Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Pravkar sem brusil in poliral globoko prasko, ki mi jo je macek pustil na haubi avta. Niti ultrazvocni odganjalnik ne pomaga vec. :twak:

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zok pravi:

Pravkar sem brusil in poliral globoko prasko, ki mi jo je macek pustil na haubi avta. Niti ultrazvocni odganjalnik ne pomaga vec. :twak:

Ni postal naš član iz tega razloga, ampak pri meni na dvorišču ni več duha ne sluha o mačkah, kunah ali kaki podobni živali odkrar imamo psa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Zok pravi:

Pravkar sem brusil in poliral globoko prasko, ki mi jo je macek pustil na haubi avta. Niti ultrazvocni odganjalnik ne pomaga vec. :twak:

si ziher, da je bil maček?..... :hmm:

pred 5 minutami, Andrejcer pravi:

Ni postal naš član iz tega razloga, ampak pri meni na dvorišču ni več duha ne sluha o mačkah, kunah ali kaki podobni živali odkrar imamo psa.

pleh vam je več kot žival...vprašajte se kaj je narobe z vami...... :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

pleh vam je več kot žival...vprašajte se kaj je narobe z vami...... :twak:

A pes ni žival? :huh:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher. Vedno skoci na avto pri voznikovem zarometu, in gre lezati nekje v obmocje sredine motorja - kjer je najbolj toplo. Za seboj pusti nekaj kep dlak in obilo blata in peska. Voznikov zaromet je namrec najblizji del do skarpe iz katere skoci, ob skarpi so pa ciprese, pod katerimi je zemlja in pesek, katera prinese s sabo na tackah.

Prask je bilo vec vzporednih, v dolzini 10-15 cm, videlo se je, da mu je drselo pri pristanku.

Pes zal ne pride v postev, macek je pa moj. Pod haubo imam "v zoknu" nek cuden pesek z vonjem po sivki, ki naj bi macke odganjal. Pomagalo je dva tedna. Na stebru nadstreska imam UZ odganjalec, ki je bil zelo ucinkovit - dva ali tri tedne.

Sedaj pa ne vem kaj naj naredim brez, da se ga lotim fizicno - cesar pa seveda nocem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Andrejcer pravi:

A pes ni žival? :huh:

je..... ampak nisem hotela povedati to. mačke ne boš imel samo zaradi tega, da ti ne bo "kao" spraskala pleha.... to me je zmotilo. vse ostale živali boš preganjal sam zaradi tega .... :dry:

pred 2 minutami, Zok pravi:

Ziher. Vedno skoci na avto pri voznikovem zarometu, in gre lezati nekje v obmocje sredine motorja - kjer je najbolj toplo. Za seboj pusti nekaj kep dlak in obilo blata in peska. Voznikov zaromet je namrec najblizji del do skarpe iz katere skoci, ob skarpi so pa ciprese, pod katerimi je zemlja in pesek, katera prinese s sabo na tackah.

Prask je bilo vec vzporednih, v dolzini 10-15 cm, videlo se je, da mu je drselo pri pristanku.

Pes zal ne pride v postev, macek je pa moj. Pod haubo imam "v zoknu" nek cuden pesek z vonjem po sivki, ki naj bi macke odganjal. Pomagalo je dva tedna. Na stebru nadstreska imam UZ odganjalec, ki je bil zelo ucinkovit - dva ali tri tedne.

