Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

57 minutes ago, lucif3rka said:

Sanjala sm precej všečno sopotniško furo na zadnjem zicu, čeprav nism bla tam od izpitne naprej. Po lastni izbiri.

giphy.gif

 

Pomlad se prebuja kljub scaganemu vremenu, z njo pa tudi hormoni, pa očitno ne samo moški... Sej bo, letos bo "kresnlo", boš vidla. Nekje te čaka Satan :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, XTR said:

Tvoj motor je bil verjetno na servisu? :)  

Naslednji mesec šele. :doze: Namesto, da bi ponudu. :ras:

 

3 minutes ago, Kawalir said:

Pomlad se prebuja kljub scaganemu vremenu, z njo pa tudi hormoni, pa očitno ne samo moški... Sej bo, letos bo "kresnlo", boš vidla. Nekje te čaka Satan :lol1:

Satana sm že sama zadost, ne rabim drugega :lol1:

Pa tudi ne vem, zakaj bi morala bit zdrava ženska seksualnost takšen tabu, a nismo v 21. stoletju? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, lucif3rka said:

Naslednji mesec šele. :doze: Namesto, da bi ponudu. :ras:

 

Ja sej, v sanjah,...če ne te verjetno ne bi spravil na zadnji sedež, kdor je pač bil. :D Komot, ti kar povej.. stresel nisem dol še nobene. :ras: 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, XTR pravi:

stresel nisem dol še nobene. :ras: 

Pohvalno! :worship: Sem pa poznal enega modela, ki je neko deklco peljal na motorju in seveda frajaril po tazadnjem, epilog pa je bil, da je priletel v robnik in sta oba odletela. Fante je bil dva meseca v komi, punčari pa k sreči ni bilo nič. No, in kaj je imel od tega? Hebeš takšne izkušnje na motorju...:stupid:

pred 2 urami, lucif3rka pravi:

Pa tudi ne vem, zakaj bi morala bit zdrava ženska seksualnost takšen tabu, a nismo v 21. stoletju? :smoke:

Sej ni. Moja stara mama je rada govorila: "Včasih so rekli, punce bežite, fantje gredo, danes pa, fantje bežite, punce gredo." :OK: 

P.S. Pa belokranjka je bila. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, XTR said:

Ja sej, v sanjah,...če ne te verjetno ne bi spravil na zadnji sedež, kdor je pač bil. :D Komot, ti kar povej.. stresel nisem dol še nobene. :ras: 

Preveč me že poznaš :huh::lol1:Pa nič od nič je težko več k nič - manjka še podatek o skupni količini, da lahko človek objektivno oceni uspešnost :smoke:

 

5 minutes ago, Kawalir said:

Sej ni. Moja stara mama je rada govorila: "Včasih so rekli, punce bežite, fantje gredo, danes pa, fantje bežite, punce gredo." :OK: 

P.S. Pa belokranjka je bila. :)

Maš svašta tam dol :D Konec koncev je pa čisto vseeno kakšen spol je, če je pravi nastop, je prekleto enostavno doseči svoje. :cool: (No, vsaj meni. :P )

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Kawalir said:

stresel nisem dol še nobene.

Lahko je ona prva, ki bo šla po tleh,... ne vem če upa na zadnji sedež. :D  (Ve kako vozim... , frajarjenja po zadnjem kolesu pri meni ne boš videl....)

3 minutes ago, lucif3rka said:

Preveč me že poznaš :huh::lol1:Pa nič od nič je težko več k nič - manjka še podatek o skupni količini, da lahko človek objektivno oceni uspešnost :smoke:

Nobena ne upa na zadnji sedež. :(  Verjetno je moped kriv, ker je totalno neprimeren za sopotnico,... vsaj Kawalir tako pravi.. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, XTR said:

Lahko je ona prva, ki bo šla po tleh,... ne vem če upa na zadnji sedež. :D  (Ve kako vozim... , frajarjenja po zadnjem kolesu pri meni ne boš videl....)

Nobena ne upa na zadnji sedež. :(  Verjetno je moped kriv, ker je totalno neprimeren za sopotnico,... vsaj Kawalir tako pravi.. :) 

Za koga me pa maš, če sem pri +20kg uspela parkirat rit na izgovor za zadnji sedež Aprilie Shiver 750, bi pa tudi pri tvojem nekak že uspelo no. :ras: Čeprav mi je bla solo vožnja na tvojem precej všeč, mogoče sploh ne rabim tebe zraven :D  

 

... trenutno pijem že tretjo današnjo kavo. Popravljam mnenje, torki so še hujši k pondelki. Je pa vaja za naslednjega, ko bo vse v enem :lol1:

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, lucif3rka said:

...mogoče sploh ne rabim tebe zraven :D  

No, če je pa tako, potem tole s hormoni pri tebi le ni tako hudo, kot so izkazovale tvoje sanje. :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kawalir said:

