Jump to content

Kaj trenutno počnete?

Recommended Posts

• Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dr.looney

1396

• maus

1342

• Bmflar

942

• DAMI34

829

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Menma se kdo ma večjega

. ... mladi, lepi, drzni 

Posted Images

Ej norc, ful dobr ti gre tole. Jest sm se 1x spravu na Lambota (merilo 1:21) pa mi barva ni najbolj ratala. :unsure:

Kako si zrezal kolesa? se snamejo in potem zagaš z rezljačo?

Jest sm pa risal, danes. Delam hidroplana, na polovici sm že. Še polovico pa bo.

post-20043-1234909624.jpg

Vedno me je zanimal kva ga motosvetovci počnejo (poleg nabijanja v temah :lol: )

Tko mal pokažte s čim se ukvarjate zadne cajte.

Debat naj bi bilo čim manj!

Nalepte SLIKO, mal napište kaj in kako... Kkšn uprašanje se še da odgovort, kkšne globoke pa ne. :P

Tko:

Jest sem dans pou urce risal na avtoCADU risbo za struženje. Za Lowriderja (sprednji del)

SLIKA:

zelo slabo narisano, že ko sem šrafure videl mi je postalo slabo, šrafure se kot prvo rišejo pod kotom 45° glede na vodoravnico, pa tiste okrogline mi tud ni jasno kak si risal, da si tak ekasto dobil, za te zadeve se uporabi funkcija arc, ampak ker se včasih v autocadu zgodi, da ko ponovno naložiš risbo, ne dobiš čistih okroglin, stvar popraviš takole, da vtipkaš "regen" in stisneš enter, hkrati povečuješ sliko in ponavljaš postopek, dokler ne dobiš kolk tolk okroglo ( zadeva je uporabna predvsem v 3D če rišeš kakšno prirobnico ali kaj podobnega, in namesto okroglega dobiš nek n-kotnik, potem najhitreje stvar popraviš s tem postopkom). v prihodnje ti priporočam, da si v aCADU narediš layerje, saj ne moreš vsega risati s konturo. za srednjice, konstrukcije črte, šrafure, itd... se mora ustvarit poseben layer, da je kasneje ko imaš kako bolj zapleteno sliko sploh razvidno kaj je kaj.

Dei, dobr si me poglej.

Še enkrat si me poglej.

A si?

NO:

A ti zgledam kot človek, da bi se sikiral? Ne.

Naj se smejemo. Smeh je pol zdravja.

p.s. Važn je, da dobim jest kose, ki bodo služili svojemu namenu. Grobe mere bodo še vedno držale kot pribite, kko se pa navoj nariše pa še zdej nevem, ker nisem nikoli hodil med strojnike. Lahko pa ti pokažeš kakšno TVOJO risbo.

Ne sam postov nabijat. :glare: Piš kar češ, dokler je v kontekstu teme: Slike, kaj počneš. Če nimaš hobija (poleg motorjev in spravljanja drugih ob živce), ti nemorem pomagat.

• 8 months later...