Sedaj pa ne vem kaj naj naredim brez, da se ga lotim fizicno - cesar pa seveda nocem...

in pleh ti je več kot žival...... cccc..... a če ti bo otrok ali odrasla oseba spraskala avto jo boš tut s čim preganjal? ..... kva je narobe z vami ljudje? prevozna sredstva niso središče sveta, so pač potrebna da pridemo od točke a do točke b. v življenju je pomembno vse kaj drugega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Zok pravi:

Pravkar sem brusil in poliral globoko prasko, ki mi jo je macek pustil na haubi avta. Niti ultrazvocni odganjalnik ne pomaga vec. :twak:

 

31CDE34800000578-0-image-a-10_1457002152766.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, dr.looney said:

pleh vam je več kot žival...vprašajte se kaj je narobe z vami...... :twak:

 

3 hours ago, dr.looney said:

in pleh ti je več kot žival...... cccc..... a če ti bo otrok ali odrasla oseba spraskala avto jo boš tut s čim preganjal? ..... kva je narobe z vami ljudje? prevozna sredstva niso središče sveta, so pač potrebna da pridemo od točke a do točke b. v življenju je pomembno vse kaj drugega. 

 

Nisem rekel da mi je vec kot zival, definitivno ima pa zelo visoko mesto na prioritetni lestvici. Ce sam ne bom pazil na moj "pleh", kdo bo? Podmladek, katerega spravljam h kruhu, tisti dijaki, ki jim moram biti vzor? Tisti bodoci avtoserviserji, ki bodo zaradi mojega odnosa (p)ostali malomarni do "pleha", in bodo tebi nekoc malomarno popravili zavore?

Moja hcerka mi ne bo popraskala avta, kvecjemu mi ga kdaj s cevjo za vodo opere - k sreci ima kar precej maminih in mojih sedanjih manir, svoje igrace pazi, da je kar hudo (priznam, ko sem bil mlad, sem vse razmontiral, sedaj pa je ravno nasprotno). Ce mi ga bo spraskala odrasla oseba, bo za to seveda odgovarjala, tako ta svet deluje. Tudi jaz ne loputam po parkingu z vrati po tujih avtomobilih.

Prevozna sredstva niso le za to, da pridemo od tocke a do tocke b. Nekateri zivimo z njimi, zivimo z njihovo pomocjo in zivimo od njih. Jih prezivljamo, jih zivimo - zivimo jih! In macek nima na haubi mojega avtomobila kaj poceti, nikoli ni imel pravice, in je nikoli ne bo imel - se posebej, ce tik pred tem taca po zemlji in pesku. Ima na voljo vec kot dovolj drugega prostora, primernega za bivanje - konec koncev zivim na dezeli, in ce hocem imeti tistih nekaj kvadratnih metrov strogo za moje avtomobile in motocikel, menim, da ne zahtevam nic nerazumljivega. Ce mislis, da je kaj narobe z menoj, prav. Nikoli nobeni zivali nisem skrivil dlake, morda sem kdaj katero verbalno napadel... ...tudi hrano macek dobiva iz nasega druzinskega proracuna, kozlanje po nadstresku in na dovozu jaz cistim (enkrat je kozlal celo po strehi fotrovega avtomobila), po avtu mi pa ne bo tacal, pa tud ce je z menoj vse narobe. Pika.

Sedaj parkiram pol metra bolj nazaj - vstran od skarpe. Ce se to ne bo pomagalo, bom v odganjalnik dogradil 15 W audio mocnostni ojacevalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe zok... ne se cudit oz pizdit... tale dohtrca je mal cudna ves.... pravi da ma ful rada zivali in da otrok ne misle imet.... mal liči na svetlano makarović ki sovrazi otroke in ljubi macke...

men dohtrca pravi da mucim papigo ker jo imam notri... ceprav loh frci skoz, kopa se, zre kokr ce, plese poje.. se vid da uziva... u naravi bi jo pa loh macek pojedu al bi pa crknla od bolezni itd... nikol ne ves...ugl. ni recen da slabs zivi... 

ti dam cist prav zok... pametno razmislas... 

dohtrca , zacni pizdit... : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rogerg pravi:

hehe zok... ne se cudit oz pizdit... tale dohtrca je mal cudna ves.... pravi da ma ful rada zivali in da otrok ne misle imet.... mal liči na svetlano makarović ki sovrazi otroke in ljubi macke...