No, če je pa tako, potem tole s hormoni pri tebi le ni tako hudo, kot so izkazovale tvoje sanje. :)

Uuu, a se kdo na 2 al pa 3 cilindre javi? Če se prav spomnim, so boljše vibracije :P;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, lucif3rka said:

Uuu, a se kdo na 2 al pa 3 cilindre javi? Če se prav spomnim, so boljše vibracije :P;) 

Za dobre vibracije potrebuješ enega čistokrvnega žrebca, po možnosti Lipicanca (ne nujno Primorca), ne pa kljuse od dveh ali treh cilindrov, pa tudi "turbaka" odsvetujem, ker bo prehitro konec. En počasen, ampak močan in vzdržljiv "Harley" bi bil top. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kawalir said:

Za dobre vibracije potrebuješ enega čistokrvnega žrebca, po možnosti Lipicanca (ne nujno Primorca), ne pa kljuse od dveh ali treh cilindrov, pa tudi "turbaka" odsvetujem, ker bo prehitro konec. En počasen, ampak močan in vzdržljiv "Harley" bi bil top. :OK:

:O:eek: Kako si vedu, da sm se zadnjič dejansko menla za eno štuljenje na HD Electro? Je pa po drugi strani plus "turbakov", da so takoj pripravljeni na rundo 2, 3, 4, ... :devil: 

Pa hvala, ker si se tako poglobil in mi argumentiral vse opcije  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, lucif3rka said:

:O:eek: Kako si vedu, da sm se zadnjič dejansko menla za eno štuljenje na HD Electro? Je pa po drugi strani plus "turbakov", da so takoj pripravljeni na rundo 2, 3, 4, ... :devil: 

Pa hvala, ker si se tako poglobil in mi argumentiral vse opcije  :004

Saj potem sem še jaz v igri, ampak:

Saj ni, da te ne bi, sigurno si mačka in pol,
človk bi te odpelu kar čez vikend domov,
ampak ne morem, ne smem,
hvala za ponudbo, doma mam ženo, otroke, psa,
brata, fotra pa mamo. 

Pa upam, da ne bom kje slišal, da se po mestu govori, kao:

Kawalir je peder! Majke mi, majke mi, je peder! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Kawalir said:

Saj potem sem še jaz v igri, ampak:

Saj ni, da te ne bi, sigurno si mačka in pol,
človk bi te odpelu kar čez vikend domov,
ampak ne morem, ne smem,
hvala za ponudbo, doma mam ženo, otroke, psa,
brata, fotra pa mamo. 

Pa upam, da ne bom kje slišal, da se po mestu govori, kao:

Kawalir je peder! Majke mi, majke mi, je peder! :lol1:

Čak čak, ponudba? :eek: Kje? :eek:

Pa ta mladi smo itak čist tolerantni do drugače usmerjenih, ni za skrbet. Edino aseksualcev pa res ne razumem, priznam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, lucif3rka said:

Edino aseksualcev pa res ne razumem, priznam. 

Sem vedel da nad motosvetom ne smem obupat. Tut pri mojih letih vsake pol leta kaj zanimivega/pametnega/novega slišim/preberem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, lucif3rka pravi:

Čak čak, ponudba? :eek: Kje? :eek:

Pa ta mladi smo itak čist tolerantni do drugače usmerjenih, ni za skrbet. Edino aseksualcev pa res ne razumem, priznam. 

Jz bolj ne razumem

...

Iz moje riti gre drek komi ven...ne pa kaj not,halo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, lucif3rka said:

Za koga me pa maš, če sem pri +20kg uspela parkirat rit na izgovor za zadnji sedež Aprilie Shiver 750, bi pa tudi pri tvojem nekak že uspelo no. :ras: Čeprav mi je bla solo vožnja na tvojem precej všeč, mogoče sploh ne rabim tebe zraven :D  

Jau, boga šiverca in šofer. A je dal utež v tank torbo, da ni šlo po zadnjem kolesu? :ras::D (pa ne zamert)  Je bil že pravi motor, da si se tako potrudila. :P   Solo, všeč, ne rabiš,....:hmm:Se že bojim, da mi ljubico spelješ..:mad:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, XTR said:

Jau, boga šiverca in šofer. A je dal utež v tank torbo, da ni šlo po zadnjem kolesu? :ras::D (pa ne zamert)  Je bil že pravi motor, da si se tako potrudila. :P   Solo, všeč, ne rabiš,....:hmm:Se že bojim, da mi ljubico spelješ..:mad:

Edini motor, prvi motor... A veš tisto, ko še ne veš kaj hočeš, ker drugega nisi probal? Važi pri šiverci (in šoferju) :lol1:

Ma ne bom ti je speljala... Trojčki so pa druga zadeva. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, pik1 pravi:

.

... razmišljam ... :eek:

... če bi ga vzel ven ??? :huh:

dj dj, vn iz kumaric takoj!!! :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!