediva s kolegico na kavi in debatirava....in ona zopet menja SIM kartico v telefonu. To je njena ze n-ta stevilka....! In, tako se porodi vprasanje: kdo izmed vas ima se svojo prvo mobilno stevilko? In pa (ce se ve), koliko mobilnih stevilk ste zamenjali? 

Jaz imam se svojo prvo, od leta ‘97 in je se vedno aktivno v uporabi.....

Imam drugo številko, prejšnja je bila lepa in med prvimi sploh :041/Mazda 626- Zastava 101...

Mislim pa da je bil aparat Benefon Delta ali nekja takega,pravi kovček v roki in velika slušalka zraven :cry:

 

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Roger G. Jagger said:

 kdo izmed vas ima se svojo prvo mobilno stevilko? In pa (ce se ve), koliko mobilnih stevilk ste zamenjali?

Moja je od leta 2000. Vmes sem imel se kaksni dve testni/za posebne potrebe (alarmi, brezzicna stikala itd), sedaj imam le se eno dodatno za GPS tracker za avto. Svojo primarno pa se vedno uporabljam kot osebno stevilko.

Prvi telefon - Samsung SGH-500. Ti mater, kak fensi gepl je bil to - pa kako hitro se je dalo SMSe pisat! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

še huje, uno škatlo montirano v avto, pa na kablu slušalka. Potem sem pa 1 dan na morju (nujno) opravil cca 2 ure službenih klicev in avto naslednji dan ni vžgal :eek:

 

Tegale?

https://www.google.com/search?client=tablet-android-lenovo&ei=Esi4XIi7Jv6GwPAPl5Kp8AM&q=lethal+weapon+scene+with+mobile+phone&oq=lethal+weapon+scene+with+mobile+phone&gs_l=mobile-gws-wiz-serp.12...0.0..1003...0.0..0.0.0.......0.CxHPd3dZOu8#imgrc=ZF4snTMuGY9jYM:&ip=1

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Bmflar pravi:

Zmagal so... Jutr pa še v Tivolitu dobijo po buči :bum:

dons ... po buć :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Xebec pravi:

a to si od Gordane kupu?

:lol1:

hu d fak is gordana ... :?

pred 52 minutami, Arzen pravi:

H kermu pa hodiš?

k primožu v šmarco ... kj čist blis mene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Grut pravi:

hu d fak is gordana ... :?

od kekca prijatlca, ker mu prasica mojca ni dala, čeprav ji je kaplce zrihtu :huh:

trenutno se že ohlajam, da naum čez vikend biu potn :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

od kekca prijatlca, ker mu mojca ni dala, čeprav ji je kaplce zrihtu :huh:

trenutno se že ohlajam, da naum čez vikend biu potn :ras: 

a ji ni na velk planin zrihtu ud pehte ene t nove t tople štunfe .... :?

pa ne se preveč uhlajat k stere kusti je pol težko segret na delouno temperaturo .... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Grut said:

hu d fak is gordana ... :?

Gordana, k prodaja pneumatike...lepe, negovane....ima pa se mesalnik in pa telefon naprodaj ???

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Roger G. Jagger pravi:

Gordana, k prodaja pneumatike...lepe, negovane....ima pa se mesalnik in pa telefon naprodaj ???

pireeeeli. italjanske, ne.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!