men dohtrca pravi da mucim papigo ker jo imam notri... ceprav loh frci skoz, kopa se, zre kokr ce, plese poje.. se vid da uziva... u naravi bi jo pa loh macek pojedu al bi pa crknla od bolezni itd... nikol ne ves...ugl. ni recen da slabs zivi... 

ti dam cist prav zok... pametno razmislas... 

dohtrca , zacni pizdit... : )

Lej men je čist fajn tak kot mi je. Samo povem, tisto kar me zmoti in  ponosna sem na to. Pač če mi zameriš ti in @Zok mi je čist vseeno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti mal... sam povem da ce spodis macka dol z mize al avta se ne pomen da ne maras zivali in jih mucis... pac pretiravas glede tega... pis sistr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dr.looney, jaz ti ne bom zameril. :)

Zal je v zraku toliko cvetnega prahu, da avto niti nekaj ur ne zdrzi cist.

Macek ocitno hoce vojno.

IMG_20180415_200530.jpg

IMG_20180415_200610.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zok pravi:

@dr.looney, jaz ti ne bom zameril. :)

Zal je v zraku toliko cvetnega prahu, da avto niti nekaj ur ne zdrzi cist.

Macek ocitno hoce vojno.

IMG_20180415_200530.jpg

IMG_20180415_200610.jpg

mačk ti ga je hotu spucat.....čist nč ne zastopš..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, dr.looney said:

mačk ti ga je hotu spucat.....čist nč ne zastopš..... :lol1:

...si mi dala idejo... ...kako njega na daljinca spucat... :lol1:

post-20539-0-09084800-1522174179.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zok pravi:

...si mi dala idejo... ...kako njega na daljinca spucat... :lol1:

post-20539-0-09084800-1522174179.jpg

kva a to si bruhal gor?.... pol je pa ubogi muc vsega kriv...... :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, GeeSXer said:

Jaz se mačkov rešujem z chili.jpg  enkrat na teden malo začinim okli avta in po haubi.

Hvala! Bom poskusil! :OK:

4 minutes ago, dr.looney said:

kva a to si bruhal gor?.... pol je pa ubogi muc vsega kriv...... :lol1:

Ne, doc. Temu se rece naprava za pranje zarometov. In ta spricla ima "malo" vecji sus kot pranje stekel. Ravno pred kratkim sem menjal crpalko, sedaj cakam se nov rele, stari je bil hin. Pa mi ni problema se en brezzicni sprejemnik dodati. :) 2x, 3x bi ga pipsnil, potem bi moral pa itak celo haubo spolirati. Tolk butast, da si ne bi zapomnil kje se je namocil, pa tudi ni. :)

video-1546c46b26761ec080067dee2cab1fc9-V.mp4

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zok pravi:

Hvala! Bom poskusil! :OK:

Ne, doc. Temu se rece naprava za pranje zarometov. In ta spricla ima "malo" vecji sus kot pranje stekel. Ravno pred kratkim sem menjal crpalko, sedaj cakam se nov rele, stari je bil hin. Pa mi ni problema se en brezzicni sprejemnik dodati. :) 2x, 3x bi ga pipsnil, potem bi moral pa itak celo haubo spolirati. Tolk butast, da si ne bi zapomnil kje se je namocil, pa tudi ni. :)

video-1546c46b26761ec080067dee2cab1fc9-V.mp4

kva tolk kompliciraš....čez haubo vrž deko...... mačk bo spal na mehkem in toplem..... avto bo pa čist......simpl k pasulj..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zok pravi:

Ti me mal hecas?

...mal te pa res...... :lol1::lol1::lol1:....ampak priznaj ideja ni slaba ....... :P:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macka nocem na haubi zaradi prask.

Z deko bi si naredil nove praske.

Enakomerno po celi haubi.

Ce pa ze, bi si macek najverjetneje premislil, in sel lezat na streho.

:dry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da ne živita skupaj, bi se stepla kot dva mačka. :twak: Mimogrede, a garaže nimaš, da bi dal avto noter in se rešil vseh problemov? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!